کوچک سنگ اواز یا موسیقی دو صخره & Susan بازی رایگان کنسرت های آنلاین 6 شب در هفته

Category: آرکانساس Comments: No comments

شما دست باید آن را به این, آرکانزاس, زن و شوهر که از دست داده اند خود را به طور منظم فصل مسابقه جمعه و شنبه شب کنسرتهایی در Oaklawn مسابقه کازینو توچال در چشمه های آب گرم. نه آنهایی که به سکوت صخره Prowse و سوزان اروین Prowse با یک پیانو کمانچه و گیتار را جریان خود را در صورتی پیانو نشان می دهد در Facebook Live از 6 تا 9 بعد از ظهر هر شنبه از طریق شنبه از خود Little Rock Studio. ورود به facebook.com/cliffandsusan هر روز در 6 p. m. و لذت بردن از نشان می دهد.

“ما همه رو بار دشوار است و ما می خواهیم را به مقدار مورد نیاز سرگرمی و انتشار توسط اتصال با مردم در سراسر جهان در طول این زمان دشوار” گفت: Erwin Prowse در انتشار اخبار. “با ما نمایش آنلاین و ما بچه دوستانه و عشق در تعامل و در نظر گرفتن درخواست. ما را به یک ترکیب خوب از موسیقی برای تمام سنین سرگرم کننده و پر انرژی تعاملی نشان می دهد.”

این دو دارای یک مجموعه ای از بیش از 1000 آهنگ از جمله کشور, blues, rock, pop و oldies با توجه به انتشار. بینندگان می توانند درخواست آهنگ توسط پیام کوتاه (501) 456-4114.

این دو ساخته شده است تا از صحنه موسیقی جانبازان که به طور منظم به تور ایالات متحده و جهان و موسسان کوچک سنگ بزرگ قرمز سگ محصولات. آنها همچنین شروع به Yadaloo موسیقی و هنر در جشنواره در ماه سپتامبر. دوم سپتامبر آینده. 19 در شمال لیتل راک.

سبک در 03/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>