لئوناردو: Telespazio آرژانتین امن و امان قرارداد در کاستاریکا

Category: وب وایر Comments: No comments

  • Telespazio آرژانتین انجام خواهد داد شهری و روستایی مربوط به املاک مزروعی بررسی کاستاریکا
  • قرارداد تقویت لئوناردو حضور در آمریکای لاتین
  • ماهواره ای و فن آوری می تواند حمایت از مدیریت پایدار از محیط زیست و مناطق شهری

Telespazio آرژانتین, یک شرکت تابعه از Telespazio – یک سرمایه گذاری مشترک بین لئوناردو (67%) و تالس (33%) – اهدا شد قرارداد زیر یک مناقصه بین المللی در کاستاریکا به انجام یک شهری و روستایی سروی کدستر از کشور است.

با تماس به ارزش 20 میلیون دلار به مدت چهار سال Telespazio آرژانتین در حال حاضر منجر به این بخش بازار در آمریکای لاتین است.

تحت قرارداد Telespazio آرژانتین ارائه خدمات مربوط به املاک مزروعی در سراسر 50 درصد از کاستاریکا. بررسی کار انجام خواهد شد در یک میلیون بسته (بخش زمین) شروع ژوئیه سال 2020 و با کمک تجهیزات و داده های ماهواره ای را شامل جمع آوری و ارجاعات متقابل مربوط به املاک مزروعی و دفتر اسناد رسمی اطلاعات در سایت چک انتشار مبارزات و نسل دیجیتال کاداستر نقشه با یک ارتباط پایگاه داده.

به تاریخ جمهوری کاستاریکا در رگیسترو Nacional تولید یک نقشه کاداستر از 50 درصد از این کشور در مناطق با Telespazio آرژانتین کمک برای 30 درصد از قلمرو.

فن آوری های ماهواره ای متعدد ایمنی و امنیت برنامه های کاربردی از جمله نظارت بر زیرساخت های حیاتی, فرهنگی, میراث فرهنگی و نگرانی های زیست محیطی مانند جنگل زدایی و نشت روغن از سیستم عامل های حفاری. داده های ماهواره ای نیز می تواند با ارائه اطلاعات ارزشمند در حمایت از کشاورزی دقیق و مدیریت اضطراری در صورت زلزله و سیل و آتش سوزی. آن هم به لطف آوری و تجزیه و تحلیل داده های ماهواره ای توسط Telespazio که لئوناردو می تواند حمایت از توسعه پایدار منطقه است.

Telespazio آرژانتین مستقر در بوئنوس آیرس است پیشرو در ارائه دهنده خدمات ماهواره ای در آمریکای لاتین که در آن عمل کرده است از سال 1994. این شرکت دارای پیشرفته زیرساخت های شبکه که شامل مدرن وابسته به نقشه کشی مرکز تولید و دوربری تعالی با مرکز داده ها. این شرکت دارای سه هسته ای خطوط از کسب و کار: ارتباطات ماهواره ای (Satcom), Geoinformation و سیستم های ماهواره ای و عملیات (SSO). این Satcom کسب و کار توسعه شبکه که ادغام مدرن ماهواره زیرساخت های نوآورانه سیستم های زمین; Geoinformation عمل در زمین مشاهده و بخش مدیریت زمین و SSO همکاران با آژانس فضایی اروپا ارائه پشتیبانی برای عملیات و فعالیت های تعمیر و نگهداری برای عمیق ایستگاه فضایی در Malargüe (Mendoza).
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>