LEGO® DUPLO® راه اندازی مجموعه ای از آواز خواندن همراه آهنگ ها و فیلم ها برای کمک به کودکان توسعه

Category: وب وایر Comments: No comments

LEGO® DUPLO® غرب یک گروه موسیقی و Tongal مفتخر به اعلام انتشار یک سری جدید با کیفیت بالا و انیمیشن و آهنگ آهنگ برای میلیون ها نفر از لگو DUPLO طرفداران در سراسر جهان است. یک ترکیب شناخته شده و در ترکیب اصلی ایجاد شده برای کمک به کودکان یاد بگیرند معروف جهان آهنگ کودکان و قافیه در حالی که آوردن دنیای جادویی از یاد لگو DUPLO اسباب بازی به زندگی برای کودکان قبل از مدرسه.

در ماه های آینده, 21 آهنگ ها منتشر خواهد شد حدود سه کلید تم ها; تولدت مبارک, لالایی, آهنگ و قافیه; هر یک سرشار از انرژی و هیجان است. انیمیشن ها و آهنگ ها طراحی شده اند به آتش سرگرم کننده و تخیل و همچنین به عنوان الهام بخش خلاقیت و تعامل. آنها آموزشی و هدف این است که برای تشویق کودکان پدر و مادر و دوستان برای اتصال و آواز خواندن همراه با هم.

موسیقی کمک می کند تا بدن و ذهن با هم کار کنند برای آتش تمام مناطق رشد کودک و مهارت های اجتماعی از جمله فکری ، اجتماعی و عاطفی, موتور, زبان و به طور کلی سواد. افشای کودکان به موسیقی در طول توسعه اولیه آنها کمک می کند تا یادگیری برای تلفن های موبایل و معانی کلمات همراه با حمایت از مهارت های از قبیل آگاهی فضایی حافظه کاری گوش دادن و اوایل ریاضی.

کیت مالون مدیر ارشد توسعه محتوا در گروه LEGO: “ما بسیار هیجان زده در مورد آوردن لگو DUPLO به زندگی از طریق جدید لگو DUPLO انیمیشن ها و آهنگ ها. پدر یا مادر بودن خودم واقعا می توانید ببینید که چگونه آواز جرقه شادی و هیجان با کودکان نوپا در حالی که همچنین بهبود ضروری مهارت های اجتماعی و رشد. ما امیدواریم که که خانواده ها خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده با هم در حالی که ایجاد فوق العاده مشترک خاطرات و تجربیات از طریق این آهنگ های جدید.”

اولین مجموعه از آهنگ ها در دسترس خواهد بود به جریان به صورت رایگان در یوتیوب (از طریق Moonbug یوتیوب کانال) از آوریل 9th, با موسیقی های موجود در خود را ترجیح داده در جریان خدمات مانند آمازون, موسیقی, موسیقی اپل, فروشگاه Google Play و Spotify از مارس 24. برخی از آهنگ ها را نیز راه اندازی در زبان های دیگر.

در مورد غرب یک موسیقی
غرب یک گروه موسیقی تاسیس شد در لندن سوهو در سال 2002. با افتخار مستقل غرب یک گروه موسیقی باید دفاتر و استودیوهای تولید در 42 کشور در سراسر جهان بیش از 60 ، 000 آهنگ در سراسر یازده برچسب و سفارشی تقسیم پیشگام در لس آنجلس. از آهنگ اصلی به حماسه جارو هالیوود نمرات هنرمند و مجموعه تیم به طور مداوم تمیز کاری گلوب برای آخرین روند و استعداد کار در همکاری با معماران و طراحان از بزرگترین سیستم عامل های رسانه های و برندهای برای ایجاد موسیقی متن کامل به همراه تصاویری با خود را به زندگی است.

در مورد Tongal
Tongal نهایی پلت فرم برای ایجاد محتوا است که به شبکه های استودیو و مارک های دسترسی به یک جامعه جهانی از راه دور سازندگان برای ساده سازی و مقیاس توسعه محتوا. این شرکت متصل می شود بهترین و درخشان ترین استعداد خلاق به فرصت های مجازی آنلاین تولید استودیو. Tongal محصول و تکنولوژی قدرت کل فرایند خلاق پایان برای پایان دادن به ناشناخته, ایده های بزرگ برای زندگی از طریق مارک, محتوا, محتوای اصلی و تبلیغات ساخته شده در Tongal پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>