LeBlanc ساخت تاثیر قوی در بالا JUCO D-lineman

آرکانزاس تحت تاثیر قرار یک ملت تاریخ و کالج دفاعی linemen در طول های اخیر تور مجازی.

“من با آنها در اوایل هفته گذشته بود و من واقعا میل چیزی که من دیدم” Jalen ویلیامز گفت. “من واقعا دوست داشتم امکانات و کارکنان نگاه بسیار دوستانه و من احساس مانند آنها می تواند به توسعه بسیار خوبی است.”

ویلیامز, 6-3, 310 پوند جونز (Miss.) کالج 14 ارائه بورس تحصیلی از مدارس از جمله آرکانزاس ایالتی فلوریدا گرجستان Ole Miss, کلرادو, Memphis, دوک, واشنگتن, وزارت امور خارجه و دیگران.

این Tylertown Miss., بومی بودن استخدام, آرکانزاس, خط دفاعی مربی جرثقیل LeBlanc.

“آنها همیشه به من اجازه می دانم که چگونه به شدت آنها می خواهند مرا به پایین می آیند و چگونه آنها در مورد مراقبت از من به عنوان یک فرد نیز نه فقط به عنوان یک بازیکن” ویلیامز گفت: “و منم چیزی است که من درک.

“(LeBlanc) بسیار واقعی down-to-earth فرد که میخوام به صورت واقعی با شما و مطمئن شوید که شما انجام آنچه که بهترین برای شما. او در مورد مراقبت از شما به عنوان یک فرد نه فقط یک بازیکن فوتبال است.”

ویلیامز بود به نام تمام تیم دوم کنفرانس با می سی سی پی, انجمن جامعه & Junior دانشگاه به عنوان دانشجوی سال اول سال گذشته زمانی که او ثبت شده 28 پردازد و 4 دنده برای از دست دادن یک گونی و 2 کارفرمایی با عجله. او شده است به نام به JCGridiron.com فصل دفاعی در مقابله با سازمان دیده بان لیست.

او همچنین برتری در کلاس درس که در آن او نام علمی همه MACJC.

ویلیامز قصد دارد به تحصیلات تکمیلی در ماه دسامبر. او گفت: NCAA مرده دوره بود که اجرا مارس 13 تا پیچیده خود را استخدام و فرایند تصمیم گیری است.

“از آن خواهد شد یک تصمیم بسیار سخت است اما من فقط مجبور به انتخاب کردن اطلاعات من در حال حاضر” ویلیامز گفت.

ویلیامز گفت آرکانزاس یکی از چهار مدارس و او ممکن است خود را اعلام کالج تصمیم به زودی “شاید گاهی این و یا هفته آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید