رهبری نه انگشت اشاره مورد نیاز برای جلوگیری از افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز

ما در حال رسیدن به یک خطرناک لحظه ای در افزایش افزایش در تیراندازی و قتل است.

شده است وجود دارد پی در پی بازی سرزنش برای افزایش تیراندازی و قتل آغاز شده است که در ماه دسامبر. د-اجرای در طول دو سال گذشته به قید وثیقه اصلاحات Covid-19 و همراه آن طولانی مدت, مستند, کاهش, اقتصاد, تابستان, انحلال NYPD anti-crime unit بحران از پلیس مشروعیت پلیس کم روحیه به دلیل عدم دادستان به محاکمه و دادگاه به قاضی … لیست در می رود و در.

در حقیقت, آن را بسیار بعید است وجود دارد منحصر به فرد باعث تقریبا هرگز نمی تواند یک علت واحد توان برای توضیح افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز. بلکه آن است که به احتمال زیاد بی ثبات تاثیر همه این عوامل است.


زمانی که دولت درگیر در بازی سرزنش را اداره رنج می برند. این است که بخصوص در زمان بحران. اضطراب و نگرانی و احساس عدم کنترل و از دست دادن ایمان در موسسات غیر قابل پیش بینی از آینده احساس آسیب پذیری و حتی ناامیدی می تواند حل و فصل در فرد و گروه از سطح. روشن و مختصر و سازگار پیام توصیف چگونه دولت است که در پاسخ به بحران های تزریق ثبات به یک در غیر این صورت هرج و مرج بیماری است.

سریع و افزایش مداوم در تیراندازی مانند یک بحران است. در حالی که ما ممکن است قادر به نقطه را به یک علت برای افزایش خشونت و عدم وجود یک پاسخ است نه کمک به, و آن را ممکن است اضافه کردن به ضرب وشتم. ترکیبی از یک غیر متحد در واکنش به تیراندازی بحران توسط دولت در حال حاضر در حال حاضر بحران از پلیس مشروعیت با بی اعتمادی جامعه همراه با پی حمله پلیس و ادامه داد: بد از دادستان و دادگاه در حال ایجاد یک سمی روایت است که ما باید با تغییر و تغییر سریع است.

شده است وجود دارد یک جریان ثابت از اتهاماتی که دادستان های دیگر پیگرد قانونی موارد که بزرگ داوران نیست و اینکه کسی که محکوم از هر چیزی. به همین ترتیب دادگاه متهم شده اند نه عامل. ما باید مجموعه ای از رکورد مستقیم. افرادی که حمل و یا استفاده غیر قانونی اسلحه باید بدانید که در هنگام بازداشت آنها پیگرد قانونی خواهد داشت و زمانی که به اعدام محکوم شده آنها محکوم خواهد شد. سلاح های مختلف از اجرای قانون و عدالت کیفری باید به صورت جمعی با هم ایستاده با جامعه و دولت و رهبری و مندرج فوتی و فوری و جامع برنامه شروع می شود که با یک laserlike تمرکز بر غیر قانونی اسلحه.

این پاسخ جمعی دیده نمی شود باید به عنوان یک انتخاب بین پاسخ و یا اصلاحات. بسیار مهم پرسش های مطرح شده توسط پلیس تظاهرات ماه های اخیر و ما باید در تعامل با یک باز و شفاف روند به نظر سوالات مطرح شده و تصمیم می گیرید آنچه ما می خواهیم برای شهر ما و کشور ما است. به جای مانع واکنش به تیراندازی چنین روند باید به کمک ما تلاش جمعی برای ایجاد جوامع امن تر برای همه است که کسانی که رنج می برد تحت بیش از حد-اغلب-تهاجمی پلیس صدای آنها را شنیده بود. به همین ترتیب صدای جمعی از رتبه و فایل پلیس باید در نظر گرفته شود. چنین پاسخ جمعی ممکن است کمک به ایجاد و بازگرداندن اعتماد است.

صرف نظر از این جهت که یکی از رویکردهای انتقادی سوالات مهم مطرح شده هر کس همان هدف: برای ایجاد جوامع امن تر است. ما اولین گام در انجام این کار باید برای مهار حوادث قبل از آن خیلی دیر است.

ریچارد Aborn رئيس جمهور از شهروندان Crime Commission of New York City.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید