“Ridicula” بازگو زمان در زندگی سه شخصیت. هیپی است بی خیال و خروجی. او خود به خود رفتن در هر کجا که زندگی او را. جورج Cramwell معمولی نیویورکر که به ندرت برگ شهرستان تا یک شب شوم. کک و مک هیپ Rottweiler که همیشه دوست دارد خوب چیس.
 
سفر در مسیرهای مختلف به ظاهر پس خود را به سرنوشت آنها بی اطلاع هستند و از موضوعات است که اتصال به آنها را. این موضوع خطوط bizarrely interweave تبدیل شدن بیشتر و بیشتر Ridicula!
 
عنوان کتاب توسط یک اسپانیایی و پرتغالی ترجمه برای مسخره است. نوشته شده در یک جریان از آگاهی سبک داستان به صورت پویا تاب بین شخصیت لحظات و احساسات. در این راه کتاب تجدید نظر به بسیاری از انواع خوانندگان.
 
اگر شما برای هر دو طنز و ماجراجویی این یکی را برای شما است.
 
“Ridicula”
نویسنده: آدم آلتمن
ناشر: Accurance
تاریخ انتشار: اوت 3, 2018
ISBN-10: 1642553964
ISBN-13: 978-1642553963
کتاب: $4.99
شومیز: $11.99
 
چاپ و eBook نسخه در دسترس هستند در بسیاری از خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون است.
 
درباره نویسنده:
در حال رشد در ووداستاک نیویورک, آدم آلتمن شده است در معرض هنرهای خلاق برای تمام عمر خود را. او به دست آورده نوشتن رشته هنر از دانشگاه ایالتی نیویورک در اوس ویگو و فارغ التحصیل در رشته علم اطلاعات از دانشگاه آلبانی. او تا کنون در بیش از 100 ارتباطات مقالات منتشر شده در زمینه های تکنولوژی مجلات و مفتخر شده است و با نوشتن کمک هزینه تحصیلی است. او در حال حاضر رسیدن به درجه دکتری خود را در آموزش و پرورش رهبری است.

خود را کتاب های داستانی او عبارتند از رمان های فانتزی, مجموعه ای در زمین Tasmear آغاز شد که با “LifeShaker” و در ادامه با “رویای جادوها است.” او Liliana جوان بالغ رمان شامل “لیلیانا را فن” و آخرین کتاب در سری “لیلیانا را می گیرد.” او مجموعه شعر تحت عنوان “روشنفکر تاریکی” شده است و تحسین بسیاری است. آخرین کتاب خود را در “Ridicula” یک استعاری و طنز رمان در سنت از نویسندگان مانند کورت وانگات و فرزندان خود کتاب “قورباغه طلایی آب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su