راه اندازی شرکت SABIC PURECARES™ نمونه کارها برای بهداشت شخصی صنعت

Category: وب وایر Comments: No comments

ما بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که شرکت SABIC PURECARES™ محصول جدید نمونه کارها با نام تجاری نام برای ما پلی الفین محصولات در نظر گرفته شده برای بهداشت شخصی برنامه های کاربردی.

‘PURECARES’ ترکیبی است از دو واژه “تمیزی” و “مراقبت” به نمایندگی از PHF (فتالات رایگان) و TNPP ((تریس (nonylphenyl) phosphite))-رایگان فن آوری است که ما برای استفاده از محصولات ما است.

‘PURECARES’ می گوید مشتریان و مصرف کنندگان نهایی در مورد داستان پشت ما مواد ارائه شده است. PURECARES محصول خانواده است که با هدف کمک به مشتریان ما را به تولید ایمن و مواد خالص برای قابلیت های پیشرفته و نرمی برای نبافته و بهداشت فیلم, همه در نهایت به هدف حمایت از مصرف کننده رفاه و راحتی و آسایش در رعایت قوانین بهداشتی.

به عنوان یک استراتژیک مواد راه حل های ارائه دهنده خدمات به بخش SABIC است که کار کردن با مشتریان خود را به ایجاد محصولات بهداشتی با ارائه یک مجموعه گسترده ای از پلیمرها برای نبافته فیلم و ورقه. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید برای مشاهده و صنعت ما بروشور.
ما و کشف مجموعه ما در شاخص™ نمایشگاه هال 4 پایه 4131 در ژنو, سویس, در تاریخ 31 مارس – 3 آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>