لیتل راک شهردار قصد دارد دستور ممنوعیت پلیس نگه دارید و نیاز به پوشش صورت

Category: آرکانساس Comments: No comments

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور را امضای یک فرمان اجرایی ممنوعیت یک نوع از گردن خویشتن گهگاه مورد استفاده توسط شهرستان افسران پلیس و کارگردانی کرده است دادستان شهرستان به پیش نویس یک فرمان اجرایی نیاز به پوشش صورت به تواند در مکان های عمومی.

در میان ملی موج تظاهرات علیه خشونت پلیس که به دنبال کشتن جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در مارس 25, اسکات اعلام کرد که ثبت سفارش ممنوع عروق گردن محدودیت.

“ما شده است گوش دادن به بسیاری از معترضان در طول این زمان,” اسکات گفت.

لیتل راک اداره پلیس در حال حاضر نه آموزش افسران برای استفاده از chokeholds اما آیا قطار عروق گردن محدودیت به عنوان یک تاکتیک دفاعی رئیس کیت هامفری گفت: Arkansas Democrat-Gazette پس از کنفرانس خبری.

هامفری گفت که این روش که فشار شریان در دو طرف گردن استفاده شده است و فقط سه بار در دو سال گذشته است.

به طور جداگانه با تعدادی از فعال coronavirus موارد در آرکانزاس و مرگ و میر ناشی از این بیماری هنوز هم در حال افزایش اسکات گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که او احساس آن را لازم برای اجرای محدودیت های که دولت بازگشایی و که نیاز به ماسک و یا دیگر پوشش صورت در فضاهای عمومی باید آماده در اوایل هفته آینده.

این شهر همچنین قصد دارد برای خرید 10,000 ماسک و توزیع آنها را به جوامع محروم.

جزئیات پنجشنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>