واژگان Inc. بنیانگذار Thomas B. Schueck می میرد در 78

Category: آرکانساس Comments: No comments

Thomas B. Schueck یک سنت بومی ساخته شده است که یک جراحی امپراتوری مستقر در لیتل راک و همچنین علامت خود را در خدمات عمومی و به عنوان یک نیکوکار درگذشت سه شنبه. او 78.

Schueck یک مهندس با آموزش آغاز شده Lexicon, Inc. بیش از 50 سال پیش در فروس از خانه خود را با 800 دلار در بانک و همسرش, حاشیه Scheuck به عنوان تنها کارمند است. این شرکت در ادامه برای تبدیل شدن به درگیر در یک آرایه گسترده ای از پروژه با مشخصات بالا از AT&T ورزشگاه خانه دالاس کابوی حرفه ای تیم فوتبال به Nucor و رودخانه جراحی که میلز در شمال شرق آرکانزاس است.

“تام Schueck یک نیروی محسوب می شود — هر دو در کسب و کار و در زندگی است. تیتان از صنعت فولاد با نزدیک شدن او هر روز با عزم آمیختن یقه آبی اخلاق کار با ایده های خلاقانه برای تبدیل یک fledging کسب و کار کوچک به یکی از آرکانزاس بزرگترین شرکت گفت:” پسرش پاتریک Scheuck رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت پدرش تاسیس شد. “اما مهمتر از همه او را به عنوان بنده و نیکوکار که سخاوتمندانه روح کمک های بی شماری Arkansans در تعقیب خود را از رویای آمریکایی است. بدون توجه به جایی که او بود تام گرفتار دیگران با خود را بزرگتر از زندگی شخصیت شوخ طبعی طعنه آمیز و عقل خواهد بود و او بشدت از دست رفته همسر و فرزندان و نوه و همه کسانی که او را می دانستند.”

خواندن چهار Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>