لیتل راک پلیس ID سقوط مرگبار قربانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

مقامات روز دوشنبه مشخص 62 سال سن خوزه هرناندز به عنوان راننده در قتل آتشین برخورد با تیراندازی مشکوک بود که بنا به گزارش ها در حال فرار از لیتل راک ،

یک مسافر در هرناندز تویوتا نام شهری در ایتالیا نیز صدمه دیده در بعد از ظهر یکشنبه سقوط است اما انتظار می رود برای زنده ماندن سخنگوی پلیس اریک بارنز گفت: در انتشار اخبار.

بارنز شناسایی فرار مشکوک به عنوان فردریک Levern جونز, 40, از لیتل راک. جونز دچار شکستگی دست و پا در این سقوط در حالی که یک مسافر فرار آسیب است. محققان اسلحه و کوکائین ممکن است در جونز’ سقوط وانت.

اسناد دادگاه نشان می دهد جونز به یک جانی با حداقل چهار اعتقادات. او در Pulaski County زندان با قرار وثیقه هنوز تنظیم اتهام به طور همزمان در اختیار داشتن مواد مخدر و اسلحه در اختیار داشتن کوکائین به قصد ارائه و در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات درجه اول باتری ارتکاب بازداشت دو تن ماین گزار عمل سرقت با دریافت دو فقره از در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط افراد خاص.

یکشنبه تصادف در دست بررسی است و بیشتر اتهامات ممکن است هنگامی که پلیس پروب کامل بارنز گفت.

پلیس به دنبال جونز یکشنبه شب پس از گرفتن یک نکته که او رانندگی در غرب 12th خیابان. جونز به حال متهم شده است از شنبه شب تیراندازی که زخمی 69 ساله Thelton اسمیت در مقابل 2805 W. 13 سنت, با توجه به گزارش پلیس.

یک ShotSpotter اطلاع رسانی و ثبت نام از 10 شلیک شد فقط قبل از 6 بعد از ظهر روز شنبه آورده پلیس به محله ای که در آن ماموران جمع آوری شده نه صرف 9 mm پوسته پوسته از حیاط جلویی با توجه به گزارش پلیس.

حدود 20 دقیقه بعد پلیس به نام اسمیت خانه در 2514 W. 13 سنت که در آن ماموران او را در ایوان جلو. اسمیت گفت: محققان که جونز زندگی می کند که دو بلوک دور به ضرب گلوله کشته بود او را در دست راست و بازوی چپ را به عنوان او پس از او سوار توسط جونز’ خانه زیر زودتر رویارویی که در آن اسمیت گفت: او گفت: جونز به اقامت کردن اموال خود را با توجه به گزارش پلیس.

پلیس رفت و به سوال جونز, اما هیچ کس جواب درب در خانه اش وجود دارد و هیچ اتومبیل های پارک شده در نزدیکی. شاهدان گزارش دادند که جونز سوار یک شکارچی سبز کرایسلر مینی ون.

بعد از ظهر یکشنبه پلیس گرفتار به جونز در پشت چرخ از یک رنگ سبز وانت در تقاطع غرب 12th خیابان و رادنی پرهام جاده زیر یک نکته.

جونز حاضر به جلو برای افسران در Kanis جاده تقاطع و سپس فرار جنوبی در اقیانوس منجمد شمالی جاده در “سرعت بالا” با توجه به انتشار اخبار.

جونز برخورد با هرناندز در تقاطع بارو جاده و 36 خیابان که مجموعه ای Hernadez خودرو در آتش است.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان misstated که در آن جونز زندگی می کند. او زندگی نمی کنند در 2805 W. 13 سنت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>