لوئیس باعث می شود آخرین عبور از سلما span

سلما علا. — پنجاه و پنج سال پیش, آلاباما, سربازان ضرب و شتم جان لوئیس و صدها نفر از معترضان به عنوان آنها عبور ادموند Pettus پل. روز یکشنبه سربازان ادای احترام کردند اواخر رهبر جنبش حقوق مدنی پس از او ساخته شده خود را نهایی سفر در سراسر span.

بدن 17-اصطلاح کنگره انجام شد بر روی یک اسب کشیده caisson از قهوه ای چپل A. M. E. کلیسا به پل که در آن گلبرگ رز پراکنده شده بود. دو اسب و یک درایور led پرچم-بخور تابوت که متوقف شد به مدت دو دقیقه در 10:55 صبح هنگامی که آن را به بالای پل در بالای رودخانه آلاباما. از طرف دیگر کلمات “ما باید غلبه بر” شنیده می توان به عنوان اعضای خانواده و صدها نفر از تماشاچیان و چند گارد استقبال Lewis.

یک نظامی گارد احترام منتقل تابوت از صندوق مهمات به یک نعش کش برای سفر به مونتگمری که در آن او را به دروغ در دولت است. ایالت آلاباما پلیس همراه با لوئیس به سرمایه است.

“این است که شاعرانه عدالت است که در این زمان ایالت آلاباما سربازان را ببینید جان خود ایمنی” گفت: Rep. تری Sewell, D-Ala.

این مراسم دوم از شش روز از مراسم تجلیل از sharecroppers جنگنده برای حقوق مدنی و مجلس به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان وجدان کنگره است. لوئیس D-Ga., درگذشت تاریخ 17 ژوئیه در سن 80 سالگی پس از اینکه مبتلا به سرطان لوزالمعده است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=UgB9JhE-N2w]

صدها نفر جمع شده بودند در طول مسیر از کلیسا به پل برخی از سفر ساعت برای دیدن لوئیس’ نهایی سفر دیگران پوشش در اوایل صبح. آنها صحبت کرد و از هر دو پیشرفت در مسابقه پس از دهه 1960 اوج جنبش حقوق مدنی و چقدر ملت هنوز هم باید برای رسیدن به برابری.

“من فکر نمی کنم ما خواهد بود که در آن ما هستند اگر نه برای او و آنچه اتفاق افتاده در Pettus پل گفت:” پاتریس هوستون 57 ساله بازنشسته از آتلانتا بود که در جای خود در 7:30 صبح و به یاد می آورد نشست Lewis.

“ما تکامل یافته به عنوان یک کشور است. اما ما هنوز در حال مبارزه برای حقوق ما — حق زندگی برای مراقبت های بهداشتی. حق برابر است.”

جان سفید 63 که صاحب یک شرکت تعمیر لوازم خانگی در آلاچوا, Fla., سوار برای 6½ ساعت به سلما.

لوئیس “درب باز برای آنچه که ما امروز” سفید گفت. “او یک الهام بخش برای نسل جوان آموزش در مورد برابری و ساخت این مکان بهتری برای همه است.”

افتخارات آغاز شد و روز شنبه در لوئیس زادگاه Troy علا., با نماز, خانواده, خاطرات, آهنگ ها و درخواست برای انجام میراث او از مبارزه برای یک جامعه عادلانه تر. آن به پایان خواهد رسید پنج شنبه با یک سرویس در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا که در آن کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور موعظه.

در بین لوئیس را به دروغ در دولت در دو دولت capitols — Montgomery و آتلانتا-و در کنگره برجک که در آن ملت ادای احترام به رئیس جمهور و نمایندگان مجلس و دیگر متمایز شهروندان از جمله حقوق مدنی پیشگام رزا پارکس در سال 2005.

لوئیس’ عبور از ادموند Pettus پل 55 سال پیش بود, لحظه ای تعیین کننده برای یک ملت و فعال جوان. روز یکشنبه مراسم آمد در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی نظاممند در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس و هفته از تظاهرات در سراسر کشور.

در 7 مارس 1965 لوئیس در آن زمان 25 سال رئیس هیئت دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته های led حدود 600 معترضان در ماه مارس در سراسر پل برای حقوق مدنی. سربازان دولت ضرب و شتم تظاهرکنندگان و لوئیس دچار جمجمه ترک خورده بر آنچه شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین.

“من ضربه به سر توسط یک دولت سپاهی با یک nightstick,” لوییس گفت: در دهه های بعد. “من واقعا بر این باورند در این روز که من دیدم مرگ است.”

در ماه رئیس جمهور لیندون جانسون امضا قانون حق رای بود که به معنای پایان دادن به موانع جلوگیری از سیاه مردم از رای دادن.

در سال های پس از آن, Lewis باعث شده است تا سالانه مارس از جمهوری خواهان و دموکرات فعلی و سابق رئیس جمهور در سراسر پل. که مهمترین آنها در سال 2015 در 50 سالگرد یکشنبه خونین او راه می رفت در سراسر دهانه با ملت اولین رئیس جمهور سیاه, باراک اوباما; رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش; و بسیاری از سربازان از دهه 1960 جنبش است.

“ما فقط نیاز به باز کردن چشم و گوش ما و قلب ما می دانیم که این ملت تاریخ نژادی هنوز هم ریختگی آن سایه طولانی بر ما” اوباما گفت. “ما می دانیم که ماه مارس است که هنوز بیش; ما می دانیم که این مسابقه هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد. ما می دانیم که رسیدن به این برکت مقصد که در آن ما در حال قضاوت با محتوای شخصیت ما نیاز به اعتراف به همان اندازه است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Colby Itkowitz از واشنگتن پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma