قانونی بودن گدایی در آرکانزاس تایید

Category: آرکانساس Comments: No comments

Panhandlers سراسر کشور رایگان به ادامه درخواست پول بدون اینکه دستگیر و تحت سفارش صادر پنج شنبه توسط یک قاضی فدرال در لیتل راک.

دو پاراگراف منظور صادر شده توسط ایالات متحده در منطقه قاضی بیلی روی Wilson باعث می شود دائم سفارش او صادر سپتامبر. 26, 2017, پیدا کردن یک تازه تجدید نظر دولت ضد loitering قانون اساسی.

در سال 2017 قانون آرکانزاس مقننه تلاش برای اصلاح یک نسخه بود که در این کتاب برای چندین دهه تا ویلسون اعلام کرد و آن را خلاف قانون اساسی در سال 2016 پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آرکانزاس به چالش کشیده آن از طرف دو مرد که التماس به طور منظم.

دادستان کل لسلی Rutledge به دادگاه تجدید نظر ویلسون 2017 دستور مقدماتی به 8 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سنت لوئیس پیشرو سه قاضی پنل به رعایت این دستور در یک دستور صادر Nov. 6. دادگاه استیناف بعد را رد کرد و از دولت درخواست برای تجدید نظر کند و فقط در هفته گذشته بازگشت پرونده به ویلسون حوزه قضایی است. دستور موقت باقی مانده بود در اثر موقت.

Rutledge نمی گویند پنج شنبه که آیا او آگاه است از هر گونه تلاش برای احیای این ممنوعیت در راه است که comports با قانون اساسی ایالات متحده. سخنگوی آماندا کشیش گفت: تنها “دادستان کل نا امید است با هشتم مدار و دادگاه منطقه را در برابر احکام آرکانزاس را panhandling قانون است.”

اما هالی Dickson حقوقی مدیر و موقت مدیر اجرایی آیتالله سیستانی از آرکانزاس ستایش ویلسون که اشاره کرد که هر دو طرف — آیتالله سیستانی و دولت — موافقت کرده بود وجود دارد بدون نیاز به تحقیقات بیشتر و یا بحث در مورد. که اجازه Wilson دستور مقدماتی ایستاده به عنوان یک دستور دائم و او را وادار به بستن پرونده است.

“ما سپاسگزار است که همه Arkansans’ آزادی بیان محافظت شده با این حکم” Dickson گفت: پنج شنبه. “دولت و برخی از شهرستانها تلاش کرده اند متفاوت راه هایی برای جلوگیری از panhandling اما از آن است که به وضوح حفاظت گفتار و جرم اثر فقر به ما طول می کشد همه در جهت اشتباه است.”

Dickson اضافه شده است که در نور covid-19 همه گیر در سراسر کشور ACLU امیدوار است برای دیدن بیشتر از “گام مثبت” است که برخی از جوامع از جمله Little Rock, چشمه های آب گرم و فایت گرفته اند برای پیدا کردن راه حل به panhandling با پرداختن به علل فقر و نیازهای جامعه است.

در ماه نوامبر 8th, مدار پنل توافق با ویلسون که به دلیل ضد loitering قانون اعمال می شود تنها به کسانی که درخواست برای صدقه یا هدیه بدون ارائه یک دلیل روشن برای singling که نوع بیان آن را خلاف قانون اساسی است.

یکی از سه قاضی مخالف که ویلسون به حال قدرت به اعمال خود حاکم ایالتی اما دو نفر دیگر از اعضا از جمله U. S. مدار قاضی Lavenski اسمیت از لیتل راک گفت: Wilson درست بود به درخواست دستور ایالت پس از پیدا کردن که آن را “سادگی خلاف قانون اساسی است.”

در سال گذشته Rutledge به نام ضد loitering قانون “عرف عام اساسنامه است که مانع از سوء استفاده و اذیت و آزار panhandling شیوه است.”

در پاسخ Dickson اشاره کرد که در دو سال قانون بوده است unenforced “این به نظر می رسد مانند ما اجرای قانون بوده و قادر به تحمل هر گونه نگرانی های ایمنی عمومی مربوط به panhandling فقط خوب” با پرداختن به هر گونه جرم و جنایت رخ داده در رابطه با panhandling به جای پرداختن به panhandling خود را.

