Lita Dirks & Co جشن 25 سال سالگرد

Category: وب وایر Comments: No comments

این علائم مارس 25 سال سالگرد Lita Dirks & Co. Lita Dirks آغاز یک فصل جدید در حال حاضر برنده جایزه و احترام داخلی طراحی و مدل تجارت حرفه ای با راه اندازی Lita Dirks & Co (LD & Co) در ماه مارس سال 1995. این شرکت جدید با Lita در راس را به عنوان مدیر عامل, اصلی, دارای اب و هوای چند رکود رکود اقتصادی و بحران مسکن از سال 2008. از طریق آن همه LD & Co نگه داشته است درب باز مشتریان خوشحال و طرح های تازه است.

از زمان آغاز آن LD & Co برنده بسیاری از طراحی و تجارت جوایز و همچنین بسیاری از صنعت گسترده افتخارات. در سال 2015 دنور سازنده خانه انجمن اعطا Lita با فوق العاده افتخار MAME افسانه جایزه. فقط دو سال بعد او القاء شد به بهترین در آمریکا زندگی جوایز (بالا) سالن از شهرت. Lita همچنین دریافت کننده معتبر لایحه Molster جایزه.

به عنوان قلب LD & Co, Lita و پرشور تیم از طراحان با استعداد ثابت کرده اند که اندازه مهم نیست. LD & Co باقی می ماند یک بوتیک شرکت است که به خود می بالد در تولید بسیار شخصی و رویا-طرح های الهام بخش برای هر مشتری.

به مناسبت 25 سال, خلاق, همکاری طراحی و رویاهای این شرکت در حال برنامه ریزی انواع جشن ها. در این میان عبارتند از: رونمایی جدید افتخاری لوگو در ما جنب و جوش پالت رنگ. آرم ایجاد شد به برجسته جشن و شادی القا طبیعت LD & Co. به عنوان Lita خودش گفته است: “هر طراحی است که یک فرصت جدید را به لبخند وادارید.” LD & Co را با استفاده از این لوگو در تمام مواد تبلیغاتی, جایزه, ارسالی و کارکنان خطوط امضا برای تمامیت سال (تا مارس سال 2021).

Lita می رود به دولت: “من به سختی می تواند آن را باور شده است 25 سال است. ما شده ایم با داشتن بسیار سرگرم کننده است. شده اند وجود دارد بسیاری از مردم فوق العاده است که پشتیبانی این شرکت از همان آغاز. من نمی تواند شروع به نام همه آنها را. اما با تشکر از شما, با تشکر از شما. من فوق العاده ممنون به هر کس که دارای پشتیبانی LD & Co از یک شغل – از آن وجود داشته اند بنابراین چند— به کسانی که ما خوش شانس بوده که در کار با هم برای چند دهه. من خیلی خدا را شکر به کارکنان پرشور طراحان با استعداد در کنار من. این است که به عنوان جشن خود را به عنوان آن مال من است.”

بیشتر بدانید

Lita Dirks & Co (LD & Co) بسیار تحسین طراحی داخلی و تجارت شرکت با موفقیت همکاری سازندگان و توسعه دهندگان برای ایجاد جوامع که تحریک خریداران و فروش خانه. برای 25 سال LD & Co طراحی کرده است برنده جایزه مدل خانه clubhouses و ملایمت فضاهای چند و همچنین فروش و طراحی مراکز که منجر به فروش موفق و شاد مالکان و روابط بلند مدت با مشتریان خود را.

تماس با ما امروز برای یاد بگیرند که چگونه ما می توانیم با هم کار کنند برای الهام بخشیدن به رویاها و فروش خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>