لیتل راک ساکنان مجاز به تخلیه زباله های حیاط به صورت رایگان در حالی که covid-19 تاخیر مجموعه

Category: آرکانساس Comments: No comments

کمی سنگ است به طور موقت اجازه می دهد ساکنان را به حیاط زباله به شهر-اجرای مواد زائد جامد امکانات رایگان در حالی که مجموعه با تاخیر به دلیل covid-19 بیماری همه گیر.

شهر زباله جامد بخش کاهش در تعداد افراد مشغول به کار در یک صورت روزانه به منظور پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. که معنی آن طول می کشد برای خدمه خود را برای پوشش حیاط جمع آوری زباله های مسیر.

ساکنان که نمی خواهید به صبر کنید قادر خواهد بود را به زباله های حیاط خود را به تسهیلات در 10801 آیرنتن قطع. کسانی که می خواهند به استفاده از این گزینه باید شناسایی و با کمی سنگ آدرس و یک کپی از آخرین قبض آب نشان زباله پرداخت هزینه در همان آدرس شناسایی را نشان می دهد.

بدون شناسایی و اثبات از پرداخت زباله لایحه تسهیلات را با نرخ به طور منظم برای آزادسازی اعمال خواهد شد.

ساکنان باید خالی کردن زباله خود را; و هیچ یک از کارکنان کمک در دسترس خواهد بود. هیچ تجاری و کامیون ها و وسایل نقلیه و یا تریلر اجازه خواهد داشت. آزادسازی ساعت از دوشنبه تا جمعه ساعت 8 صبح از طریق 2:30 بعد از ظهر

این سرویس در دسترس خواهد بود به عنوان طولانی به عنوان خدمه’ چت روم تغییر یافته است با توجه به همه گیر این شهرستان گفت: در انتشار اخبار جمعه. آن آغاز شد و صبح روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>