صنعت املاک و مستغلات است که امیدوار کننده برای مبارزه با دولت جدید عمل خواهد کرد که نیاز به صاحبخانه به پرداخت اجاره کارگزار هزینه ها و کمیسیون های آن به طور سنتی تصویب شده است به مستاجر.

هر کارگزار است که با این نسخهها کار از طرف یک آپارتمان صاحب خانه و جمع آوری هزینه از مستاجر می تواند به صورت نظم و انضباط با توجه به راهنمایی وزارت امور خارجه منتشر شده Jan. 31. در این سند در نظر گرفته شده است به روشن شدن مقررات از اجاره بها-بسته اصلاحات به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو سال گذشته است.

در بخش پرسش و پاسخهای متداول سند تنظیم کننده دولت نوشت که “یک صاحبخانه عامل را نمی توان جبران توسط مستاجر آینده نگر برای آوردن در مورد جلسه از ذهن است.”


هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک لعنتی یک پیام به اعضای خود در روز شنبه برجسته جدید راهنمایی و امیدوار به “کاوش اقدام قانونی.”

“صاحبان ساختمان مجبور خواهد شد به تصویب این خدمات به بالاتر ماهانه اجاره” REBNY را یادداشت بخوانید. “همانطور که همه ما می دانیم زمانی که مستاجر خود را جبران کارگزار آنها صرفه جویی در پول در دراز مدت.”

جیمز Whelan, رئيس جمهور از REBNY گفت: ارشاد می تواند معامله یک بدن “ضربه ای” برای اجاره کارگزاران.

“نمونه کارگزار در شهر نیویورک باعث می شود 50000 دلار در هر سال است.” “این یک شغل دوم و در برخی از موارد و راه را برای پایان می رسد دیدار. این خواهد شد که تاثیر مخربی بر روی یک نمره از شرکت های کارگزاری.”

مقامات صنعت شبیه صدا هشدار زمانی که در شورای شهر بررسی یک لایحه به کلاه کارگزار و عامل هزینه است. که لایحه از منهتن عضو شورای کیت قدرت را محدود می کند هزینه کارگزار از مستاجران برای اجاره یک ماه در مواردی که به واسطه کار از طرف صاحبخانه.

وزارت امور خارجه اشاره کرد که در آن راهنمایی در قانون در نظر گرفته شده است به عنوان مشاوره حقوقی و می تواند تغییر کند. بخش نقل جمله بندی در اجاره قانون ممنوع است که صاحبخانه از جمع آوری هر گونه “پرداخت هزینه یا شارژ قبل از و یا در آغاز اجاره است.” یک کارگزار هزینه و یا کمیسیون متهم به مستاجر نشان دهنده چنین پرداخت مقامات دولتی به این نتیجه رسیدند. این قانون اعمال را به کارگزاران کار از طرف مستاجر است.

همان قانون نیز ممنوع صاحبخانه یا کارگزاران از شارژ بیش از 20 دلار برای هزینه درخواست.

رابرت Desir کارکنان وکیل در کمک حقوقی جامعه در شهر نیویورک یک گروه است که حمایت برای اجاره قوانین گفت: وزارت امور خارجه تفسیر است که پشتیبانی شده توسط قانون.

“برای افرادی که مجبور به توسل به انواع منابع به آنها کمک هزینه های بالا می توانید با ایجاد یک مانع از گرفتن یک آپارتمان به خصوص برای افرادی که در پناهگاه و تلاش برای رسیدن به مسکن دائمی,” Desir گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im