مشکلات زندگی درهم و برهم کردن و جمع کردن—خدا به ارمغان می آورد حرکت

Category: وب وایر Comments: No comments

جامعه مدرن را سریع سرعت برگ بسیاری از احساس سوخته دلسرد و حتی خودکشی. در چنین حالت یخ زده فرد رشد شخصی و معنوی دچار رکود. نانسی B. ولاسکو را “Untangled روح و قلب یخ زده” با هدف تجدید انگیزه از طریق ساختمان های صمیمی روزانه و ارتباط با خدا.
 
کتاب ترویج ایمان ساختمان و روزانه پیاده روی با خدا به عنوان کلید قدرتمند به فراوان رو به جلو زندگی می کنند. آن به دنبال کمک به دست آوردن مجدد هویت شخصی که قبلا از دست داده و به ناامیدی و گیر کرده در حالی که در مواجهه با موانع و محاکمات است. افراد سود بیشتر از راه رفتن را از طریق پرسش اظهارات و چالش های ارائه شده در پایان هر فصل. این مواد مفید در درگیر شدن در گروه مطالعات کتاب مقدس و نیز در خود فرد با خدا. ولاسکو به منابع آنلاین (https://www.nbvelasco.com/) در دسترس است مانند daily devotionals و یک قلب چالش معاینه بیشتر سوق خوانندگان رو به جلو است.
 
ولاسکو تشویق مردم به منظور جلب نزدیک و ارتباط شخصی با خداوند و گام به طرح زیبا. “می آیند و می دانم خدا است که شما ایجاد شده است. اجازه می دهد عشق خود را به حل و unfreeze شما. پس از همه, او ساخته شده شما در وهله اول,” او می گوید.
 
“Untangled روح و یخ زده قلب” نوشته شده است برای مؤمنان و عروقی جان می سپارند به طور یکسان قطعا کمک به ترویج بیشتر عشق به خدا و افزایش رشد شخصی و معنوی. از دنیوی و گام به وفور واقعی راه رفتن با مراقبت و عشق به خدا! خرید نسخه امروز در انتخاب خرده فروشی آنلاین کتاب فروشی.
 
 
 
Untangled روح و قلب یخ زده
نوشته شده توسط نانسی B. ولاسکو
شومیز | $14.33
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
نانسی B. ولاسکو اختصاص داده شده است بنده خدا. او با ترک شغل خود در یک مسیحی محیط زیست شرکت برای خدمت به جامعه و کلیسا به طور مستقیم. او دیگر عناوین منتشر شده شامل “وزش باران—خدا از عشق برای من و تو!,” “وزش باران مطالعه کتاب مقدس” “شادی کریسمس” “خوش آمدید به امریکا” “برای خدا عاشق جهان” و مجموعه خانه کتاب کودکان سری.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>