لی: من انجام تماشای نیکز در MSG این فصل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اسپایک لی هنوز هم خود را به courtside صندلی هر چند نیکز تا به حال به خود بگویید superfan به پیدا کردن یکی دیگر از راه برای گرفتن وجود دارد.

لی گفت که او نمی تواند نشسته بودند و بقیه این فصل به هر حال.

برنده جایزه اسکار نویسنده-مدیر ESPN گفت: در روز سه شنبه است که او نمی تواند حضور یکی دیگر از نیکز در بازی خانگی در این فصل پس از اختلاف با باغ میدان مدیسون مقامات یک شب قبل که بیش از آسانسور او می تواند با استفاده از.


“من انجام می شود. من انجام می شود” لی گفت: در این برنامه برای اولین بار در حالی که با پوشیدن یک نیکز کلاه.

یک ویدیو منتشر شده آنلاین در نیویورک 125-123 پیروزی دوشنبه بیش از Houston Rockets. آن را نشان داد لی نا امید شدن و فریاد پرسنل امنیتی در خارج از یک آسانسور پیشرو برخی از مردم به این نتیجه که او ممکن است شده اند پرتاب عرصه.

یک نیکز سخنگوی اما گفت که نادرست بود و که آن را به سادگی یک موضوع از لی با استفاده از اشتباه در ورودی.

لی گفت که او تا به حال شده است با استفاده از کارمند ورودی در خیابان 33 غرب برای بیش از دو دهه به عنوان یک بلیط فصل دارنده. نیکز می خواستم او را به استفاده از این ورودی برای مشهور است که دو بلوک دور.

اما لی گفت: او در حال حاضر بلیط خود را اسکن بنابراین او حاضر به ترک از ترس این که او نمی خواهد اجازه بازگشت. او گفت: او گفت: امنیت به “بازداشت من مثل برادر من چارلز اوکلی”—مرجع سابق نیکس رو به جلو را جهشی از یک بازی و متعاقب آن دستگیری در سال 2017.

لی گفت که او نمی گفت که آسانسور سیاست تغییر و اضافه کرد که او با استفاده از کارمند ورودی فقط در هفته گذشته برای یکی دیگر از رویداد.

“آنها هرگز گفت که چیزی تغییر کرده پس چرا با من تماس?” لی گفت. “زمانی که من سپرده را با توجه به این قیمت های نجومی برای نیکز بلیط و من یک روز دیر گوشی من زنگ خاموش قلاب.”

Lee شده است یکی از نیکز’ قابل رویت ترین و نمایشی طرفداران. او را به صحبت MSG اجرایی رئیس جیمز دولان در حاصل کار دو تیم روز شنبه بود و هنوز هم در حاشیه صندلی در سه ماهه چهارم.

نیکز لی گفت: و هرگاه به حال حل و فصل این موضوع در حاصل کار دو تیم هر چند Lee مورد مناقشه است.

“من مورد آزار و اذیت توسط جیمز دولان و من نمی دانم که چرا” او گفت:.

نیکز در پاسخ با بیانیه ای که شامل یک عکس از لی و هرگاه دست دادن در این بازی است.

“ایده این است که اسپایک لی است که قربانی چرا که ما بارها و بارها از او خواسته به ما استفاده کنید کارمند ورودی و به جای استفاده از یک سرور اختصاصی VIP ورودی—استفاده شده است که توسط هر مشهور که وارد باغ—خنده دار است,” نیکس گفت.

“این ناامید کننده است که سنبله خواهد ایجاد این غلط جنجال به تداوم درام. او به انجمن خوش آمدید بیا به باغ در هر زمان از طریق VIP و یا به طور کلی ورودی; نه فقط از طریق ما کارمند ورودی—که چیزی است که او و جیم به توافق شب گذشته زمانی که آنها دست تکان داد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>