قانونگذاران کوره سلامت رسمی; بحث از حالت ماسک حکم رشد می کند در زمان گرم

قانونگذاران دولت صرف بیش از شش ساعت دوشنبه peppering کارشناسان و سیاستگذاران با covid-19 سوالات به طوری که آنها بهتر می تواند پاسخ خود را تشکیل’ نگرانی با برخی از خواندن از یک لیست آماده از سوالات به طور مستقیم از مردم آنها را نمایندگی کند.

No. 1 در دستور کار سنا و مجلس کمیته سلامت عمومی بهزیستی و نیروی کار بود بحث در مورد رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اجرایی سفارش 20-37 — بهتر شناخته شده به عنوان دولت, ماسک, ماموریت.

بحث و گفتگو در ماسک گرم بود در آن زمان با وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وزیر موقت خوزه رومرو فلفلی با سوال در مورد که در آن خط کشیده می شود و در حکم.

بیشتر از نزدیک به دو ده قانون گذاران در حال حاضر به تن ماسک در این جلسه اما چند نیست. قانونگذاران’ صندلی بود با فاصله حدود 4 فوت از هم جدا اما برخی از آنها به طور منظم دیده می شود معلق در هوا در یک همکار ایستگاه تکیه به شنیدن یک دیگر.

در طول استراحت در این جلسه اکثر قانونگذاران و مهمانان ماسک عینک, اما چند حفظ فاصله اجتماعی توصیه از 6 فوت از هم جدا.

رومرو اقدام و گاهی ناموفق به کم ارزش کردن ماسک اسطوره ها است. او اعلام ماسک یکی از سه پیشرو ابزار — ماسک های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها — در آرسنال برابر رشد همه گیر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“هیچ یک از این طاقت فرسا. هیچ یک از اینها بالاتر و فراتر از دسترس همه در دولت است. این ساده گیری از پوشیدن ماسک نشان داده شده است چندین بار در مطالعات متعدد بارها و بارها به کاهش گسترش covid” گفت: رومرو که عینک سیاه و ماسک صورت. “در حال حاضر وجود دارد مطالعات نشان می دهد که با استفاده از این ماسک ما می تواند به جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض افراد که فعال covid بیماری است.

“اگر ما فکر می کنیم که اگر همه ما به عنوان شهروندان این ساده اندازه گیری ما می تواند درایو نرخ covid عفونت در دولت ما. این ضروری است برای حرکت رو به جلو در کنترل و کاهش covid. این ضروری است در ارائه یک محیط امن برای فرزندان ما در مدارس است. این ضروری است برای غلبه بر این بیماری تا زمانی که ما یک واکسن موثر در دسترس است.”

قانونگذاران سوال رومرو برای نزدیک به دو ساعت شد و در زمان گرم.

تشکر. مریم بنتلی R-پریویل سوال رومرو استفاده از حدیثی از نقاب میسوری آرایشگری که دیدم 140 مشتریان ممکن است در حالی که علامتی با این ویروس هنوز تصویب نشده این بیماری به هر یک از مشتریان است. بنتلی پیشنهاد کرد که داستان علمی فاقد اعتبار به خاطر آن بود که یک مطالعه کنترل شده.

بنتلی پیشنهاد کرد به جای آن که مردم باید سالم “خارج شدن و گرفتن برخی از هوای تازه” به منظور ساخت تا خود ایمنی به این بیماری است. او همچنین گفت: برخی از ترکیبات او گفت: او در مورد کارکنان با پوشیدن ماسک برای هشت ساعت در روز و مبارزه با سرفه و گلو درد به دلیل آن است.

“من فقط می خواهم به ارمغان می آورد که به بحث” او گفت:.

رومرو گفت: تغذیه در واقع اساس همه سلامت ماسک های لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس از فردی به فرد بعدی.

تشکر. Payton جان, R-Wilburn خواسته رومرو که در آن حکم را متوقف و با گسترده سازمان داده شده به وزیر بهداشت در حالت اضطراری قدرت عمل می کنند.

“شما می رویم به دستور شستن دست و اجتماعی فاصله?” Payton گفت: درخواست که در آن رومرو را دیدم به عنوان محدودیت به اقتدار خود را.

“اجرایی شعبه؟” Payton گفت. “و یا آن را فقط شما؟”

بنتلی پرسید: اگر رومرو زور مردم را به دریافت واکسن هنگامی که یک واکسن در دسترس می شود.

رومرو گفت که او نمی تواند پاسخ دهد که چرا: “ما نمی باید واکسن در این زمان است.”

بنتلی مقابله که مردم مجبور بودن توسط دولت به پوشیدن ماسک بنابراین الزامی واکسن بود و نه دور از ذهن است. او تحت فشار قرار دادند رومرو به صورت بله یا خیر پاسخ دهد.

“من می خواهم گفت, ما لازم نیست که یک واکسن در این زمان,” او گفت:. “من نمی dodging سوال خود را.”

تشکر. جانا Della Rosa, R-راجرز خواسته رومرو اگر او واقعا درک چرا مردم در آرکانزاس بودند برابر با پوشیدن ماسک.

“این فقط ماسک,” او گفت: اما در مورد آزادی های فردی و نمی دانستند که در آن حکم پایان.

“در چه نقطه ما ذهنی تصمیم می گیرید که ما دیگر در مواقع اضطراری؟” دلا رزا گفت: صدای او در حال رشد بلندتر و سریع تر دیگر او صحبت کرد.

