چپ در تاریکی می گویند زندانیان’ خانواده

Category: آرکانساس Comments: No comments

آخرین بار مارتا Binion به او صحبت کرد برادر جیم ویلسون در اوایل ماه مه, او گفت که او احساس کمی خسته به دلیل ساعت های طولانی کار در کامینز واحد زندان ،

دفعه بعد Binion یک تماس از واحد آن برادر را از همبندان گفت: Wilson در بیمارستان بستری شده بود برای یک هفته. چند ساعت بعد آرکانزاس وزارت اصلاحات زنگ زد به او می گویند برادر شده بود در بخش مراقبت های ویژه در لیتل راک به مدت دو روز با covid-19 و تا به حال هیچ کسب اطلاعات بیشتر.

او نمی یاد بگیرند که چگونه مهم این وضعیت بود تا صحبت کردن بعد با کارکنان بیمارستان که گفت او برادر کلیه ها تعطیل شد و او به سختی می تواند نفس کشیدن. یک کارمند بیمارستان پرسید که آیا آنها باید زنده.

Wilson, 60, درگذشت covid-19 مارس 26.

Binion, یک, می سی سی پی, ساکن یکی از حداقل سه خانواده کامینز زندانیان که اکو همان نگرانی: آنها به طور کامل و یا جزئی در تاریکی در مورد عزیزان خود’ شرایط تا زمانی که شرایط وخیم شد که آنها را blindsided زمانی که عزیزان خود درگذشت. دولت می گوید سیاست خود را به اطلاع زندانیان تماس های اضطراری زمانی که زندانیان در بیمارستان بستری هستند.

“من گفتم:” چرا خانواده نیست من تماس بگیرید زمانی که او برای اولین بار به بیمارستان رفت?’ من درک نمی کنم” او گفت:.

ده کامینز زندانیان نفر از بیماری های ناشی از کوروناویروس. این 1,900-تخت زندان واحد تا به حال 963 زندانیان تست مثبت برای ویروس. فقط بیش از 950 بهبود, با توجه به اطلاعات ارسال شده در جمعه بعد از ظهر.

شصت و پنج کل کامینز کارکنان قراردادی ویروس و برخی که تا به حال آزمایش مثبت شد و به خواسته بازگشت به کار به دلیل تیره و تار نیروی انسانی سطح مقامات گفته اند.

سیندی مورفی یک سخنگوی آرکانزاس وزارت اصلاحات گفت: زندانيان خانواده ها می توانند تماس بخش پزشکی, مدیر دفتر به برخی از به روز رسانی سلامت اگر زندانی مجاز است آنها را به دریافت اطلاعات است.

در غیر این صورت او گفت: اطلاعیه ها به صورت خودکار ساخته شده که زندانيان شرایط آنقدر شدید است که زندانیان باید در بیمارستان بستری شود.

“زمانی که یک زندانی گرفته شده است به بیمارستان روحانی را بلافاصله می سازد هر تلاش برای تماس اولیه و یا جایگزین تماس های ذکر شده توسط اهل بیت, به گزارش, انتقال” مورفی گفت: در یک ایمیل. “متاسفانه اطلاعات تماس با ما است که اغلب منسوخ شده است.”

مورفی همچنین گفت: زندانیان ممکن است به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد سلامت خود را در طول روال تماس با دوستان و بستگان خود را.

در شخص بازدیدکننده داشته است در همه زندانها متوقف شده اند از ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس. برای جبران مقامات زندان را کاهش هزینه های است که زندانیان باید پرداخت به صحبت با بستگان یا دوستان از طریق تلفن و یا ویدئو.

زندانیان روم تصویری بازديد از طریق یک فروشنده و می توانید تماس را چندین بار در روز مورفی گفت.

برای CeCe تیت کامینز اهل بیت Derick Coley را حتی امتیازات ساخته شده توسط این زندان را تشویق به تماس های تلفنی کافی نیست یک بار Coley آزمایش مثبت برای covid-19 آوریل است.

تیت که از لوئیزیانا گفت: Coley حال قاچاق تلفن همراه که او استفاده می شود به نگه داشتن در تماس روزانه با او و زن و شوهر 8 ساله پدر اگر او متوقف پاسخ به تلفن و یا خط به طور منظم در زندان پس از او مریض شد.

Coley, 29, درگذشت کامینز واحد در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب ممکن است 2.

“او بیش از حد بیمار به ایجاد یک تماس” تیت در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

تیت و Coley خواهر کوچکتر Tytiuna هریس گفت: آنها به خارج از زندان برای به روز رسانی بر روی سلامت خود را با موفقیت متفاوت است.

