LGBTIQ تاریخ: استرالیا اولین شناخته شده گی نامه

بیشتر از آنچه ما می دانیم از LGBTIQ استرالیایی در دوران استعمار می آید از دادگاه و زندان سوابق. استرالیا اولین شناخته شده گی نامه متفاوت است. در واقع, آن است که نامه ای از یک محکوم به فرد او عاشق ترین مرد او می دانست که او هرگز دوباره ببینید.

دنیس Prendergast (یا Pendergast) وارد در استرالیا به عنوان یک محکوم در سال 1838. او متحرك در ون دیمن زمین اما مدتی بعد به پایان رسید تا در جزیره نورفولک. که کاملأ پیچیده زیبا اما بدنام جزیره قرار دارد به مردان استعماری مدیران قضاوت “بدترین شرح محکومین.” جزیره نورفولک به دست آورده شهرت به عنوان cruellest از همه استرالیایی کیفری مستعمرات.

تبلیغات

در سال 1846 یک مدیر جدید در زمان دور یکی از معدود ‘تجملات’ زندانیان لذت می برد — شخصی billies و کتری استفاده می شود به طبخ وعده های غذایی خود را. مصمم به سرکوب حتی کوچکترین آزادیهای مجاز محکومین قبلی مدیر خرده ستمگر مقرر شده که در آینده تمام وعده های غذایی خواهد بود پخته شده به صورت فله.

برخی از محکومین تصمیم گرفت که آنها می خواهم به اندازه کافی بود.

ویلیام وود

نزدیک به یک دهه قبل از ویلیام وود دریافت حکم از حمل و نقل به نیو ساوت ولز برای سرقت یک کت. اختصاص داده شده به عنوان یک کارمند در یک ایستگاه او اقدام به فرار به دلیل بدرفتاری توسط ناظر. که او موفق به دریافت 50 ضربه شلاق. این تلخ محکوم فرار دوباره برای یک زندگی bushranging.

شناخته شده به عنوان “آقا bushranger” خود را با حسن نیت ارائه میدهد و امتناع به کسی صدمه ویلیام رفت و با bushranging نام مستعار از Jackey Jackey. هرگز بی ادب به زنان را مورد ضرب و شتم و تهدید به کشتن یک شخص bushranger که مورد تجاوز یک زن قربانی است.

اسیر چند بار ویلیام دریافت 50 تا 100 ضربه شلاق با هر مدت حبس. اما هرگز منصرف و او را از فرار. هنگامی که او و دو تن دیگر از زندانیان absconded از پورت آرتور. واقع در شبه جزیره تنها 30 متر عرض تنگه متصل زندان به سرزمین اصلی است. سربازان نگهبانی که گذشت همراه با نیمه گرسنگی سگ. ویلیام و دو نفر دیگر از محکومین تصمیم به فرار با شنا به سرزمین اصلی است. تنها William آن ساخته شده است. دو نفر دیگر قربانی حمله کوسه.

در نهایت آقا bushranger در بر داشت خود را محکوم به جزیره نورفولک.

توسط 1946 او خسته از زندگی از نظم و انضباط سفت و سخت و مجازات های خشن. مصادره گلدان پخت و پز ثابت آخرین کاه. او خطاب به همکار خود زندانیان است.

“من ساخته شده ذهن من را به یاد این ظلم و دیگر هیچ. اما به یاد داشته باشید, من از رفتن به پای چوبه دار. اگر هر مرد funks اجازه دهید او را به ایستادگی کردن. کسانی که می خواهند به دنبال من بیا!”

1,600 محکومین پیوست ویلیام در شورش. ناظر و سه پاسبان کشته شدند. هنگامی که مواجه با یک خط از سربازان با muskets در آماده محکومین تسلیم شد.

ویلیام و یازده برجسته دیگر رهبران شورش بودند محکوم به قطع. در میان آنها Denis Prendergast. پس از جرم, اعدام مردان بدن ریخته شد در یک گودال خارج از گورستان.

جزیره نورفولک شهرت

به غیر از زیبایی و ظلم و ستم جزیره نورفولک با مته سوراخ شهرت برای یک چیز دیگر…

‘جنایات’ که کاتولیک قائم کلی از مستعمرات گفت: پرس و جو “را خون خود را به توقف و موهای خود را به افزایش راست در وحشت است.”

300 محکومین در رابطه با ‘ازدواج’

تبلیغات

چند در اوصاف کشیش عمومی ادعا کرد تا به دو سوم از این جزیره جمعیت زیاده روی در هم جنس ‘جنایات’. در سال دیگ پخت و پز شورش بازدید از دادرس گزارش شده است که به عنوان بسیاری از 300 نفر از محکومین در این جزیره زندگی می کردند با هم به عنوان ‘و’.

ما نمی دانیم که اگر همجنسگرایی بازی هیچ نقشی در دیگ پخت و پز ضد شورش. اما ما نمی دانیم که حداقل یکی از حلقه-رهبران همجنسگرا بود.

از آنجا که در آستانه اعدام دنیس Prendergast گذراند نامه ای که جان سالم به در برای تبدیل شدن به استرالیا قدیمیترین و شناخته شده گی نامه عشق.

من امیدوارم که شما را فراموش نخواهد کرد که من وقتی که من دور و من تمام استخوان است moldered دور. من نه بسته چشم پس من از دست داده نزد شما. ارزش خود را نزد همیشه خوش آمدید و محبت جذاب عینک.

عزیز جک

من ارزش مرگ چیزی جز آن است که در روم شما عزیز من و هیچ کس به دنبال پس از شما…

تنها چیزی که ناراحت من عشق است, وقتی که من فکر می کنم از شب دلپذیر ما هم تا به حال.

من امیدوارم که شما نمی سقوط در عشق با هیچ مرد دیگر که من مرده و من باقی می ماند واقعی خود را و دوست داشتن محبت عاشق.

gay love letter william wellington cairns

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید