LGBTIQ ایمان مدافع آنتونی ون-قهوه ای می شود منظور از استرالیا

Category: کیو نیوز Comments: No comments

LGBTIQ ایمان مدافع آنتونی ون-قهوه ای دریافت کرده است منظور از استرالیا مدال (OAM) به عنوان بخشی از تولد ملکه افتخارات در روز دوشنبه.

ون-قهوه ای دریافت OAM برای خدمات خود را به استرالیا LGBTIQ جامعه است. برای سالها او کار کرده است در کلیساهای مسیحی بسیاری از فرقه های به مدافع برای پذیرش و احترام به LGBTIQ استرالیایی از ایمان است.

تبلیغات

پس از چند دهه در کلیسا ون-قهوه ای بیرون آمد به عنوان گی در سال 1991 و استعفا داد و به عنوان یک وزیر به عنوان یک نتیجه.

در سال 2004 او منتشر شد و اولین کتاب خود را از یک زندگی فراموش شده. در آن ون-قهوه ای بازگو تحت مضر “همجنسگرا” درمان و سال های طولانی در تلاش برای آشتی دادن همجنس گرایی خود را با ایمان مسیحی خود را.

بعد او تاسیس سازمان سفیران و سازندگان پل بین المللی در سال 2012. ABBI کار به ترویج درک و احترام بین LGBTIQ استرالیا و کلیساها در “احترام و عدم مقابله و راه”.

آنتونی ون براون گفت که او “عمیقا فروتنی و افتخار” توسط منظور از استرالیا قهرمان شدند.

“بنابراین بسیاری از در LGBTIQ قبیله کار خستگی ناپذیر برای ایجاد برابری با غلبه بر جهل و اطلاعات غلط” او گفت:.

“ما این کار را نه برای به رسمیت شناختن اما چون کار مهم و اغلب نجات بخش. این اذعان به امروز است که راه فراتر از انتظارات من.”

ون-قهوه ای همچنان به ارائه سخنرانی ها و تماس ها در کشور کلیساها به پذیرش و استقبال خود را LGBTIQ عبادت.

“من شما را به ادامه کار نسبت به روز هنگامی که LGBTIQ مردم دیگر را رد کرد و یا تحمل در ادیان اما سهم خود را پذیرفته و جشن گرفته می شود,” او گفت:.

بعد از این سال ون براون دریافت این نشان در مراسمی در کاخ دولت در سیدنی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>