لیتل راک شهردار اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستان

Category: آرکانساس Comments: No comments

شهردار فرانک اسکات جونیور با اعلام وضعیت اضطراری برای شهر لیتل راک و اعلام کرد که لغو از سه رویداد بزرگ که قرار بود در هفته های آینده.

در یک صدای جیر جیر از صبح پنجشنبه اسکات گفت: کلامی اعلامیه پیشگیرانه و اجازه می دهد تا این شهر برای دریافت منابع اضافی از دولت های ایالتی و فدرال در صورت نیاز. او افزود که رسمی بیانیه نوشته شده است را دنبال کنید بعد از امروز.

شهردار همچنین اعلام کرد که این شهرستان را برنامه ریزی مجدد سه رویدادی است که مجموعه ای را در مدت 60 روز آینده و انتظار می رود که حداقل 200 شرکت کنندگان “از فراوانی از احتیاط.” این حوادث عبارتند از:

  • لیتل راک پلیس وحدت توپ به میزبانی محلی برادرانه منظور از پلیس و افسران پلیس انجمن فصل
  • پایداری اجلاس کنفرانس با تمرکز بر محلی پایداری تلاش و آموزش و پرورش
  • حقوق پس از اشتباهات یک رویداد اتصال مردم بازگشت به جامعه از حبس با منابع

یک فروم شهر نژادی و تنوع فرهنگی کمیسیون برنامه ریزی شده بود به نگه دارید امشب در مسابقه و پلیس نیز به تعویق افتاد, با توجه به یک پست در این رویداد Facebook صفحه.

اینجا کلیک کنید و یا بازدید arkansasonline.com/cancellations برای یک لیست کامل از coronavirus مربوط به لغو در آرکانزاس است.

جزئیات روز جمعه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>