هریس بود که ذکر نشده به عنوان یکی از Coley اورژانس تماس گفت او تلاش بودند رد شده توسط کارکنان زندان است. تیت گفته او قادر مارس 15 به تماس با کسی که در زندان به درمانگاه که به او گفت که Coley تا به حال آزمایش مثبت بود و در حال درمان است.

“همه آنها به من گفت که او تا به حال یک تب. آنها به او برخی از تیلنول به کاهش تب و درد” تیت گفت.

تیت گفت: او به نام زندان هر روز برای هفته آینده اما گفته شد تنها که او احساس بهتری بنابراین در نهایت او خواستار متوقف. دفعه بعد او شنیده ام از این زندان به او گفته بود در 1:37 a. m. مارس 3, هنگامی که او گفته بود که Coley فوت کرده است.

مورفی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد مکالمات بین سیستم زندان و خاص زندانیان و یا خانواده خود را.

Montey دیویس که برادر موریس دیویس شده بود در کامینز برای چندین سال گفت: او نمی دانست که او برادر بزرگتر بود قرارداد covid-19 تا بیمارستان یک نماینده به نام بپرسید اگر آنها می تواند “جدا او را از ونتيلاتور.

دکتر “فقط از من خواست به رها کردن و من فقط حتی نمی دانند که او حتی بد و من می خواهم به صحبت با او مثل یک هفته قبل از” Montey دیویس گفت:. “این فقط یک رمز و راز به من چه که اتفاق افتاده و به همین دلیل آنها نمی تماس با من به عنوان به زودی به عنوان او بررسی می شود.”

آخرین بار برادران صحبت در گوشی Montey دیویس گفت: موریس دیویس نمی گزارش هر گونه علائم.

موریس دیویس, 70, درگذشت covid-19 May 8.

ویلسون خدمت شد حبس ابد برای تجاوز به یک اعتقاد خواهر او می گوید خانواده بود و جذاب.

Binion گفت: او برادر عالی بود cook — او دوست داشت برای پخت کیک, به خصوص اپل. این دو صحبت کرد, اغلب, و او بازدید او در کامینز زمانی که او می تواند.

“او همیشه به من و خواهر فاسد,” او گفت: از ویلسون. “او همیشه صرف زمان با ما.”

ویلسون موجود شرایط بهداشتی از جمله دیابت و فشار خون بالا که در سمت چپ او آسیب پذیر به covid-19. او نیاز به یک جدید کلیه و Binion به تازگی دیده می شود یک دکتر به یاد بگیرند که آیا او یک بازی به کمک مالی.

او همچنین گفت: در آن زمان این بیمارستان چندین ساعت به تماس او پس از ویلسون درگذشت. او فقط پس از 8 بعد از ظهر با توجه به مرگ گزارش. Binion گفت: یک دکتر در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی به نام به اطلاع او از مرگ در حدود نیمه شب.

Coley شد مرده در کامینز واحد درمانگاه که در آن او با عجله پس از پزشکی “حادثه” است که رخ داده است در حالی که او در حال نقل مکان کرد از بازداشتگاه در مارس 2, با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

بر اساس این گزارش Coley بود که نقل مکان کرد و پس از یک حادثه جداگانه که در آن زندانیان در قرنطینه بازداشتگاه آتش به سطل زباله می تواند و شکست شیشه. به درخواست خانواده اش و بانی رابرتسون وکیل برای تیت کالبد شکافی انجام شد در Coley بدن که نتایج آن در حال بررسی.

Coley خدمت شد 20 سال حبس برای بازداشت دو تن ماین گزار عمل در رابطه به تیراندازی. او جوانترین دولت اهل بیت به مرگ پس از آزمایش مثبت برای covid-19 هر چند Lincoln County پزشکی قانونی گزارش ذکر شده هیچ گونه شرایط پزشکی.

Montey دیویس گفت که او قادر به جمع آوری بدن برادر خود به خاطر او زندگی می کند در آریزونا و نمی توانستم به آرکانزاس در زمان به ترتیبات. زندان سوزانده موریس دیویس که در Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی.

“آنها گفت:” شما می توانید آن را انتخاب کنید تا سمت راست در حال حاضر. و من بیش از در آریزونا. چه می شد من می خواهم به انجام?” Montey دیویس گفت:.

با توجه به دادگاه و روزنامه سوابق موریس دیویس خدمت شد و در 10 سال مدت برای طرح در سال 2010 به قتل همسرش.

Montey دیویس گفت: برادر خود را دوست داشت تقریبا هر چیزی برای انجام با خارج از منزل به ویژه باغبانی و ماهیگیری.

او گفت که او در حال انتظار برای زمانی که برادرش کودکان را می توان با هم برای برگزاری یک مراسم یادبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>