بیایید یک معامله: صاحبخانه در حال کاهش قیمت ها در خالی واحدهای

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر افزایش قیمت اجاره بها ممکن است که به یک سقف.

با مردم ترک شهر کار از صفحه اصلی و جستجو برای فضای بیشتر اشتها برای آپارتمان های شهر فقط همین. صاحبخانه در سراسر پنج بخش نیویورک در حال کاهش اجاره در یک بار-آرزو واحد است که آنها در حال تلاش برای گرفتن بازار با توجه به StreetEasy داده است.

حتی به قیمت افزایش ماه گذشته 2 درصد سربازان ارتش در شهر اجاره بود غرق حتی عمیق تر اما کمتر گسترده کاهش قیمت. نزدیک به یک چهارم از تمام اجاره در سراسر شهر بدست مشخص شده در ماه مه در مقایسه با 15 درصد این زمان در سال گذشته است.


“Covid-19 دارای طرح میتوانست معمولی تجارت از فضای خانه برای نزدیکی به کار و سرگرمی و….” StreetEasy اقتصاددان نانسی وو نوشت. “بسیاری از نیویورکی انتخاب برای دریافت فضای بیشتر و قیمت بیشتر دورتر از مرکز شهر است.”

بزرگترین و شایع ترین تخفیف در اجاره ذکر شده در StreetEasy بودند در منهتن—بیش از 25% از تمام لیست در قصبه. که 12,500 آپارتمان ماه مه 30.

Swankier محله مانند مالی و Flatiron منطقه Midtown غرب و از سمت غرب بالا تا به حال بیش از یک سوم از لیست خود و با تخفیف. در مارس 2019 با 18 درصد تخفیف در اکثر.

“از آنجا که بسیاری از صاحبخانه ها در این مناطق در حال مبارزه برای اجاره واحدهای بدون ارائه یک معامله” وو نوشت: “آنها به احتمال زیاد به زودی شروع به فهرست آنها را در قیمت پایین تر برای شروع با است.”

اجاره در نیویورک در حال حذف به عنوان به خوبی. به طور کلی 22 درصد از بروکلین واحد و 18 درصد در کوئینز با تخفیف بودند. مرکز شهر بروکلین گزارش کاهش در 39 درصد از آن StreetEasy listings; 22% قطع شده بود در مارس 2019.

با کمتر مستاجرها به دنبال پرداخت حق بیمه به صورت مشترک از امکانات رفاهی مانند سالن های ورزشی و استخر و پشت بام و فضای ساختمان جدیدتر در بروکلین و شهرستان لانگ آیلند است که آنها می تواند ارائه معاملات بزرگ.

برانکس و استاتن آیلند گزارش کمتر تخفیف نسبت به سال گذشته با توجه به گزارش. به طور سنتی دو بخش باید اجاره پایین تر از سه تن دیگر.

اجاره بیشتر تمایل به تخفیف بالاتر و بالعکس وو گفت. همچنین ساکنان برانکس و استاتن آیلند تمایل به ماندن در خانه در طول تابستان به جای ترک Hamptons و یا مناطق دیگر—نگه می دارد که قیمت که در آن آنها هستند.

کاهش اجاره نه تنها تاکتیک است که صاحبخانه با استفاده از جلب مستأجران بالقوه است. دیگر امتیازات شامل ارائه یک یا دو ماه رایگان اجاره—کدام محبوب تر تبدیل شده است در سراسر شهر وو گفت: افزایش بیش از 12 درصد در سال گذشته به 26 درصد از ساختمان ها است.

به عنوان نیویورکی آرزوی بیشتر فضای آپارتمان استودیو در حال گرفتن آخرین برداشت. اگر چه آپارتمان ها از تمام اندازه ها در حال گرفتن با تخفیف 27 درصد از استودیو اجاره کاهش یافته و ماه گذشته در مقایسه با 14 درصد در سال گذشته است.

مردم علاقه مند به زندگی در ساختمان های با تعداد کمتری واحد از این رو مردم کمتر این گزارش نشان می دهد. وو خواستار آن را “اجتماعی-فاصله حق بیمه”. در 27 درصد از ساختمان با 50 یا بیشتر واحد رو اجاره کرده اند قطع شده است در حدود 10 درصد زیر قیمت درخواست. که متوسط تخفیف از 400 دلار است که دو برابر آنچه چنین مستاجرها ذخیره شده سال گذشته است.

تابستان در حال رفتن به سر چشمه برای تخفیف اجاره در شهرستان ها به دلیل این که بیشترین تعداد شهر اجاره شروع و پایان است. بنابراین تامین اجاره تنها رفتن به بزرگتر وو گفت. تقاضای این را جست و خیز کردن به عنوان بسیاری از استخدام های جدید و کارورزان شروع شغل خود را از راه دور و بسیاری از مردم فرار از شهرستان به طور موقت برای تابستان و یا به طور دائم به علت از دست دادن شغل. قیمت ها را به دنبال کت و شلوار و آنها می تواند همچنان در حال سقوط در طول سال وو گفت.

“رشد فراوانی اجاره کاهش امروز نشان می دهد که بازار به نفع مستاجر بیش از صاحبخانه,” او نوشت. برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی در نیویورک آن را به یک مستاجر در جهان است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>