کوچک سنگ هل مقررات منع رفت و آمد به 10 p. m.; ابتکار برای تسریع در رستوران’ صندلی در فضای باز برنامه های اعلام شده

Category: آرکانساس Comments: No comments

کوچک سنگ نورد شده آن در سراسر شهر بود منع رفت و آمد از 8 بعد از ظهر تا 10 شب با قصد بلند کردن آن را به طور کامل در دوشنبه شهردار فرانک اسکات جونیور گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

اندازه گیری در محل قرار داده شد, پس از چند روز تظاهرات علیه خشونت پلیس که به دنبال کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست توسط یک مینیاپولیس افسر. بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در طول تعطیلات آخر هفته رئیس پلیس کیت هامفری گفت.

هامفری گفت: بین هشت تا 10 دستگیری ساخته شده بودند در تظاهرات دو شب و که اکثر آنها مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد. هیچ کدام بودند برای خرابکاری, او گفت:. چندین سازمان های اجرای قانون کار کرده اند با هم برای سرکوب معترضان تحت یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون.

“ما می خواهیم به ادامه اذعان و درک آنچه آنها در حال انجام” اسکات گفت: از معترضان مسالمت آمیز. “آنها واقعا گالوانیزه و ایجاد تغییر مثبت است.”

مقامات همچنین اعلام کرد که ابتکار عمل اجازه می دهد تا رستوران های محلی به صندلی در فضای باز طرح با سرعت بیشتری به تصویب. ماه گذشته رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی در 33 درصد ظرفیت پس از دستور به بستن ایالت به covid-19 بیماری همه گیر.

این شهرستان آغاز خواهد شد در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای طرح های سه شنبه و راه اندازی یک تیم به کار را از طریق آنها سنگ کوچک برنامه ریزی و توسعه مدیر جیمی کالینز گفت.

قبلی:

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور برنامه ریزی شده است برای ارائه یک 1 p. m. به روز رسانی در تظاهرات در این شهر و آن مقررات منع رفت و آمد. شهردار همچنین قصد دارد برای صحبت در مورد یک رستوران جدید ابتکار با توجه به انتشار اخبار ارائه شده توسط این شهرستان است.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=L8XIqwRGiWE]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>