قانونی کردن ماری جوانا نمی تواند درمان نابرابری اما آن را به سهولت بحران بودجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جورج فلوید تظاهرات و coronavirus همه گیر نهفته اند شاهدانه صنعت در هزاران راه. Pro-شاهدانه قانون در هر دو سطح فدرال و دولت شده است deprioritized, و درمانگاه است که به عنوان تعیین شده ضروری کسب و کار شده اند و غارت.

آنچه باقی مانده است دیده شود که این بار پر سر و صدا تاثیر حشیش سیاست در اواسط به دراز مدت و چه نقش قانونی می تواند در پرداختن به نژادی و بی عدالتی و کمک به بهبود اقتصادی.


در حالی که جنگ با مواد مخدر به طور نامتناسبی به ضرر مردم رنگ و دولت در صورت کسری بودجه از کاهش درآمدهای مالیاتی رکورد بیکاری و افزایش هزینه های سلامت, وجود دارد یک بحث که آیا اعتراضات و چالش های اقتصادی را تسریع بخشد قانونی و یا علت آن را به صندلی عقب.

حتی قانونی طرفداران که نقطه به نقطه کاهش کلی تعداد دستگیری ها و افزایش شاهدانه درآمدهای مالیاتی در بزرگسالان-استفاده از شاهدانه متحده باید به توافق برسند که پایان دادن به ممنوعیت شاهدانه است که یک نوش دارو برای دستیابی به عدالت نژادی و یا بسته شدن حدود 500 میلیارد دلار کسری بودجه مواجه فرمانداران.

قانونی باید در نظر گرفته به عنوان بخشی از یک multipronged استراتژی برای کاهش نژادی و بی عدالتی و شکاف بودجه. پس از همه قانونی در امان هزاران نفر از مردم از سوابق کیفری در حالی که سرمایه گذاری در زیرساخت ها و ایجاد شغل. تحمیل شاهدانه مالیات مالیات غیر مستقیم نیز افزایش جابجایی نگرانی های مربوط به افزایش مالیات بر درآمد شخصی و یا شرکت های بزرگ مالیات است.

عنوان مطلب متحده از نظر قانونی شاهدانه وجود دارد نیاز به قابل اعتماد برآورد پتانسیل درآمد که مالیات مالیات غیر مستقیم می تواند تولید برای هر دو اجتماعی و اقتصادی اهداف است.

اگر چه همیشه وجود دارد خواهد بود یک محل برای اقتصاددانان به انجام پیچیده تجزیه و تحلیل آن است که مفید به روش ساده تخمين ابزار مانند من “وزن متوسط سرانه” روش (WAC). من روش اطلاع از کارل دیویسمدیر تحقیق و پژوهش در موسسه مالیات و سیاست اقتصادی که به تازگی منتشر شده یک متفکر پست وبلاگ در سرانه شاهدانه مالیات مالیات غیر مستقیم مجموعه.

دیویس در بر داشت که در سال گذشته بیش از 1.9 میلیارد دلار از درآمد حاصل از مالیات جمع آوری شده در سراسر هفت فیلم استفاده متحده آمریکا (آلاسکا و کالیفرنیا کلرادو, ماساچوست, نوادا, اورگان, Washington) یک ترکیب جمعیت نزدیک به 68 میلیون. داده ها به ما اجازه می دهد برای محاسبه WAC حدود 30 دلار در هر فرد.

در ایالت نیویورک یک دولت به طور فعال با توجه به فیلم استفاده از قانون, ضرب نرخ 30 دلار توسط دولت از جمعیت 20 میلیون پروژه های شاهدانه مالیات غیر مستقیم مالیات بر درآمد در $600 میلیون. این شبیه به قوی اقتصادی تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دولت که پیش بینی شده مالیات غیر مستقیم مالیات بر درآمد بین $250 میلیون و 650 میلیون, و دفتر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگرکه پیش بینی شده $596.3 میلیون.

این روش قطعا بدون محدودیت. آن را نشانی سختتر اجتماعی و مسائل اقتصادی که سیاستگذاران باید دست و پنجه نرم مانند نحوه تخصیص درآمد چه نوع مالیات به مالیات و طرح ریزی مجموعه در اوایل سال. همچنین WAC نیاز به به روز رسانی به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.

که گفت: من اعتقاد دارم که این روش یک ابزار مناسب برای پروژه مالیات بر درآمد برای یک دولت مبتنی بر شاهدانه بازار و به اطلاع سیاست مکالمات.

اگر ما به درخواست WAC به تمام 50 ایالت حدود 10 میلیارد دلار می تواند افزایش سالانه است.

قانونی به تنهایی نمی خواهد جلوگیری از پاتوقها سیاست و یا نزدیک بودجه شکاف, اما آن را قطعا نشان دهنده یک گام در مسیر درست است.

Ari Hoffnungمعاون سابق حسابرسی برای شهر نیویورک, است, مدیر اجرایی, ماری جوانا پزشکی, شرکت سرودخوان سلامت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>