وکیل پنجه نرم می کند گناه به اتهام در Marshallese تصویب طرح

Category: آرکانساس Comments: No comments

سالت لیک سیتی — سابق آریزونا سیاستمدار التماس گناه در ایالت یوتا در روز جمعه به قاچاق انسان و دیگر اتهامات در زمینه غیر قانونی تصویب طرح کشیده است که در سراسر سه متحده از جمله آرکانزاس و درگیر زنان از جزایر مارشال.

پل پترسون یک جمهوری خواه که در خدمت county assessor در مترو ققنوس نیز زده در مورد درخواست با آریزونا دادستان در پزشکی دولتی-اتهام تقلب. او انتظار می رود را وارد کنید مشابه درخواست در دادگاه فدرال در آرکانزاس در هفته آینده.

پترسن بود با اتهام غیر قانونی پرداخت از این کشور جزیره ای اقیانوس آرام برای آمدن به ایالات متحده به نوزادان خود را در حداقل 70 تصویب موارد در آریزونا و یوتا و آرکانزاس بیش از سه سال است. جزایر مارشال شهروندان شده اند ممنوع از سفر به آمریکا برای تصویب اهداف از سال 2003.

او التماس کرد گناه در ایالت یوتا به سه فقره قاچاق انسان و یک تعداد از ارتباطات تقلب همه جنایات.

زنان را به یوتا به به تولد دریافت کمی و یا بدون مراقبت های دوران بارداری دادستان در دادگاه گفت اسناد و مدارک. گذرنامه های خود را نیز گرفته شده در حالی که آنها در ایالات متحده به اعمال کنترل بر آنها, مقامات گفت.

پترسن وکلای قبلا گفته او زد قانونی تصویب تمرین و ناعادلانه تخطئه.

عضو کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران پترسن تکمیل یک ماموریت تبلیغی در جزایر مارشال, مجموعه ای از atolls و سلیمان در اقیانوس آرام شرقی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>