سنگ کوچک منطقه همچنان در خانه و کلاس های آنلاین در میان شیوع

Category: آرکانساس Comments: No comments

کوچک سنگ سرپرست مایک پور گفت: منطقه دانش آموزان و معلمان به اقدام امروز از طریق پنج شنبه این هفته خود که قبلا توسعه یافته کاغذ و آنلاین تکالیف مدرسه.

منطقه کارکنان را به دنبال خواهد داشت تا در جمعه پور گفت: با برنامه ریزی برای دانش آموز درس تکالیف به استفاده جمعه آغاز و در روزهای بعد در کدام شهر و ایالت ساختمان مدرسه بسته شده به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون کارگردانی کرده است که تمام مدارس بسته می شود به سایت آموزش حداقل از طریق مارس 17 و که روش های جایگزین آموزش استفاده می شود به طوری که روز مدرسه نمی باید ساخته شود تا بعد از آن در سال.

در یک پیام ویدئویی به پدر و مادر در یکشنبه پور گفت که “فاز دوم” از در خانه آموزش — شروع جمعه — تغییر خواهد کرد تقریبا به طور کامل به آموزش آنلاین — حتی برای دانش آموزان ابتدایی شده اند که با تکیه بر برگه و دیگر بر روی کاغذ ،

که تغییر به درس آنلاین را ضروری منطقه به ارائه لپ تاپ و تبلت و یا دستگاه های دیگر برای دانش آموزان است که آنها را به انجام خود کار مدرسه پور گفت.

همچنین در این ویدئو ارائه پور گفت: در این منطقه یک توافق برای ارائه یک برنامه مراقبت از کودک برای آرکانزاس بیمارستان کودکان کارکنان با استفاده از کارکنان مدرسه منطقه که داوطلب برای ارائه خدمات در این بیمارستان است. او گفت که شروع خواهد شد با کمتر از 15 کارکنان مدرسه منطقه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

پور گفت: این منطقه نیز صحبت به منطقه دیگر مراکز درمانی مورد ارائه مراقبت از کودک و یا اردوگاه های روز برای فرزندان کارکنان در این مراکز درمانی.

مترو در 03/30/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>