صاحبخانه شکایت Urban Outfitters برای پرش اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Empire State Realty Trust دنبال کرده است و از طریق آن تعهد به شدت دنبال مستاجران که پرش اجاره تحت پیگرد Urban Outfitters برای 1.2 میلیون دلار در پرداخت تعهدات خود هرالد مربع فروشگاه.

طرح دعوی در دادگاه روز شنبه, چهار روز پس از غارتگران شکست طریق نمای شیشه ای در زنجیره ایs 1333 برادوی محل به سرقت برده و کالا. صاحبخانه بدهکار است $584,000 در اجاره ماهانه برای ماه های مه و ژوئن به علاوه سایر هزینه ها با توجه به اسناد ثبت شده در دادگاه عالی ایالت در منهتن.

برای realty trust—بهترین و شناخته شده برای داشتن ساختمان امپایر استیت—طرح دعوی در دادگاه نشانه اولین بار این شرکت به دادگاه رفته برای اجاره از مقامات وعده داده شده در مارس به اقدام در برابر تقریبا یک سوم مستاجران آن نمی پرداخت.


در آوریل تماس با سرمایه گذاران توماس Durels اعتمادs, معاون اجرایی رئیس جمهور از املاک و مستغلات گفت: Empire State خواستار اثبات خرده فروشان می تواندt پرداخت قبل از اعطای هر گونه deferrals یا تغییر اجاره.

“Fیا آن دسته از مستاجران که گرفته اند یک فرصت طلب رویکرد به دنبال تعویق و یا اجاره بها پرداخت ما به شدت دنبال خواهد کرد مجموعه ای از اجاره Durels گفت. چون رک و راست مادوباره با تعجب به برخی از این درخواست است.

Urban Outfitters به ذکر فروشگاهs, مجبور, بسته شدن از طریق رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را Covid-19 سفارشات را به عنوان دلیلی برای عدم پرداخت هزینه با توجه به طرح دعوی در دادگاه. خرده فروشs فروش 31 درصد کاهش یافت در سراسر کشور بین ماه های فوریه و مارس با توجه به افشاگریهای از Philadelphia-بر اساس شرکت است.

اما فروشندگان باید پرداخت اجاره, آیا فروشگاه های خود را باز هستند یا نه Empire State Realty Trust استدلال می کند در طرح دعوی در دادگاه. صاحبخانه می خواهد یک قاضی نیاز به خرده فروش خود پرداخت اجاره به علاوه بهره و هزینه های قانونی.

فروشگاه سوار شد تا بیش از آخر هفته به شرح زیر در هفته گذشتهs آسیب.

Urban Outfitters را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

Empire State Realty Trust ارزش صدمه دیده است با نگرانی خرده فروشان خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای زمین طبقه فضاهای در نه بالا افزایش منهتن ساختمان های اداری متعلق به این شرکت است. این شرکت در گزارش خود در مارس گزارش سه ماهه است که 31 درصد از مستاجران خود متوقف شده بود پرداخت اجاره. سهام این شرکت کاهش یافته است نزدیک به 40 درصد از ژانویه تاکنون است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>