اجازه دهید بحث: گرفتن واقعی با سالن بسته شدن

Category: آرکانساس Comments: No comments

هشدار به نر خوانندگان: این یکی از من گاه به گاه “دخترانه” ستون. در صورت تمایل به جست و خیز همه اما پاراگراف آخر.

این covid-19 همه گیر آورده ما بسیاری از “این فقط واقعی” لحظات که من برای یک, از دست داده اند و تعداد آنها.

هفته گذشته ستون بود در مورد من چگونه مربی است که به کمک مشتریان از طریق مجبور به بسته شدن ورزشگاه; او همراه با دیگر مربیان/بدنسازی صاحبان در حال حاضر پیشرو در تمرینات راه از زوم و Facebook Live.

اما مدت کوتاهی پس از ورزشگاه بودند توقیف مو و ناخن سالن مجبور شدند به نزدیک است. اخ.

بله بله بله … در میان کسانی که از ما هنوز کار بسیاری در حال کار از خانه به هر حال و همسران ما/قابل توجه دیگران هم اتاقی کودکان و سگ و گربه و گیاهان استفاده می شود برای دیدن ما “امتیوی.” کسانی که از ما هنوز هم برای رفتن به محل کار یا بیش از حد چند از همکاران به دنبال در ما ظاهر مهم نیست و یا ما در خدمت مشتریان (و یا بیماران!) که قدرشناسی در داشتن نیازهای خود را ملاقات کرد به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه ظاهر استاندارد که آنها ممکن است در غیر این صورت برگزار می شود ما.

اما در سالن بسته شدن صدمه دیده است. جدی نوک ناخن من تکنسین تونی لو, او مه بازنشستگی و بسته شدن خود را شاهوار ناخن حق رای در شمال لیتل راک خارج Supercenter unceremoniously عجله. آن صدمه دیده است او را به ترک مشتریان خود را حلق آویز بسیار به عنوان یک مناسب خداحافظی اما حداقل او مجموعه را به جلو فروشگاه به هر حال. وجود دارد باقی می ماند یک میزبان از دوستان و آشنایان که معیشت شامل انجام مو و ناخن, فیشال, آرایش ابرو/مژه و مانند آن که در سمت چپ شناور.

نیازی به گفتن نیست, رسانه های اجتماعی به همراه داشت سهم خود را از شوخی الگوهای رفتاری مورد چگونه ما زنان به طور خاص رنج می برند از بسته شدن این سالن — تصاویر ضعیف دهید با ریشه های تیره جوانه در زیر رنگ مو بور; هفته جدید ناخن رشد رقابت با مسن اکریلیک-پوشش بخش هایی از ناخن خود را دو تا سه پسوند مژه دار مانند the last of Mohicans; و پر پشت cavewoman با کیفیت unibrows. (ای کاش می توانستم بگویم من هنوز هم باید یک unibrow مشکل است. همراه با نازک شدن مو از سن پیشرفته آمد نازک شدن ابرو.)

در اینجا lowdown زیبایی نگرانی از یک جامعه خبرنگار/عکاس در خاص است که در مستند.

• با تعجب OK از شوهر قطع locs (dreadlocks) فقط قبل از دیدن اجتماعی-رسانه پست توسط یک آرایشگر اچ هشدار عامیانه به احساس منجر به ایجاد چنین بنیادی حرکت به عنوان برش موی خود را در طول covid-19 بحران است. استدلال (به خود) که ترکیبی/ترکیب locs بودند بیش از حد سنگین برای پراکنده رشد جدید در حال حاضر در حال shored با رشد مجدد مو فرمول. گفت: editor/رئیس در مورد haircutting. ویرایشگر وحشتزده خواستار یک عکاسی از خود و آرام وقتی تحقق locs قطع شد کوتاه ترنه عمودی ،

• پس از موفقیت چسب دو جامعی اکریلیک ناخن در جای فکر کردم این بهترین روش برای کوتاه کردن ناخن. لگد زدن خود برای درخواست تونی برای رنگ ناخن لهستانی کار به جای آن از حد معمول روشن فرانسوی ناخن. رنگ ناخن امن شد با ژل و پایان; نمی تواند آن را خاموش. به پایان رسید تا با استفاده از زرق و برق لهستانی به پوشش جدید ناخن رشد. دست در حال حاضر چگونه است که از یک کودک پیش دبستانی در یک مهمانی چای. تنها چیزی که از دست رفته هستند عروسک های باربی لباس شاهزاده خانم صورتی و پر اسب شاخدار.

• آیا خود پدیکور چیزی که شامل عمدتا از تشکیل پرونده باقی مانده زرق و برق لهستانی ناخن پا. شروع اشتیاق برای جایگزینی با جدید رشد-مردمی’ ناخن لهستانی در حال حاضر در اختیار داشتن. گفت: خود این مهم نیست الان که صندل های نجومی است که تقریبا بر ما.

• رفت و در Shoedazzle.com. دستور صندل.

• احساس گناه پس از تمام جلسات و نکات از فرماندار صدراعظم از دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی و دولت وزیر بهداشت برای مایل به dart به مورد علاقه مو-فروشگاه عرضه به خرید بیشتر بادام برای پوست های خشک و … فروشگاه hairpieces مژه و آره ناخن لهستانی.

• سعی در تشویق کردن خود در این فکر است که در حال توسعه آلرژی به مژه-پسوند چسب و در نتیجه نیاز به خندق که زیبایی خاص درمان چند سال حداقل معنی نیست که نیاز به راه رفتن در اطراف در حال حاضر ورزشی حصار-حصار دندان های چشمی ،

• فکر اگر R&B خواننده Alicia Keys که شروع به رفتن بدون آرایش چند سال پیش است اذیت ناگهانی توده copycatting.

• رنگ کل خود باقی مانده با زرق و برق ناخن لهستانی. (فقط شوخی. در حال حاضر است.)

یکی دیگر از جدی نکته: به عنوان من تو را دیدم در اخیر داستان بسیاری از ما زیبایی purveyors نمی توانید فایل بیکاری زیرا آنها خود اشتغالی. محرک پول در راه است اما ممکن است به اندازه کافی. بنابراین اگر شما می توانید … لطفا کمک کردن مورد علاقه خود را در آرایشگاه/آرایشگاه استتیشن, ناخن تکنسین و ماساژ درمانگر (آنها تا به حال به جلو فروشگاه بیش از حد) با یک کارت هدیه.

در مورد حق در حال حاضر ما مشابه در آینه و دیدن که چقدر ما به آنها نیاز دارید.

آه زیبایی از ایمیل:

[email protected]

سبک در 04/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>