این قانون که آیتالله سیستانی برای اولین بار به چالش کشیده که تا به حال وجود داشته و برای حداقل 30 سال ساخته شده آن را یک جنایت “به معطل باقی می ماند و یا در یک محل عمومی و یا در محل دیگری به منظور گدایی.”

تجدید نظر در قانون آرکانزاس کد مشروح 5-71-213(a)(3) ساخته شده آن را غیر قانونی به معطل شدن در اتوبوس و یا در مالکیت خصوصی “به منظور درخواست برای هر چیزی به عنوان یک موسسه خیریه و یا یک هدیه: (a) در اذیت و آزار یا تهدید شیوه (b) در راه به احتمال زیاد به علت زنگ به شخص دیگری و یا (c) تحت شرایطی که ایجاد خطر ترافیک و یا مانع.”

در صدور دستور مقدماتی, Wilson نوشت: “من هیچ شکی نیست که برگزاری یک نشانه درخواست برای هدیه و یا خیریه می تواند ایجاد خطر ترافیک و یا مانع” و … که ممکن است که برگزاری یک نشانه درخواست برای هدیه یا صدقه ممکن است باعث شود برخی از افراد به احساس تهدید مورد آزار و اذیت و یا احساس خطر می شود.” اما با این وجود قانون محدود “گونه های خاصی از گفتار (درخواست برای هدیه یا صدقه است.)”

در نظر تایید Wilson, ایالات متحده مدار قاضی مایکل Melloy از سدار راپیدز ، آیووا, اشاره کرد که “دیگر انواع درخواست (مثلا سیاسی یا تجاری) انجام می شود ‘در اذیت و آزار یا تهدید شیوه’ ‘در راه به احتمال زیاد به علت زنگ” یا “تحت شرایطی که ایجاد خطر ترافیک و یا مانع در عين حال به همان اندازه خطرناک است” اما نمی قانونى در آرکانزاس است.

او گفت که تحت حکم دیوان عالی مسبوق به سابقه “قوانین و مقررات نمی تواند تبعیض بر اساس محتوای مگر اینکه روشن وجود دارد دلایل تفاوت است.” نظر در ادامه گفت که “به دلیل آرکانزاس ارائه کرده است هیچ توجیهی برای آن تصمیم به تنها خیریه راه حل از انواع دیگر درخواست ضد loitering قانون تحت فراگیر و در نتیجه نه دقت طراحی شده” نشان می دهد که نیاز به آن در آرکانزاس بیشتر آن تناقض با متمم اول قانون اساسی.

در سال 2018 و 2019 فدرال قضات در دولت غربی منطقه زده التماس محدودیت در راجرز و چشمه های آب گرم و تلاش برای محدود کردن panhandling در فورت اسمیت حل و فصل شد که این شهر لغو آن پس از فرمان آیتالله سیستانی رو درگیر در پاسخ به شکایت.

تلاش برای کنترل panhandling در کشورهای دیگر را به همین ترتیب بوده است را رد کرد.

هارون Reddin که عمل ون یک آرکانزاس مرکزی تلاش برای کمک به افراد بی خانمان به نام ویلسون حاکم “عالی است.”

او گفت که در حالی که “اکثریت قریب به اتفاق افراد بی خانمان هرگز برگزار نشانه” او به یاد می آورد که افرادی که panhandled زمانی که قانون در اثر او گفت: آنها نگران بودند که چگونه آنها احتمالا می تواند پرداخت بلیط زمانی که آنها حتی نمی تواند پرداخت هزینه برای مواد غذایی است.

Reddin وجود دارد گفت: “بسیاری از تصورات غلط” در مورد افرادی که تکدی و “شما هرگز واقعا می دانم” است که به طور جدی نیاز به یک جزوه تا زمانی که شما به آنها صحبت کنید. در حالی که همه ممکن است مشروع Reddin گفت: “من می دانم که بسیاری از افرادی که به معنای واقعی کلمه نمی دانم که در آن آنها می رویم به دریافت وعده غذایی بعدی خود را بدون نگه داشتن دست خود را.”

مترو در 03/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>