یادگیری ارزش گفتن حقیقت در Carol Piccone کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

برخی از ضروری ترین, خوب, گفت و باشکوهی گفت: توصیه می شود در کتاب های کودکان. ساده درس همیشه اعمال می شود حتی پس از یک فارغ التحصیل به فصل کتاب است. کارول Piccone را “دالی جهانی: رشد با دالی-دالی تعجب” است که یک کتاب است که خوانندگان می آموزد درس در مورد در حال رشد است.

آن را زیر یک دختر به نام دالی که عازم سفری به سوی بزرگسالی است. به عنوان اولین بار در یک سری از آینده کتاب در مورد یادگیری دالی می آموزد درس ارزشمند است که دروغ گفتن در آن اثرات مضر. از همه مهمتر او دستاوردهای درک است که جامعه در حال تغییر است; بنابراین بسیار مهم است که او به شرح زیر صحیح راه رفتن به جلو.

شاید این کتاب یکی از شجاع ترین و برجسته ترین شخصیت از همه ادبیات کودکان. از طریق روح متن و نشاط تصاویر نویسنده نشانی از یک کار خوب از ساده داستان دختری که بدست می آورد ارزش گفتن حقیقت است.

این کتاب به عنوان یک کل امر ابتدایی خوانندگان بالغ هستند و حتی فراتر از آن.

دالی جهانی: رشد با دالی-دالی تعجب نسخه کتاب در دسترس هستند Amazon.com.

درباره نویسنده

کارول Piccone کار کرده است به عنوان یک دستیار حقوقی برای دفاع از شرکت در فورت لادردیل فلوریدا از سال 1981. او تحصيلات دانشگاهي خود را در هنرهای زیبا و هنر تصویر در VCU f/k/a RPI در ریچموند, ویرجینیا, زیر جهت آموزش هنر ترزا Pollack. همچنین او به دست آورده تجربه گسترده به عنوان یک انجیل خواننده ventriloquist, زندان, مجری و مدیر هنری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>