لیگ از خود

Category: آرکانساس Comments: No comments

من عبور از آن هر روز که به دفتر من در مرکز شهر North Little Rock: کنترل ترافیک جعبه در تقاطع خیابان برادوی و افرا در نزدیکی Dickey-استفن پارک با یک نقاشی در این است که افتخار دکتر Delores ann kennedy سفید از شهر من از آرکادلپیا (آرکانزاس). او در 29 مه در سن 88.

او اگهی در این راه آغاز شد: “نه هر کس می شود این شانس را به هموار کردن راه برای دیگران اما Delores ‘دالی’ ann kennedy سفید بود و یکی از کسانی بود که با توجه به این که فرصت فوق العاده است. چرا که زنان مانند او, ورزشی برای دختران هرگز همان خواهد بود. … دالی زندگی چیزی جز عادی است.”

من آرزو می کنم بیشتر Arkansans تا به حال شناخته شده است. در آوریل 21, 2011, سفید القاء شد به همراه سالن های ورزشی از شهرت او در بومی Alabama. تامی هیکس از تلفن همراه مطبوعات-ثبت نام نوشت: پس از این مراسم: “قدم زدن در خیابان به محلی در یک زمین بازی و ورزشگاه led سفید اماکن او هرگز از خواب دیدن. … آن را به او می گوید: به سادگی به معنای. بازی بیس بال در یک پریچارد الماس به رهبری او را به یک حرفه ای در همه-دختران آمریکایی حرفه ای لیگ بیس بال. پس از آن وجود دارد آن زمان بود او را متوقف و در آرکانزاس شهر به گاز و-از طریق یک کیوسک تلفن و جرات–زخم تا چند روز بعد با یک کار او برگزار شد و 31 سال تا بازنشستگی اش. سفید به پایان رسید تا تدریس در می سی سی پی به دلیل آلاباما مدارس ندارد سازمان های ورزشی برای دختران در آن زمان و او می خواست به مربی. او در ادامه به کسب کارشناسی ارشد و دکترای خود را در جنوب از دست ندهید که او را منجر به یک مصاحبه شغلی در آرکانزاس است.”

سفید با حضور کالج در offseason و فارغ التحصیل از, آلاباما, کالج برای زنان (در حال حاضر دانشگاه Moody) با مدرک لیسانس در سال 1954. او اولین شغل تدریس شد و به مدت دو سال در Shaw, Miss., در دلتا پس از هفت سال در Copiah-لینکلن کالج در می سی سی پی. حرکت به آرکانزاس آمد و در سال 1963.

“او رفت و به آرکانزاس به دنبال یک شغل” هیکس نوشت. “او از رفتن به Monroe, La., برای مصاحبه دیگری همراه با یک دوست که آنها را متوقف و در آرکادلپیا (آرکانزاس) به صورت گاز است. این شهر به دو کالج و او را برداشت مدرسه دولتی, Henderson, دولت, و تصمیم به ایجاد یک تماس تلفنی.”

“دوستم گفتم:” من مثل این به نظر می رسد از این محل است. من را ببینید اگر آنها کار کردم,'” سفید گفت. “پس دوست من به من جرأت تماس بگیرید. من رفتم به کیوسک تلفن در گوشه و نگاه هندرسون دولت است. من به آنها گفتم که من بود و من از طریق عبور بود و بود که من به دنبال یک کار در این زمینه من و پرسید: اگر آنها تا به حال کار. وزیر گفت: “بله ما انجام دهد.’ او از من دعوت کرد و گفت: رئیس جمهور خواهد بود در هر زمان و در بالا آمده است. من در ملاقات با رئیس جمهور صحبت با او و او به من در زمان به P. E. بخش و به من نشان داد در اطراف. او گفت: “اگر شما علاقه مند در این موقعیت خود را برای ما ارسال مدارک.’ من به خانه فرستاده شده در کاغذ و در عرض یک هفته یک تماس ارائه من این کار است.”

لیگ که در آن سفید تا به حال بازی نکردم فیلم لیگ خود را. سفید صرف هفت فصل در لیگ به پایان رسید و دوم در اوج فصل نهایی. این فیلم که در سال 1992 منتشر شد بود به کارگردانی پنی مارشال. بازیگران شامل Tom Hanks, Geena Davis, مدونا, Rosie o’donnell, چای لئونی و Jon Lovitz. این فیلم شماره 1 توسط آن آخر هفته دوم در ماه جولای سال 1992 و به پایان رسید تا ساخت (در حدود 40 میلیون دلار بودجه) 107 میلیون دلار در ایالات متحده و 25 میلیون دلار در کشورهای دیگر. این “هیچ گریه در بیس بال!” نقل قول توسط مدیر جیمی Dugan (با بازی هنکس) است که دارای رتبه 54 در فهرست بزرگترین فیلم به نقل از همه با فیلم آمریکایی موسسه.

اگر چه AAGPBL است که معمولا مورد استفاده برای توصیف تمام 12 سال از لیگ که نام تنها مورد استفاده در سال 1949-50. لیگ تاسیس شد به عنوان همه آمریکایی دختران سافتبال بانوان لیگ و تغییر بود در سال 1943 به همه دختران آمریکایی لیگ بیس بال. تغییر نام بود در سال 1949 به همه دختران آمریکایی حرفه ای بیس بال لیگ و تغییر دوباره در سال 1951 به دختران آمریکایی’ لیگ بیس بال. عملیات متوقف شد و در سپتامبر سال 1954.

آدامس نجیب زاده فیلیپ انوری متعلق به لیگ از 1943-45. متعلق بود از 1945-51 توسط آرتور Meyerhoff. تیم بودند به صورت جداگانه متعلق به از 1951-54. فقط دو تیم–جنوب خم آبی ساکس و راکفورد هلو–ماند در همان شهر برای کل 12 سال است.

“در حال رشد در پریچارد سفید گفت: بیس بال به دادگاه تجدید نظر به او حتی اگر او تنها دختر بازی بازی با محله پسران و حتی برخی از بچه های قدیمی تر از کارخانه کشتی سازی,” هیکس نوشت. “کسانی که اعتصاب کارگران حمل و گفت: او در مورد فايلهاي در پسکگولا برای دختران لیگ بیس بال اگر چه در 13 او بیش از حد جوان است. در 14 هر چند او فرصت و لیگ.”

هندرسون استاد فرد به ارزش یک عضو از جامعه آمریکایی بیس بال تحقیقات اشاره کرد که “تحت تاثیر مقامات لیگ در فايلهاي. پس از آن او به حداکثر کری لیگ جمهور و عضو بیس بال از شهرت. هنگامی که کری در بر داشت دی بود تقریبا 14 ” او به او گفت که او بیش از حد جوان است. اما او نیز او را تشویق به پیوستن به یک تیم محلی. … نه طولانی پس از پایان سال 1946 فصل کری در تماس با دی دعوت از او برای پیوستن به AAGPBL. چند هفته بعد یک نامه از کری وارد, درخواست, دی به گزارش هاوانا, کوبا, برای بهار, آموزش در سال 1947.

او با بازی برای, South Bend, Blue Sox در ایندیانا در 1947 کنشا ستاره های دنباله دار در ایالت ویسکانسین از 1948-51 و فورت وین بابونه در ایندیانا در 1952-53. او یکی از پیشگامان ورزش زنان هر چند متوسط تا پایان.

——-v——-

سردبیر ارشد رکس نلسون ستون به نظر می رسد به طور منظم در Arkansas Democrat-Gazette. او همچنین نویسنده از جنوب سرخ شده در وبلاگ rexnelsonsouthernfried.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>