سنگ کوچک باقی مانده است, برنامه ریزی برای, نمک, کاسه

Category: آرکانساس Comments: No comments

نمک کاسه بوده و دولت را با حضور در دبیرستان فوتبال بازی بیش از دهه گذشته است.

اما با کروناویروس همه گیر تاریخ رسمی شده است مجموعه ای برای سال 2020 Saline County رقابت بازی بین برایانت و بنتون در کوچک سنگ یادبود جنگ ورزشگاه و احتمالی برنامه های ساخته شده برای این رویداد.

شین برادوی, نمک, کاسه کمیته سخنگوی گفت: Arkansas Democrat-Gazette که تخمین اولیه در این تاریخ برای بازی شنبه, اوت. 29. سنگ کوچک کاتولیک که با استفاده از یادبود جنگ ورزشگاه به عنوان خانه خود ورزشگاه قرار است میزبان جنسبرو روز قبل از.

آرکانزاس وزارت بهداشت در حال حاضر دولت در مرحله دوم طرح خود را به عقب ظرفیت محدودیت. فاز دو نیاز به بزرگ, هوای آزاد, برگزاری محدود کردن حوادث به 66 درصد ظرفیت است. یادبود جنگ ورزشگاه گنجایش است 54,120.

برادوی گفت: این کمیته تا به حال دو جلسه در مورد 2020 بازی و سومین جلسه این هفته است. این جلسات شامل یادبود جنگ ورزشگاه کارکنان و مدیران از برایانت و بنتون مدارس از جمله برایانت مدیر ورزشی مایک لی و بنتون مدیر ورزشی اسکات Neathery.

سال گذشته, نمک, کاسه, بازی, برنده برایانت 42-14 درو 26,178 طرفداران بود که فصل را در بالاترین با حضور در دبیرستان فوتبال بازی در دولت است.

برادوی گفت: نمک کاسه عامل به عنوان اگر وجود خواهد داشت و طرفداران این بازی.

“ما خواهد بود به احتمال زیاد بزرگترین رویداد رخ می دهد پس از ماه مارس و قبل از کالج فوتبال” برادوی گفت. “ما رسیده به وزارت بهداشت. اگر ما نیاز به درجه حرارت و اجتماعی فاصله این کار را خواهیم کرد. ما ممکن است به محدود کردن مردم در این زمینه است.

“اگر ما نیاز به آزمون وزارت بهداشت این کار را خواهیم کرد.”

افزایش رهنمود هیچ چیز جدید برای نمک کاسه.

پس از 2018, نمک, کاسه بود خدشه دار مبارزه در می ایستد که منجر به چه آرکانزاس پارک ها و بخش گردشگری به نام “توده وحشت وضعیت” جدید ایمنی و اقدامات امنیتی در محل قرار داده شد در ورزشگاه. تنها پاک کردن کیسه های مجاز و وجود فلز در محل در هر دروازه.

برادوی گفت: هدف این است که هنوز هم این بازی در یادبود جنگ ورزشگاه با یا بدون فن با استناد به این کمیته ارتباط با ورزشگاه.

“یادبود جنگ ورزشگاه شده است بخش بزرگی از این بازی” برادوی گفت. “ما می خواهیم برای پیدا کردن یک راه به آن بازی است. همه درک است همه گیر. ما را مجبور به گوش دادن به توصیه های کارشناسان.

“بچه ها مثل بازی در یادبود جنگ ورزشگاه. این یک حافظه آنها را همیشه داشته باشد.”

SEARCY

زمان مناسب

Kenny سیمپسون تا به حال فرصت برای حرکت در حرفه مربیگری.

اما پس از نه فصل در سوتهسید Batesville, سیمپسون تصمیم به جهش به یک محل که به نظر او یک رویا است.

سیمپسون استخدام شد 11 ژوئن به عنوان سر مربی جدید در Searcy.

سرسی است دفاع از کلاس 6A دولت قهرمان اما علامت کلی استعفا داد و در ماه مه پس از پنج فصل است.

شیرها تبدیل به سیمپسون, آلاباما مادری که فارغ التحصیل شد و در سال 2004 از هاردینگ دانشگاه در Searcy. سیمپسون رفت 45-50-1 در سوتهسید Batesville, led جنوبی به سهم 2-4A کنفرانس قهرمانی فصل گذشته است.

“من نمی دانم وقتی زمان می آیند و برای آن باز” سیمپسون گفت: از سرسی موقعیت. “اما من می خواستم مطمئن شوید Southside پایدار بود. آن را در حال حاضر ثبات در برنامه و در یک موقعیت خوب.

“این تلخ و شیرین و سخت به ترک محل مانند Southside.”

سیمپسون گفت: Southside Batesville و سرسی شرکت در اردوهای تیم هم در گذشته است. او گفت: شیر از بازیکنان شبیه به آنچه که او تا به حال با جنوبی ها.

“آنها ریگ hard-nosed و دشوار” سیمپسون گفت. “است که متناسب با شخصیت من مایل به بازی با آتش و شدت.”

سیمپسون اولین بازی با سرسی است که برای برنامه ریزی Aug. 28 در کابوت. اما او گفت که او در تلاش است به شیرها به نظر نمی آید بیش از حد به مراتب جلوتر است.

“به من اجازه دهید در حال حاضر” سیمپسون گفت. “گفتم بچه ها همه زمانی که آنها می خوردند خود فیل [شیرینی] یک گاز در یک زمان. ما تا کنون جلوتر گاهی اوقات که ما جزئیات را فراموش کرده ام.

“ما می خواهیم بازیکنان ما به بیش از فقط بازیکنان فوتبال. ما می خواهیم آنها را به خوبی در جامعه و نماینده ما هست.”

