نامه

Category: آرکانساس Comments: No comments

در نابرابری ثروت

به منظور Bradley Gitz را محکوم برنی ساندرز’ و الیزابت وارن پیشنهاد “مالیات بر ثروت” به عنوان “بلشویک راه” او تا به حال به کنتراست امور جاری با جفرسون و مدیسون زمانی که ملت و جمعیت آن در حدود پنج میلیون شاید 20 درصد از آنها می توانستند رای بدهند و سفید مهاجران شاغل دولت به عنوان وسیله ای برای سلب مالکیت بومیان آمریکا زمین برداشت می شود که در آن ممکن است کار برده است.

خود را بلشویک مراجع موفق به ذکر است که در زمان بلشویکها در زمان قدرت در روسیه از غرب لیبرال متحده بودند صنعتی با استفاده از اسلحه به استعمار افریقا, شرق میانه و آسیا (در حال حاضر با داشتن مستعمره آمریکای شمالی و جنوبی). جنگ-تضعیف روسیه کاهش یافت و به بلشویکها و استالین احساس این کشور باید صنعتی شود قبل از امپریال کشورهای پیشرفته در خاک روسیه است. بدون داشتن استعماری جمعیت به بهره برداری اتحاد جماهیر شوروی بهره برداری خود را برای صنعتی شدن فقط قبل از آلمان نازی را پیشبرد.

سرمایه داری بوده است از گناه شگرف جنایات آن را به عنوان حاوی جمعیت لیبرال متحده است. در حال حاضر که جنگ جهانی به پایان رسید استعمار سرمایه داری در برابر یک معضل است. آن خواهد شد که برای بهره برداری از نیروی کار داخلی و یا از بین بردن آن با اتوماسیون … را افزایش می دهد که به لحاظ سیاسی مشکل نابرابری ثروت. اقتصاددان فرانسوی Thomas Piketty سرمایه در قرن بیست و یکم اشاره می کند که نابرابری ثروت باقی بماند و رشد کند چرا که نرخ بازگشت سرمایه گذاری است که همیشه بیشتر از نرخ رشد اقتصادی است. کتاب جدید خود سرمایه و ایدئولوژیاشاره می کند که نابرابری درآمد است نه یک مشکل اقتصادی است اما یک اخلاقی.

دیوید SIXBEY

Flippin

جلوگیری از هدر رفتن پول

شهردار ما می خواهد ما را به رای دادن در 1 درصد مالیات بر فروش. زمانی که او متوقف می شود و به هدر رفتن پول ما در محافظان برای خود من ممکن است در نظر گرفتن رای گیری برای آن است.

شهردار ما که آشکار تمایل به قانون لیتل راک مانند تزار صرف بیش از 300.000 دلار از پول مالیات ما در محافظان برای خودش. سوال من این است که چرا بر روی زمین آیا او نیاز به محافظان? آن را بی معنی استفاده از پول مالیات دهندگان. به هر تهدید را دارد ؟ برای تلفن های موبایل مانند او را تغذیه نفس خود.

اجازه دهید ارسال شهردار یک پیام. جلوگیری از هدر رفتن پول ما به نفس خود را افزایش!

برندا TERRAL

Little Rock

آنچه که ما نمی توانیم

اولین شهردار ما بسته دو شهرداری گلف چرا که او گفت: این شهرستان نمی تواند آنها را استطاعت. سپس او استخدام رئیس ستاد (زمانی که ما در حال حاضر یک شهر مدیر) در حدود $100,000 و جزئیات امنیتی که در حال حاضر ما هزینه بیش از $300,000.

او می خواهد به استفاده از خیابان های شهرستان در صندوق برای چیزهای دیگر. آقای شهردار آیا شما دیده می شود شهر ما خیابان ؟ آنها در شکل وحشتناک و کسانی که بودجه تعیین شد برای رفع آنها. و در حال حاضر او می خواهد یک 1 درصد شهر مالیات بر فروش برای پیشرفت های دیگر. من فکر می کنم آنچه که ما نمی توانیم ما است شهردار.

کارن BRANTON

Little Rock

سرمقاله در 03/02/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>