لیتل راک جستجوی پلیس برای جوانان, کشیش مظنون به سوء استفاده جنسی نوجوان

Category: آرکانساس Comments: No comments

لیتل راک پلیس در حال جستجو برای یک کشیش جوانان متهم به سوء استفاده جنسی دو نوجوان از خود کلیسا.

ادگار Leonel Mejia لوپز, 34, است می خواستم در دو فقره آزار جنسی, اخاذی, یک تعداد از درجه اول و تجاوز جنسی و یک تعداد از عمل زشت با یک کودک.

در دسامبر 23 ساله به پلیس گفت که Mejia لوپز تجاوز جنسی او دو بار در سال 2013 زمانی که او یک نوجوان بود با توجه به گزارش پلیس. 23-در سال می دانستند Mejia لوپز از طریق Casa de Oracion خود کلیسا که در آن گزارش آمده Mejia لوپز به عنوان یک کشیش جوانان.

Mejia لوپز, خواسته, نوجوانان, پدر و مادر, اگر پسر می تواند کمک به او را به یادگیری بیشتر زبان انگلیسی با توجه به این گزارش و هنگامی که این دو به تنهایی Mejia لوپز آزار او.

دوم مرد در حال حاضر 19 گفت: پلیس Mejia لوپز نیز آزار او در سال 2013 است.

Mejia لوپز گفته بود, نوجوانان, پدر و مادر او را آموزش به درایو و مرد گفت: پلیس کشیش آزار او را یک بار زمانی که آنها به تنهایی است.

پلیس گفت Mejia لوپز ممکن است در حال فرار از این منطقه در پرتو این بررسی و با استفاده از تغییرات در نام خود از جمله ادگار لوپز, لئو Mejia و یا با استفاده از نام لئوناردو یا Leonel.

Mejia لوپز توضیح داده شده است که بین 5 فوت و 5 و 5 پا 10 و وزن بین 180 و 200 پوند است. او دارای چشم قهوه ای و مو, هر چند پلیس گفت: او به تازگی اصلاح سر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>