یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل ترافیک وب سایت با استفاده از طراحی خلاق در وبینار رایگان

Category: وب وایر Comments: No comments

SmartFinds بازاریابی و رانندگی, سازمان خلاق, میزبان یک وبینار رایگان در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 در 2 p. m. EST در “چگونه به استفاده از طراحی وب سایت برای افزایش فروش است.”

این وبینار بخشی از SmartFinds بازاریابی “یادگیری از جوانب مثبت” وبینار سری است که با هدف کمک به آموزش کسب و کار در مورد بازاریابی دیجیتال موضوعات مرتبط. این موضوع را نشان می دهد چگونه در کسب و کار می تواند استفاده از طراحی خلاقانه روند و استراتژی برای تبدیل وب سایت بیشتر بازدید کنندگان به آگهی و خرید و فروش.

با توجه به “ضروری طراحی وب سایت آمار برای سال 2020” از HubSpot 93% از مردم چپ یک وب سایت به دلیل آن را نشان نمی دهد به درستی بر روی دستگاه خود. حدود 90% از مردم چپ یک وب سایت به دلیل آن بود ضعیف طراحی شده. حدود 93% از مردم چپ به دلیل یک وب سایت نمی بار به سرعت به اندازه کافی. بازدید کنندگان وب سایت’ تحمل برای طراحی ضعیف و عملکرد آهسته کم است, با بیش از 9 بیرون از 10 بازدید کنندگان وب سایت پذیرش آنها نمی ماند.

“این مورد در نظر گرفتن یک رویکرد تحلیلی است که کمک می کند تا درایو درست استراتژی و سپس اعدام برای خود صحبت می کند. علامت های تجاری است که توسعه یک استراتژی خوب و اجرای خوب فقط پیروزی می گوید:” دن Dulka شریک مدیریت در درایو سازمان خلاق. آقای Dulka می افزاید: “تبدیل وب سایت جدید خود را به یک سرب, ماشین طول می کشد زمان و تلاش و همچنین زمان خوبی برای دوباره خود را به طور کلی سرب ژنرال, استراتژی است.”

کوری Barkach از درایو خلاق می رود می گویند “طراحی واقعا تفسیری. در دیجیتال ما می توانیم با استفاده از تجزیه و تحلیل ما به درک بازدید کننده در پاسخ به مثبت در طرح های ما و چه نیاز به تنظیم شود. اگر طراحی فروش نیست پس از آن چه؟”

Melih Oztalay مدیر اجرایی SmartFinds بازاریابی اظهار داشت: “بسیاری از کسب و کار هنوز پذیرفته علم تبدیل نرخ بهینه سازی و یا CRO به عنوان یک روش کمک به آنها در افزایش فروش و فروش از وب سایت های موجود ترافیک.” آقای Oztalay بیشتر فشرده موضوع با اضافه کردن “کسب و کار تمایل به غرق خود را در حال انجام فعالیت های بازاریابی دیجیتال که معمولا با تمرکز بر تولید ترافیک بیشتر به وب سایت است که موثر در تبدیل منجر می شود. تمرکز انرژی خود را بر اساس نتایج آنها در تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل می تواند تا حد زیادی بهبود اثربخشی وب سایت خود را.”

وبینار های رایگان, میزبانی با استفاده از GoToWebinar پلت فرم کمک خواهد کرد که شرکت کنندگان یاد بگیرند که چگونه مهم طراحی خلاق اثرات منجر و فروش از وب سایت خود را. مباحث اضافی شامل مفاهیم خلاق تئوری های طراحی برای بهبود نتایج; فرایند تجزیه و تحلیل نتایج خود را برای بهبود برای نتایج بهتر; و چگونه UX (تجربه کاربری) و UI (رابط کاربر) تاثیر فرهنگ و هنر (call-to-action) به تبدیل خود را به بازدید کنندگان وب سایت آگهی.

“چگونه به استفاده از طراحی وب سایت برای افزایش فروش است.”, شرکت میزبانی SmartFinds بازاریابی و رانندگی, سازمان خلاق برگزار خواهد شد بر روی چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 در 2 p. m. EST. وجود دارد هیچ هزینه ای برای وبینار. همه ثبت نام دریافت خواهد کرد وبینار ارائه و ضبط شده است. برای ثبت نام در, ثبت نام در https://bit.ly/website-design-webinar-registration

در مورد SmartFinds بازاریابی

SmartFinds بازاریابی فراهم می کند نوآورانه شخصی, دیجیتال, استراتژی های بازاریابی و راه حل. با بیش از 25 سال تجربه در فن آوری های وب, تبلیغات و بازاریابی, SmartFinds تلاش برای کمک به مشتریان حرکت دیجیتال بازاریابی و تبلیغات جهان از طریق آموزش و پرورش, مشاوره و تفسیر نتایج. SmartFinds می افزاید: یک چشم انداز جدید به دیجیتال استراتژی برای تولید نتایج. SmartFinds است که مقر آن در بیرمنگام MI. بازدید www.smartfindsmarketing.com تماس بگیرید و یا +1 (866) 501-5758.

در مورد درایو سازمان خلاق

تاسیس در سال 2015, درایو, خلاق, آژانس عمل در عصر نامحدود اطلاعات و دسترسی با توانایی به بازار محصولات خود را به گروه تو رفتگی در دیوار. ما کمک به مارک های جدید ایجاد یک هویت است که آنها را آماده برای موفقیت در بازار است. ما نیز با تاسیس برندها کمک به آنها را به آینده نگاه refresh reset یا نام تجاری جدید تعریف برای ادامه جانشین را یک گام بیشتر در بازار است. ما تخصص به رشد خود را با نام تجاری و دریافت پیام خود را در مقابل حق مخاطبان است. رانندگی آژانس خلاق واقع در روچستر, MI. بازدید www.drivecreativeagency.com تماس بگیرید و یا +1 (248) 579-9972.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>