LGBTIQ طرفداران مخالفت Bettina Arndt افتخار

Category: کیو نیوز Comments: No comments

LGBTIQ طرفداران این هفته خواست rescinding منظور از استرالیا جایزه اعطا در Bettina Arndt در ماه ژانویه است. طرفداران از سراسر کشور نوشت: به دولت اعتراض به افتخار. هر یک از امضا کنندگان قبلا خود دریافت سفارش از استرالیا.

طرفداران استناد تفسیر توسط Arndt آنها را به عنوان بر اساس گرایش تحقیق. آنها ادعا می کنند Arndt تفسیر مضرات LGBTIQ مردم و خانواده خود را.

تبلیغات

آرنت با دریافت این افتخار در به رسمیت شناختن او “خدمات قابل توجهی به جامعه به عنوان یک مفسر اجتماعی’. اما اختلاف گل نشسته جایزه از لحظه اعلام.

شورای سفارش استرالیا جوایز افتخارات و می تواند توصیه استاندار لغو آنها. آن را در حال حاضر به نظر می رسد این شورا بررسی خواهد شد Arndt جایزه به دلیل نظرات اخیر در مورد خشونت خانگی.

سنا حرکت محکوم Bettina Arndt

در روز سه شنبه سنا استرالیا نیز اضافه گسترده محکومیت Arndt اظهارات. تنها یک ملت پائولین هانسون و مالکوم رابرتز مخالف یک حرکت توصیف این سخنان را به عنوان “بی پروا’ و ‘نفرت انگیز’. این حرکت نیز محکوم کرد “ارزش هایی که زیر بنای Ms Arndt نمایش در این وحشتناک خشونت خانوادگی.”

سناتور سابق و LGBTIQ حقوق جانباز برایان Greig OAM گفت: نامه ومیزان در Ms Arndt را منفی تفسیر در رابطه با پدر و مادر

برایان Greig گفت: این جایزه شگفت زده بسیاری از LGBTIQ مردم به دلیل Arndt را توهین و کذب تفسیر.

“هیچ یک از این کمک کرده اند Ms Arndt disingenuously اشاره به خودش را به عنوان واجد شرایط در زمینه روانشناسی بالینی و یا جامعه شناسی – که او نیست.

آقای Greig گفت: خانم آرنت ضد LGBTIQ تعصب شد بر روی صفحه نمایش در دسامبر 2011, زمانی که او در یک مقاله منتشر شده در روزنامه استرالیایی ابراز نگرانی در مورد کودکان مطرح شده توسط هم جنس پدر و مادر است.

“به پشت او ادعا می کند در مورد کودکان از LGBTIQ پدر و مادر Ms Arndt رد اصل تحقیقات علمی به همان پدر و مادر به عنوان “مغرضانه’.

برایان Greig گفت: Arndt سپس spruiked کار ” محققان با لینک قوی به آمریکا راست مذهبی.

“ما باور داریم که هر اجتماعی مفسر ارزشمند از انتصاب به این منظور از استرالیا باید احترام واقعی پژوهش های علمی و قادر به تشخیص چنین تحقیقاتی از شام با انگیزه های سیاسی مطالعات.

“Ms Arndt شکست خورده که تست. به عنوان یک نتیجه LGBTIQ مردم و خانواده خود را تحمل آسیب است که می آید به ناچار از به تصویر کشیده ناعادلانه و منفی.”

دیگر امضا کنندگان به نامه Ms سالی Goldner هستم آقای رادنی Croome هستم خانم شلی نقره OAM و آقای ایوان Hinton-Teoh OAM.

تبلیغات

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>