Lightsource BP کامل تامین مالی در 260 مگاوات پروژه های خورشیدی در تگزاس

Category: وب وایر Comments: No comments

Lightsource BP, جهانی, خورشیدی, رهبر, امروز اعلام کرد که آن را با موفقیت بسته بر 250 میلیون دلار تامین مالی بسته برای آن تاثیر پروژه های خورشیدی واقع در Lamar County, Texas, 120 مایلی شمال شرقی دالاس.

انرژی تولید شده توسط 260 مگاوات پروژه خواهد بود معامله شده از طریق یک توافق دراز مدت با BP.

Dev Sanyal ورودی EVP گاز و انرژی کم کربن BP گفت: “این پروژه نشان می دهد که رقابت از انرژی خورشیدی به این معنی است که قدرت offtake ساختارهای گسترده و تاریخی استفاده می شود برای نسل های متداول در حال حاضر به دست آوردن کشش برای انرژی خورشیدی پروژه های. ما با دیدن هیجان انگیز آینده از افزایش رقابتی انرژی های تجدید پذیر در آمریکا قدرت بازار و فرصت ها برای ادغام این با تجارت و مشتری قابلیت.”

“این پروژه نشان می دهد که رقابت از انرژی خورشیدی به این معنی است که قدرت offtake ساختارهای گسترده و تاریخی استفاده می شود برای نسل های متداول در حال حاضر به دست آوردن کشش برای انرژی خورشیدی پروژه های. ما با دیدن هیجان انگیز آینده از افزایش رقابتی انرژی های تجدید پذیر در آمریکا قدرت بازار و فرصت ها برای ادغام این با تجارت و مشتری قابلیت” – Dev Sanyal ورودی EVP گاز و انرژی کم کربن

“همکاری ما با BP را قادر می سازد ما را به معنی مقیاس بزرگ پروژه های خورشیدی مانند این یکی در تگزاس به ثمر گفت:” نیک بویل Lightsource BP مدیر عامل گروه. “ما همچنان به حمایت از گذار به سمت پایین کربن انرژی سیستم با موفقیت در حال پیشروی ما انرژی خورشیدی پروژه ها در سراسر جهان است.”

کوین اسمیت Lightsource BP مدیر عامل آمریکا گفت: “در Lightsource BP ما در یک ماموریت به سرعت در حال سرعت بخشیدن به رشد انرژی های تجدید پذیر در حالی که به حداکثر رساندن به محیط زیست و جامعه محلی مزایای هر یک از ما در پروژه های انرژی خورشیدی. ما به دنبال به جلو به همکاری با شرکا و تامین کنندگان و جامعه در Lamar County را به این مسئول خورشیدی رویکرد به پروژه ما در تگزاس است.”

پیشرو موسسات مالی از ما حمایت انتقال به کم کربن آینده

Lightsource BP و پروژه سرمایه گذاران صندوق حدود 250 میلیون دلار به نیروگاه خورشیدی. ارشد بدهی تسهیلات برای این پروژه ارائه شده توسط بانک HSBC ایالات متحده آمریکا, N. A. (HSBC) و ملی وست بانک PLC (NatWest). HSBC اقدام به هماهنگی رهبری تنظیم و مفاصل منجر شود تنظیم بخشی از HSBC یکی از بزرگترین خدمات مالی و بانکی سازمان. NatWest اقدام به عنوان مشترک منجر مرتب عمده فروشی و خرده فروشی و بانک های تجاری و پیشرو در پروژه های تامین مالی وام دهنده در اروپا و به مدت طولانی شریک Lightsource BP. مالیات حقوق صاحبان سهام تامین مالی امن شد از بانک مرکزی امریکا. Lightsource BP درگیر چندین مشورتی شرکت برای بستن معامله از جمله نورتون رز فولبرایت به عنوان خارجی مشاوره حقوقی و CohnReznick سرمایه به عنوان مالیات حقوق صاحبان سهام مشاور.

مزایای پروژه فراتر از تمیز و مقرون به صرفه انرژی

انتظار می رود این پروژه برای ایجاد تقریبا 300 شغل در ساخت و ساز و عملیات تعمیر و نگهداری و مدیریت دارایی ها. علاوه بر این نسل از یک پروژه از این اندازه و نوع به طور معمول انتظار می رود به ارائه تمیز و مقرون به صرفه انرژی معادل بیش از 34 ، 000 خانه در تگزاس بازار و ارائه افست از 268,675 تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال قابل مقایسه با مصرف بیش از 57,000 سوزاندن سوخت اتومبیل خاموش جاده ها است.

ساخت این پروژه آغاز شده و با عملیات تجاری انتظار می رود تا پایان سال 2020 است. ساخت و ساز در حال انجام است توسط Swinerton انرژی های تجدید پذیر است که ساختمان امکانات تجاری و پروژه های انرژی تجدیدپذیر در سراسر ایالات متحده و طولانی دارد و سابقه موفق از پروژه های ساختمانی در تگزاس است.

کار ایمن و هوشمند

در Lightsource BP سلامت و رفاه از اعضای تیم ما و شرکای اولویت ما است. ما به طور فعال نظارت بر به روز رسانی در مورد کوروناویروس (COVID-19) و به دنبال اقدامات احتیاطی و دستورالعمل های ارائه شده توسط CDC و مقامات دولتی.

در مورد Lightsource BP

Lightsource BP یک رهبر جهانی در تامین مالی, توسعه و مدیریت در مقیاس بزرگ انرژی خورشیدی پروژه های. ما 50:50 سرمایه گذاری مشترک با BP و هدف ما این است برای کمک به درایو جهان انتقال به انرژی کم کربن از طریق قیمتگذاری و پایدار برق است.

با خورشیدی مجموعه به ده برابر افزایش در 20 سال آینده Lightsource BP است که به خوبی موقعیت سرمایه گذاری در این رشد و با هدف تصویب تغییر واقعی در جهانی چشم انداز انرژی. جاه طلبی ما این است که به ارائه 10 گیگاوات انرژی خورشیدی ظرفیت 2023.

تیم ما شامل 500 متخصصان صنعت فعال در سراسر 13 کشور. ما با ارائه کامل خدمات به مشتریان از عرضه اولیه سایت انتخاب و اجازه طریق به بلند مدت مدیریت پروژه است. برای اطلاعات بیشتر lightsourcebp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>