صاحبخانه می تواند جریمه برای خروج از آپارتمان خالی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت Assemblywoman لیندا روزنتال در روز سه شنبه پیشنهاد یک لایحه که جریمه صاحبخانه که ترک آپارتمان خالی برای بیش از سه ماه. این اندازه گیری را با استفاده از خوب پول به صندوق کوپن مسکن برای شهروندان بی خانمان.

روزنتال پیشنهاد می آید بر روی پاشنه از به تازگی به تصویب رسید اجاره اصلاحات اقدامات از جمله مسکن ثبات و مستاجر قانون حفاظت از 2019 قرار می گیرد که کلاه چقدر مالکان و صاحبان املاک می تواند افزایش اجاره در تازه خالی اجاره-تنظیم آپارتمان.
 


روزنتال بیل—A09966—نشان می دهد محدودیت های جدید و بالقوه مجازات بر صاحبخانه. این لایحه خواهد جای “هزینه بر صاحبخانه که خانه مسکونی واحد که خالی باقی می ماند برای مدت بیشتر از سه ماه.”

“من صحبت های مختلف نیویورکی که می گویند آنها می دانند که وجود دارد خالی آپارتمان ها در ساختمان آنها در حال تلاش برای اجاره در, اما آنها به ساکنان” روزنتال گفت: Crain را. “در واقع صاحبخانه انبارداری آپارتمان.

“در میان یک بحران بی خانمانی من فکر می کنم ضروری است که صاحبخانه خود را ارائه اجاره-تنظیم واحد برای اجاره,” او گفت:, و اضافه کرد که این لایحه در نظر گرفته شده است اعمال می شود تنها به قیمت مناسب اجاره-تنظیم واحد است.

قسمت فوقانی سمت غرب assemblywoman شده است طرفدار حقوق مستاجر در شهر. در سال 2016 او معرفی یک لایحه که جریمه صاحبخانه که فردا نماينده ايران مستاجر در اجاره تثبیت واحد است.

جای تعجب نیست که انجمن های حرفه ای است که نشان دهنده مالکان و صاحبان املاک را لعنتی روزنتال لایحه جدید. در بیانیه منتشر شده سه شنبه شب جامعه مسکن بهبود برنامه است که نشان دهنده 4,000 صاحبان ساختمان در سراسر پنج شهرکی به نام این لایحه خلاف قانون اساسی است.

“احساس ما این است که این قانونی است بر اساس حکم دادگاه تجدید نظر حکم در دیوار یا سد دریایی v. New York,” تراشه سخنگوی مایکل جانسون گفت: Crain را. “دادگاه بدوی بازدید آن را بر خلاف قانون اساسی بود و دادگاه تجدید نظر تایید آن است. شما نمی توانید یک مجازات شدید بر یک صاحب ملک برای اجاره کردن یک آپارتمان.”

در سال 1986 مورد دیوار یا سد دریایی همکاران v. شهر نیویورک, دولت, دیوان عالی کشور حکم به نفع صاحبان املاک که استدلال مجازات های اعمال شده توسط قانون محلی شماره 22 خلاف قانون اساسی بودند. این حکم تایید شد و در سال 1989 توسط دادگاه تجدید نظر.

وقتی پرسیده شد که در مورد قبلی احکام دادگاه که به او پیشنهاد جدید روزنتال گفت: لایحه است “کاملا در قانون اساسی.” دیوار یا سد دریایی مورد “است که در نقطه” او گفت:.

روزنتال لایحه در پاسخ به افزایش خالی واحدهای مسکونی در سراسر شهرستان. تراشه محاسبه که از مسکن ثبات و مستاجر قانون حفاظت از 2019 تغییر قوانین مربوط به اجاره-تنظیم واحد در سال گذشته بیش از 3 ، 000 آپارتمان ها شده اند خالی است که به احتمال زیاد نیاز داری و تعمیرات که صاحبخانه می گویند که آنها نمی توانیم به. واحد سمت چپ خالی برای مدت طولانی به منظور نگه داشتن هزینه های عملیاتی پایین برای صاحبان املاک.

“در گذشته صاحبان ساختمان شده اند قادر به گرفتن این تعداد واحدهای خالی از سکنه را بازسازی و آوردن آنها به بازار-نرخ اجاره و آن را نجات داده است مستأجر از اجاره بیشتر” جانسون در مصاحبه ای گفت:. “چرا که آنها تغییر قانون اجاره نمی تواند بالا برود و هیچ جای خالی جایزه و شما نمی توانید ادعا می کنند بیش از 1/180 یا $83 در اجاره بها را افزایش می دهد بنابراین بانک نمی خواهد قرض دادن پول به هر صاحب که اساسا نمی خواهید به بیش از نرخ بهره به آن پرداخت.

“بسیاری از کوچکتر صاحبخانه فقط لازم نیست که سرمایه به آن را از جیب برای رفع این واحد است.”

روزنتال را رد کرد و این نگرانی به تماس جانسون استدلال یک “کمپین روابط عمومی” و بیان او باور ندارد صاحبخانه نمی توانیم به تعمیر آپارتمان خالی.

“برای سال ترازو متعادل شد در راه صاحبخانه “به نفع” او گفت:, و اشاره کرد که دموکرات ها در حال حاضر کنترل هر دو مجلس سنا و مجلس—که منجر به تاخیر در اجاره بها-مقررات قانون. “این بسیار معقول قوانین.

“هیچ کس می گوید شما نمی توانید اجاره یک آپارتمان را به سود” او اضافه شده است. “من درک نمی کنم که چگونه اجاره کردن یک واحد کسب خواهد کرد و آنها را پول است.”

تراشه گفت: Crain را از آن قصد دارد به لابی مجلس شوراي ملي و مجلس سنا به امید آموزش به آنها در آنچه در آن می بیند به عنوان غیر قانونی از روزنتال پیشنهاد جدید است.

صنعت گفته است که تعداد بی شماری از پیمانکاران و صاحبان کسب و کار کوچک درگیر در آپارتمان بازسازی شده است نهفته در پس این قوانین تغییر سال گذشته است.

“این واضح است که بهترین راه برای رفع کردن تعداد واحدهای خالی از سکنه و آنها را در بازار” جانسون گفت: “و آن را بهترین راه برای ارائه مسکن مقرون به صرفه.”

روزنتال گفت که او انتظار دارد که صنعت املاک و مستغلات ادامه به چالش کشیدن طرح خود را. او افزود: او و همکاران او نمی خواهد سازش نیست.

“این صاحبخانه در حال حاضر فکر می کنم آنها می توانید آن را صبر کنید تا زمانی که ما تغییر قانون” او گفت:. “من می توانم به شما بگویم که ما در حال تغییر است نه قانون.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>