یاد بگیرند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک حرکت در Lanita Philmore کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

به یاد داشته باشید که پرنده Zazu در شیر شاه حق رای دادن? هر کس می داند که hornbill چرا که مردم با دیدن آن به تصویر کشیده شده به عنوان مشاور پادشاه Mufasa. حتی در فرهنگ عامه و داستانهای پریان و پرندگان محبوب خود هدیه فوق العاده از پرواز و آهنگ. آنها همچنین از برگزاری یک محل خاص در ماجراجویی کتاب به عنوان آشکار در Lanita Philmore را “ماجراهای Ari و Tacari.”
 
این کتاب هیجان انگیز است که یک داستان در مورد دو پیاده روی پرندگان است که حرکت به شهرستان و سعی کنید برای شروع دوباره. Ari و Tacari یادگیری در اولین روز چقدر دشوار و مشکل است به اطراف مترو اجازه دهید به تنهایی به پیاده روی بد بو ایستگاه زیرزمینی است. که آیا آنها در نهایت فتح این ماجراهای و یا آنها هرگز یاد بگیرند که چگونه می توانید در اطراف است برای شما برای پیدا کردن.
 
با در نقطه, تصاویر و رنگ تصاویر, نویسنده ارائه ماجراهای در یک نور دل شعر با فرمت. ماجراهای خنده دار هستند و درست ساخت کتاب relatable برای خوانندگان است که همچنین در مواجهه با غلبه بر غرابت یک خانه جدید است. به عنوان خوانندگان می تواند پناهگاه در آری و Tacari تجارب برای چند ساعت به خود را تحمل راست این شاهکار دیگری است که پیروزی برای Lanita Philmore.
 
اگر شما به هر چیزی پرنده های مربوط به این کتاب را برای شما.
 
 
“ماجراهای Ari و Tacari” نسخه کتاب در دسترس هستند Amazon.com.
 
نویسنده: Lanita Philmore
ناشر: صفحه Publishing, Inc.
تاریخ انتشار: 26 فوریه 2019
ISBN-10: 1643507427
ISBN-13: 978-1643507422
روشن شدن: $9.99
Hardcover: $21.95
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>