Little Rock, رئیس پلیس, آدرس معترضان در پایتخت تجمع

Category: آرکانساس Comments: No comments

عمدتا سفید جمعیت حدود 300 نفر در کنار یک سنگ کوچک ایستگاه پلیس در جنوب بین 630 و کاهش یافته و به یک زانو در آرام نشان دادن همبستگی با آنچه در حال حاضر هشت روز از محلی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژاد پرستی و بی عدالتی است.

“با تشکر از شما برای خدمات خود را اما لطفا حفاظت از آنها” سفید اعضای جمعیت شعار می دادند که آنها راه می رفت به لیتل راک اداره پلیس 12th خیابان فرعی از Theressa هوور United Methodist Church, سایت تقریبا یک ساعته رالی.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.facebook.com/watch/live/?v=572096857035528]

در سراسر جهان تظاهرات به دنبال مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. اطرافیان اسیر این صحنه در فیلم.

روز شنبه تجمع در لیتل راک آغاز شد و در ظهر و برگزار شد مارکی شکار با کمک گروه فعال تفکیک سنگ کوچک.

شکار گفت: پس از این تجمع که این رویداد طراحی شده برای جذب سفید جمعیتی و نسل X’ers — افراد در محدوده سنی 41 طریق خود 70s — “چرا که آنها کسانی هستند که اموال خود” و بهتر می تواند تاثیر تغییر گفت: شکار 52.

“امریکا تحت بازداشت است. شما لازم نیست که حق سکوت” او زودتر به جمعیت گفت. “مردم سفید پوست شما تحت بازداشت است. شما لازم نیست که حق سکوت.”

دولت ایالت جویس الیوت D-Little Rock گفت: مردم سفید در حضور و غیاب به “مسافران” به جای “چوکیی عقب رانندگان” در تلاش برای تغییر سیاست ها و قوانین.

“من قصد دارم به رانندگی ماشین” الیوت گفت. “افرادی که مثل من در حال رفتن به رانندگی ماشین. … اجازه سیاه مردمی رانندگی ماشین. شما در صندلی عقب. شما در حال تشویق شما در حال کار در آن شما در حال کمک به هنگامی که از شما خواسته شده برای کمک به, اما شما نشستن در صندلی عقب و تماشا کنید که در آن این خودرو در جریان است و یادگیری است.”

لیتل راک اداره پلیس شد در حمایت از, تظاهرات, شکار گفت. وسایل نقلیه پلیس مسدود کردن امتداد 12 و سرو خیابان به ترافیک در این تجمع است.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>