کوچک سنگ بازگشایی زمین بازی پس از coronavirus بسته شدن

Category: آرکانساس Comments: No comments

سنگ کوچک است و بازگشایی آن 45 زمین بازی شهر جمعه اعلام کرد.

تجهیزات ضبط شد خاموش با شروع در ماه مارس با توجه به گسترش مرگبار coronavirus. اولین مورد شناخته شده در آرکانزاس تایید شد در مارس 11.

کارکنان شهرستان برگزار خواهد شد علائم در هر زمین بازی نشان می دهد که وجود خواهد داشت محدودیت از 10 نفر در این تجهیزات در یک زمان با توجه به انتشار اخبار.

Parkgoers خواهد بود تشویق به عمل اجتماعی فاصله سایش پوشش صورت و شستن دست های خود همه اقدامات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“ما معتقدیم این شهرستان قرار داده است با هم یک طرح جامع است که اجازه می دهد تا این زمین بازی را با خیال راحت به روی عموم باز” لیتل راک پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر جان Eckart گفت. “باز این زمین های بازی با محدودیت ارائه خواهد شد مکان برای افراد جوان به خارج و لذت بردن از برخی از فعالیت فیزیکی است.”

این شهر در حال حاضر افتتاح آن شن و ماسه والیبال دادگاه ها و دوره های گلف و تنیس مرکز و همچنین مک آرتور موزه تاریخ نظامی. پارک ها بخش نیز از سر گرفتن رزرو غرفه اجاره.

هیچ تاریخ افتتاح شده اند چلپ چلوپ پد, هوای آزاد, بسکتبال دادگاه جیم Dailey تناسب اندام و آبزیان مرکز استخرهای شنا و یا مراکز اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>