صاحبخانه سخت برای سومین ماه متوالی خطر مالیاتی پیش فرض

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صاحبخانه دریافت کرده اند که یک چهارم از آنها پرداخت اجاره از مستاجران برای سومین ماه متوالی هنوز هم در قلاب برای مالیات خود را.

حدود 25 درصد از مستاجران مسکونی و 66% تجاری مستاجر در اجاره تثبیت ساختمان در عین حال از پرداخت اجاره هر ماه ژوئن اساس یک نظرسنجی از جامعه مسکن بهبود برنامه یک مالک ، تراشه گفت: صاحبخانه را در معرض خطر از مالیات بر اموال به طور پیش فرض اگر همه چیز همین حالا شروع به دنبال.


“روشن است که اثرات اقتصادی از Covid-19 همه گیر هستند و هیچ جا در نزدیکی پایان تراشه مدیر اجرایی جی مارتین گفت: در گزارش. “وجود دارد هزاران نفر از مستاجران و صاحبان ساختمان که نیاز به کمک در حال حاضر.”

این گزارش نشان داد که مسکونی اجاره رسید در آمد در 82 درصد ممکن است اما این بدان معنا نیست که 82 درصد از مستاجران را مجبور به پرداخت اجاره خود را تراشه سخنگوی مایکل جانسون گفت. برخی از مستاجران را پرداخت نمی کند در آوریل یا مه اما باید شروع به پرداخت کمی این ماه است. هنگامی که آنها پرداخت می شود اعتبار به مارس را اول اجاره توسط بسیاری از صاحبان ساختمان, سپس ممکن است و بنابراین در جانسون گفت.

مجموعه نرخ های متفاوت در سراسر فردی تراشه اعضای این گزارش گفت:. مستاجران در گران تر از ساختمان های اجاره-تثبیت آپارتمان پرداخت در یک نرخ بالاتر از مستاجران در هزینه های پایین تر از آنهایی که جانسون گفت.

در حدود یک پنجم از صاحبخانه مسکونی اجاره مجموعه کمتر از 60 ٪ است. با هزینه های عملیاتی و آینده مهلت مالیات که بیش از اجاره آنها در حال گرفتن از مستاجران, برخی از خواص در پریشانی این گزارش می گوید.

این گروه که نشان دهنده صاحبان و اپراتورهای 40,000 اجاره-تثبیت واحد در شهر است یک مدافع برای کاهش مالیات املاک. مالیات بر املاک می تواند تا بیش از 40 درصد از اجاره, بررسی, این گزارش می گوید. مالیات این شهر بزرگترین منبع درآمد مالیاتی45 درصد سال گذشته است.

مارتین به نام برای کمک مالی از دولت فدرال برای کمک به کاهش این شهر بحران مالی و به صاحبخانه اتاق بیشتر برای مذاکره با مستاجران خود را.

شورای شهر است و با توجه به لایحه حمایت شده توسط مارگارت چانه که تسلیم مالیات برای صاحبخانه که می تواند به اثبات توانایی خود را به آنها پرداخت شده است نهفته این بیماری همه گیر اما آن را با 9 درصد نرخ بهره.

که نمی خواهد همه چیز را بهتر مارتین گفت. “صورتحساب محزون می خوانی ناکافی” او گفت:. “شما پرداخت برای توانایی پرداخت بعد. آن را نشانی از هیچ چیز به جبران صاحبان که در حال حاضر با توجه مقادیر عظیم بخشش مسکونی به مستاجران.”

مستقل بودجه دفتر هشدار داد نیویورک به آج “با دقت مبادا شهرستان تضعیف آن مهم ترین منبع درآمد.”

بسیاری از تراشه صاحبخانه نمی قادر خواهد بود برای شرکت در تعویق برنامه مارتین گفت: از آنجا که مالیات اموال خود را در حال پرداخت ماهانه اقساط همراه با وام مسکن خود را. حتی اگر یک لایحه مالیات بر گذشت فردا بیشتر از این پول در حال حاضر رفته درب, او گفت:, و نمی توان آن را به آینده.

حدود 40 درصد از تراشه صاحبخانه گفت: آنها در تلاش برای پرداخت خود را کامل لایحه مالیات بر اموال در این گزارش گفت: در حالی که 6 درصد گفت: آنها احتمالا خواهد شد به طور پیش فرض خود را در جولای 1 لایحه مالیات.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>