لکسوس’ “حواس هیجانی” در هفته طراحی میلان موکول به ماه ژوئن

Category: وب وایر Comments: No comments

با در نظر گرفتن مداوم نگرانی های بهداشتی در مورد زمان شیوع بیماری کروناویروس لکسوس طراحی رویداد 2020 “حواس هیجانی” خواهد بود موکول به تاریخ 16 ژوئنth طریق ژوئن 21stپس از به تعویق افتادن هفته طراحی میلان 2020. جایزه بزرگ انتخاب لکسوس جایزه طراحی سال 2020 نیز ساخته شود که در آن زمان. تصمیم گیری ساخته شده بود برای اطمینان از ایمنی از بازدید کنندگان و ذینفعان.

ما همچنان به ارائه به روز رسانی در مورد “حواس هیجانی” را به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید:

www.lexusdesignevent.com

رسمی hashtags: #LexusDesignEvent;#LexusDesignAward;

کشف بیشتر در مورد لکسوس برند و محصولات خود را در www.lexus.com.

در مورد لکسوس

لکسوس راه اندازی شد و در سال 1989 با یک گل سرسبد سدان و مهمان تجربه است که به کمک تعریف حق بیمه صنعت خودرو. در سال 1998 معرفی لکسوس لوکس رده متقاطع با راه اندازی لکسوس RX. لوکس هیبریدی رهبر فروش لکسوس تحویل برای اولین بار در جهان لوکس هیبریدی است و پس از به فروش می رسد بیش از 1.5 میلیون خودروهای هیبریدی است.

جهانی لوکس خودرو با نام تجاری با تعهد تزلزل ناپذیر به پررنگ و غیر قابل انعطاف طراحی استثنایی صنعتگری و هیجان انگیز عملکرد لکسوس را توسعه داده است صف خود را برای پاسخگویی به نیازهای نسل آینده جهانی لوکس مهمانان است و در حال حاضر در دسترس در بیش از 90 کشور در سراسر جهان.

لکسوس همکاران/اعضای تیم در سراسر جهان اختصاص داده شده برای تهیه و تجربه های شگفت انگیز که منحصر به فرد و لکسوس و که با تحریک و تغییر جهان است.

| درباره لکسوس جایزه طراحی

برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2013 لکسوس جایزه طراحی بین المللی مسابقه طراحی است که اهداف و آینده سازندگان از سراسر جهان است. این جایزه به دنبال پرورش و رشد ایده های است که کمک به جامعه با حمایت از طراحان و سازندگان که کار می کند می تواند کمک به شکل دادن به آینده ای بهتر. آن را فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد برای هر یک از فینالیست برای کار با یک جهان به رسمیت شناخته شده طراح به عنوان یک مربی برای ایجاد نمونه های اولیه از طرح های خود را و پس از آن نمایشگاه آنها را در یکی از طراحی تقویم رویدادهای مهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>