لیتل راک مسکن عمومی مدیر به ترک پست

Category: آرکانساس Comments: No comments

سر از لیتل راک عمومی سازمان مسکن استعفا در ماه ژوئیه پس از کمتر از نه ماه کار خود را به عنوان تمام وقت مدیر اجرایی.

آنتونی اسنل ارسال یک ایمیل به مسکن شهری داد از هیئت کمیسیون پنج شنبه بیان کرد که او را ترک پست موثر جولای 7, رئیس هیئت مدیره Kenyon لاو گفت.

کمیسیون پذیرفته اسنل استعفای بعد از ظهر جمعه با اکثریت آراء پس از اجرایی جلسه که حدود 45 دقیقه به طول انجامید. قانون دولت اجازه می دهد تا بسته جلسات “با هدف توجه به اشتغال انتصاب و ارتقاء و تنزل, انضباط یا استعفای هر مکان افسر یا کارمند.”

اسنل انتخاب شد, مدیر اجرایی, در ماه اکتبر پس از خدمت در این نقش به طور موقت. قبل از آن او در مقام معاون مدیر اجرایی برای املاک و مستغلات.

او کاهش یافته است به نظر استعفای خود را روز شنبه.

لاو گفت: اسنل خروج غیر منتظره بود و توضیح داد که هیئت مدیره مشخص نیست.

“او به برخی از دلایل, اما آنها دلایل خود را,” لاو گفت. “آنها فقط حس را ندارد.”

لاو آیا این نامه در دسترس در روز جمعه نشست.

رئیس گفت: این طرح به جای اسنل-آیا آژانس را جستجو سراسر کشور و یا ارتقا از درون — است برای بحث.

“ما هش آن را و آمد تا با یک طرح,” او گفت:.

معاون رئیس لی لیندزی کاهش یافته است به نظر اسنل ترک کرد و گفت که لاو صحبت کرد برای کل هیئت مدیره. اقتدار مسکن اجرا سیاست پس از آن در ماه دسامبر مدیره عقب نشینی که اظهارات به خبرنگاران خواهد آمد فقط از مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره.

آژانس دستخوش تغییرات متعددی در رهبری بیش از چند سال گذشته.

در نوامبر سال 2018 مدیر رادنی Forte استعفا داد و پس از نزدیک به شش سال در سازمان مسکن. او می خواهم درخواست اقامت از طریق پایان سال, اما هیئت مدیره رای به او فشار روز او در نامه استعفای خود را.

در دسامبر آن سال و پس از آن — مدیر موقت مارشال نش اخراج دانا Arnette یک معاون و افسر ارشد عامل. او بعد از طرح دعوی در دادگاه در برابر آژانس برای ختم غیر قانونی و اقدامات تلافی جویانه.

نش استعفا داد و به طور ناگهانی در ماه آوریل 2019 و اسنل جای او را به عنوان مدیر موقت قبل از انتصاب او به این پست در ماه اکتبر.

هنگامی که این سازمان در گذشته به دنبال نامزد برای مدیر اجرایی زیر Forte استعفای هیئت مدیره حل و فصل در سه فینالیست. یکی خارج از در نظر گرفتن قبل از مصاحبه و فلوریدا مسکن مدیر نادین Jarmon کاهش یافته است آژانس را ارائه دهد.

در مورد خواسته تلاطم در کارکنان رهبری در سال های اخیر لاو گفت که او با تمرکز بر این سازمان ماموریت و اهداف.

“تا زمانی که هیئت مدیره است و چشم انداز ما رفتن به جلو” او گفت:. “این همه که مهم است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جینی راهب از Arkansas Democrat-Gazette.

مترو در 06/06/2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>