اتکینز

احتیاط

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف نشده چندین مدرسه در سراسر کشور از سر مربیگری تغییرات.

اما اتکینز سرپرست جودی جنکینز تصمیم گرفت که با برنامه فوتبال با مربیگری جای خالی او می خواست برای رفتن موقت مسیر برای سال 2020 فصل است.

مت پورتر بود که اتکینز دفاعی هماهنگ خواهد شد شیاطین سرخ’ مربی موقت این فصل است. او طول می کشد بیش از تامی کودی که بازنشسته شد در ماه مه پس از نه فصل در Atkins.

جنکینز گفت: covid-19 دلیل اصلی برای تصمیم گیری به استخدام دائم سر مربی.

“من می خواهم که متنفر بودم به کسی که بسته تا از هر آنچه که آنها به اینجا می آیند” جنکینز گفت. “من نمی دانم که آن را [ویروس] از بین خواهد رفت. ما تا به حال برخی از متقاضیان و مصاحبه. اما من نمی تواند ماشه با تمام ناشناختهها.”

اتکینز باز خواهد شد و موقعیت بازگشت تا پس از سال 2020 فصل جنکینز گفت.

شیاطین سرخ باز فصل هفت. 4 برابر دوور.

امتیاز اضافی

North Little Rock استخدام آرکادلپیا (آرکانزاس) دستیار مربی کریس Kizer به عنوان شارژ Wildcats’ دفاعی هماهنگ کننده. Kizer است reuniting با مربی J. R. Eldridge که چپ آرکادلپیا (آرکانزاس) در ماه مارس برای شمال لیتل راک ، با Kizer به عنوان دفاعی هماهنگ کننده آرکادلپیا (آرکانزاس) برنده دو دوره متوالی کلاس 4A مسابقات قهرمانی کشور در سال 2017 و 2018. … جدید آرکادلپیا (آرکانزاس) مربی Trey Schucker سه استخدام به کارکنان خود را در طول این هفته, استخدام بابی Evins استاکتون Mallett و اندرو پولادین به عنوان دستیار مربیان است. Mallett سابق Yellville-نشست و دانشگاه آرکانزاس مرکزی lineman خواهد بود Badgers’ هماهنگ کننده توهین آمیز و توهین آمیز خط مربی. او در بی بی (آرکانزاس) را در خط حمله مربی فصل گذشته برای کریس گونتر. Evins که صرف 2019 فصل در برایانت پس از کار در جکسون و تکسارکنا خواهد مربی آرکادلپیا (آرکانزاس) را در خط دفاعی. پولادین می رسد در آرکادلپیا (آرکانزاس) از اسقفی دانشگاهی و مربی گسترده ای داشته باشد. … پردازنده Arc است که انتظار می رود برای ترویج دستیار مربی, ضربه فیلم های پورنو کار ششم به سر مربی در آن ماهانه, مدرسه, مدیره, جلسه, شنبه, شب, پردازنده Arc سرپرست جورج کندی گفت. ششم شده در پردازنده Arc پس از 2017. عقاب به پایان رسید 9-3 در سال 2019 و برنده 6-2A کنفرانس قهرمانی.

اخبار بیشتر

دبیرستان مربیگری فوتبال تغییرات

مدرسه مربی جدید مربی قبلی

آلما فرسوده بوش داگ Loughridge

آرکادلپیا (آرکانزاس) Trey Schucker J. R. Eldridge

اتکینز مت پورتر# تامی کودی

بوکسیت کالیب پری Daryl پاتون

بونویل Doc کراولی اسکات هایت

Brookland اریک Munoz چاک Speer

صلیب شهرستان کودی Goulart تامی ولز

Crossett شاون جکسون سانی Nason

کاتر ستاره صبح مت Kinsinger T. C. Shamel

دنویل جلب Smyly D. J. جرثقیل

ده ملکه براد Chesshir Stephen اسلون

پردازنده Arc TBA تایلر ششم

دوور خواهد Cox نی مندزا

انگلستان جاش اندرسون اندرو رابرتسون

فورت اسمیت Southside کیم Dameron جف ویلیامز

چشمه دریاچه کنی شلتون کنی شلتون*

Gentry جاستین Bigham پل ارنست

سبز جنگل گرگ Tibbitt بابی اسقف

گرینوود کریس جوان ریک جونز

هبراسپرینگز تاد چوب را کاکس*

جکسون موریس مودی اردن جانستون*

لینکلن نی مندوزا همین هریسون

LR سالن جیم Faithfully Kipchoge VanHoose

LR غرب, Daryl پاتون NA^

مجله Ryan اتاق داگ پاول

کوه خانه استیو Ary Bryan Mattox

North Little Rock, J. R. Eldridge Jamie Mitchell

اوسکلوا TBA رابرت قلاب

Pea Ridge جف ویلیامز استفان نیل

پرسکات برایان شیشه تامی پول

ریورویو TBA دریک Widener

سالم جاش واتسون رس Wiggins

سرسی کنی سیمپسون کلی خوانده شده را علامت

شریدان لری McBroom لنس پارکر

Smackover دیوید Osborn برایان براون

Southside بتسویلی (آرکانزاس) TBA کنی سیمپسون

Sylvan تپه کریس هیل جیم Faithfully

ترومن رندی فیلیپس کریگ سبز

Waldron داگ جاناتان پاول بیتس

West Memphis, رابرت قلاب بیلی Elmore

*مربی موقت در سال 2019 ^مدرسه جدید در سال 2020 #مربی موقت برای سال 2020

توجه داشته باشید ارسال هر گونه خبر/ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>