“فکر می کنم از تمام چیزهایی است که می تواند لازم الاجرا است. این معما که چرا مردم در مخالفت با قیمومیت” دلا رزا گفت. “شما را مجبور به انجام کاری برای دیگران. قوه مقننه عصبانی است. ما بسیار عصبانی است.”

سناتور. آلن کلارک, R-Lonsdale تکرار Della Rosa نگرانی کرد.

“از آن پس باز به پایان رسید,” او گفت:.

سناتور. ترنت جلب R-El Dorado, خواسته رومرو اگر وجود دارد یک “عظیم قیمومیت” از این طبیعت در آینده اگر او را حمایت قوه مقننه به نام به جلسه “به جای این عقب-درب اجرایی قدرت.”

رومرو گفت: او نمی تواند می گویند اگر او می خواهد یا نمی خواهد.

در میان آخرین به بحث در مورد ماسک دستور بود تشکر. فردریک عشق, D-Little Rock, که گفت که او را درک همکارانش’ سرخوردگی اما ماسک های لازم برای کنترل این بیماری همه گیر است که دولت ندارد “در هر نقطه در نزدیکی کنترل می شود.”

“من زبانم بند آمده چرا ما در برابر این ماسک” عشق گفت.

قانونگذاران نیز مورد بحث شایستگی از یک سوم تماس با ما-ردیابی قرارداد این یکی در 7 میلیون دلار برای تست و ردیابی ویروس در اسپانیایی و Marshallese جمعیت در شمال غربی آرکانزاس است. درخواست رد شد که قبلا توسط شورای قانونگذاری آرکانزاس, اما از آن خواهد شد در نظر گرفته دوباره امروز.

ایالت میسی Irvin, R-Mountain View مطرح شده این موضوع چندین بار در طول روز گفت: حدود 40 میلیون دلار در حال حاضر تایید شده برای این سرویس. او افزود که تاخیر در به نوبه خود در اطراف زمان نتایج آزمون باعث می شود تماس با ردیابی “بی فایده است.”

یک کمیته co-رئیس Rep. جک, کون بزرگ, باشگاه مهندسان R-جنسبرو تکرار Irvin را بررسى كنند.

“چرا ما نیاز به یک سوم شرکت است که ما نمی توانیم دامپزشک؟”

هاچینسون در تقریبا روزانه covid-19 کنفرانس خبری بعد از ظهر دوشنبه گفت که او امیدوار است که شورای قانونگذاری را تایید درخواست این زمان. او گفت که او معتقد است که قانون گذاران “در مورد مراقبت از coronavirus و گسترش آن در آرکانزاس” با وجود nixing سوم قرارداد جمعه در آن جلسه به طور منظم.

“آنها نا امید چون اورژانس و من باید به ورزش قدرت تصمیم گیری در این وضعیت و آنها می خواهند به درگیر در سیاست” هاچینسون گفت. “و بنابراین من فکر می کنم آنها در حال اقدام در ایمان خوب است اما چالش این است که وجود دارد یک ضرورت است و ممکن است 10 راه مختلف برای انجام کاری است و من به انتخاب راه درست برای انجام آن است.”

قانونگذاران نیاز به برخی از انعطاف پذیری در شاخه های اجرایی به “در واقع اجرا در تخصیص بودجه است که در خارج وجود دارد” به طوری که دولت می تواند پیاده سازی توصیه های مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هاچینسون اضافه شده است.

نزدیک به 50 درصد از فدرال coronavirus کمک پول است که هنوز هم در دسترس برای استفاده چرا که برخی از این وجوه در کنار در رزرو برای شهرها و شهرستانهای هاچینسون گفت.

“آنچه ما واقعا نیاز به این ابزار به وزارت بهداشت و شرکای آن به کار انجام می شود در خارج وجود دارد در زیرساخت های, تست, تماس, ردیابی پرسنل و این چیزی است که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن” هاچینسون گفت.

“و مطلقا ضرورت برای که به دلیل وجود دارد هیچ نشانه ای است که آن را برای رفتن به دور در هر زمان به زودی تا زمانی که ما یک واکسن. ما هنوز در حال رفتن به برخورد با آن است. اما بودجه وجود دارد این درست است که آنها را مجبور به بازگشت به دولت فدرال اگر ما استفاده از آن به طور موثر در این مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

این موضوع از تست و تاخیر در نتایج آزمون مطرح شد چندین قانونگذاران.

سناتور. کیم چکش R-بنتون گفت: اگر آزمایش تحت کنترل و نتایج عقب مانده و سپس تماس با ردیابی موثر است.

دکتر جو تامپسون مدیر مرکز آرکانزاس برای بهبود سلامت موافقت با چکش و گفت آرکانزاس نیست “باید سلامت عمومی استراتژی به این ویروس تحت کنترل است.”

هر دولت در تلاش است با تست تامپسون گفت. آرکانزاس به نتایج تست در کمتر از 48 ساعت و یا جنگ از تماس با ردیابی خواهد بود از دست داد, او گفت:.

“این چیزی است که ما می توانید کنترل کنید. مدرسه چهار هفته دور. این ماسک نیاز به ما می دهد یک دست انداز در واقع بسته این چیزی که پایین بنابراین ما می تواند به جلو” تامپسون گفت. “این نوع از انجام و یا می میرند زمان در حال حاضر برای کنترل این ویروس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma