Little Rock, خیابان, صلح آمیز, درس آموخته هاچینسون می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

تظاهرات در لیتل راک گشوده مسالمت آمیز جمعه هست و روز هفتم از تظاهرات پس از آخر هفته گذشته — به عنوان دانش آموزان و معلمان در راهپیمایی به یک نقاشی دیواری در خیابان هفتم تصویر می کشد جورج فلوید.

بعد یک جمعیت نزدیک به 100 نفر بسیج دوباره در کنگره به خوبی به شب.

شهردار فرانک اسکات را به عقب رانده لیتل راک مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m. به 10 p. m. روز شنبه, اما جمعیت در پایتخت تا به حال همه پراکنده حدود 30 دقیقه قبل از حکومت نظامی آغاز شد زمانی که رعد و برق پراکنده یافتند.

معترضان به تصویب یک بلند گو حرف زدن در اطراف به آدرس جمعیت و به صحبت در مورد نژادپرستی پلیس تجربیات خود را در تظاهرات اخیر در این شهرستان و مرگ فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس در 25 مه و مرگ که به تظاهراتهایی در سراسر کشور است.

گالری: ژوئن 5, تظاهرات

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/66protest/]

Kipp قهوه ای 50 و به جمعیت گفت که در حالی که تماشای فیلم فلوید مرگ است که در آن فلوید در تلاش برای نفس کشیدن با یک افسر زانو فشار دادن بر گردن خود او و هر کس دیگری بود در حال انتظار برای یک چیز.

“رحمت” براون گفت. “رحمت آمد هرگز برای Floyd.”

بعد از ظهر جمعه رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اذعان کرد که وجود دارد “درس” مورد پاسخ پلیس به تظاهرات اول در اوایل این هفته گفت که مقامات می تواند به بهبود ارتباط با سازمان. هاچینسون ساخته شده و نظرات او پس از ملاقات با اعتراض سازمان دهندگان و رهبران جامعه از سراسر کشور در موزاییک Templars مرکز فرهنگی در لیتل راک.

آخرین پنج شنبه شب و روز یکشنبه و دوشنبه پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در کنگره. در روز سه شنبه وجود دارد 79 دستگیری در Little Rock, اما گاز اشک آور استفاده شد که بعد. روز چهارشنبه و پنجشنبه اعتراضات مسالمت آمیز; ترین معترضان عمدا ترک کنگره قبل از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و تعدادی از شرکت کنندگان به نظر می رسید به کاهش است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=SZD3WZuKYfc]

وقتی پرسیده شد که در مورد استفاده از گاز اشک آور در طول اولیه تظاهرات در Little Rock, هاچینسون گفت: ارتباط بهتر با معترضان میتوانستند مقامات و تظاهر مدیریت بهتر در طول چند شب اول از تظاهرات.

“پس احتمالا برخی از درس های آموخته شده وجود دارد … اما من در زمان مسئولیت آن” هاچینسون اضافه شده است. او پیشنهاد کرد که او تا به حال به کارگردانی پاسخ به “محافظت از اموال.”

این موضوع از گاز اشک آور مورد بحث قرار گرفت در دیدار با برگزارکنندگان او گفت:.

“آنها به شدت احساس می کنند که این یک تصمیم بد,” هاچینسون گفت: از معترضان.

اگر چه او اذعان کرد که فعالان ابراز خشم و سرخوردگی و ناامیدی در برخی از مناطق در طول جلسه هاچینسون گفت که او و سازمان مورد توافق در تعریف از یک تظاهرات مسالمت آمیز که فعالان سوال او در آن است. و فرماندار گفت: آنها به اشتراک گذاشته شده “دشمن مشترک” از مردم ارتکاب اعمال خشونت آمیز و یا از بین بردن اموال.

“این رهبران اعتراض نمی مانند که. آنها در مخالفت با آن. آنها می خواهند آنها را دستگیر و من با همان مشخصات در آن” هاچینسون گفت.

علاوه بر این سازمان’ نگرانی های دیگر شامل جنایی-عدالت در سیستم آموزش پلیس و پاسخگویی خواه فرماندار گفت. هاچینسون به نام افراد خاص او ملاقات کرد اما گفت که آنها اعتراض سازمان از Little Rock, کانوی, چشمه های آب گرم فورت اسمیت و ون بارن. او اشاره کرد که آنها “افراد جوان است.”

“این است که نسل های قدیمی تر از معترضان” او گفت:. “این جدید معترضان با شور و شوق است.”

فرماندار گفت: در جلسه با سازمان برنامه ریزی شده بود به گذشته یک ساعت اما فرار برای یک ساعت و 45 دقیقه.

“آنها همچنین خواسته به دیدار دوباره و بنابراین من انتظار دارم که به برنامه ریزی در آینده,” او گفت:.

فعالان ترک جلسه کاهش یافته است به صحبت می کنند به خبرنگاران گفت.

آرامتر پایتخت

پس از عقب هل دادن آخر هفته مقررات منع رفت و آمد اسکات گفت که او در نظر گرفته شده برای بلند کردن آن به طور کامل دوشنبه.

در یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس خبری کوچک سنگ شهردار گفت که او مورد احترام کار مسالمت آمیز معترضان ایستاده بود و در همبستگی با آنها و اضافه کرد که او تا به حال ملاقات با برخی از سازمان.

“ما می خواهیم به ادامه اذعان و تصدیق آنچه که آنها انجام می دهند. آنها واقعا هستند گالوانیزه و ایجاد تغییر مثبت” او گفت:. “ما بپرسید برای ادامه همکاری از معترضان مسالمت آمیز است و ما صلح آمیز باقی می ماند در طول این فرایند است.”

رئیس پلیس کیت هامفری وجود دارد گفت: بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در طول تعطیلات آخر هفته و او امیدوار به ماندن در تماس با سازمان برای اطمینان از تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند.

“مردم می خواهید مطمئن شوید که سنگ کوچک را ندارد اخبار ملی در راه منفی,” او گفت: در روز جمعه جلسه.

تعدادی از بازداشت شده در طول و بعد از شب تظاهرات کاهش یافته است به عنوان هفته پیشرفت.

هامفری گفت: هیچ یک از دستگیری ساخته شده بیش از دو شب گذشته بود برای صدمه به اموال. او گفت که این اتهامات شامل انسداد دولتی عملیات که مربوط به شکستن حکومت نظامی و همچنین مسمومیت های عمومی. نیز وجود دارد حداقل یک بازداشت مربوط به یک حکم کشف شده در ترافیک متوقف شود.

Arkansas State Police سخنگوی لایحه Sadler گفت: سه نفر دستگیر شدند پنج شنبه شب. او باید یک آدرس برای یکی از آنها گفت: دو نفر دیگر بودند از لیتل راک.

هامفری در روز جمعه گفت که اداره پلیس هنوز هم معتقد است که وجود دارد در خارج از محرکین حاضر در لیتل راک تظاهرات.

Sadler روز پنجشنبه گفت که پنج نفر دستگیر شدند در چهارشنبه شب در اعتراض همه آنها متهم به مانع دولتی عملیات. در مجموع 79 نفر دستگیر شدند سه شنبه شب.

ترکیب نیروی فدرال و دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون شده است نظارت بر تظاهرات از روز شنبه تحت اضطراری اعلام از هاچینسون.

جمعیت شب جمعه به گوش سام کوک “تغییر خواهی آمد” با بازی از یک بلندگوی قابل حمل هنگامی که وجود دارد هیچ یک از پرداختن به جمعیت.

سه هواپیماهای بدون سرنشین ماند کاپیتول زمینه با یکی از پایین ترین به زمین ساخت با صدای بلند, منحرف, وزوز سر و صدا. این روشن نیست که آیا هواپیماهای بدون سرنشین بخشی از یک سازمان اجرای قانون تلاش برای نظارت بر اعتراض و یا اینکه آیا آنها متعلق به یک سازمان خبری در جمع فیلم.

مثل قبلی شب حداقل یک سرباز در گارد ملی یکنواخت دیده می شود می تواند ایستاده در طبقه بالای Winthrop راکفلر ساختمان در سراسر خیابان را از کاپیتول.

حمل یک تفنگ دستی بر کمر, Gregory برنارد خطاب به جمعیت مورد دوم متمم و تشویق کسانی که در حضور و غیاب به ثبت نام برای رای دادن.

برنارد که سیاه و سفید است, گفت که او نگران بود در مورد پلیس محدود کردن حقوق قانون مطیع صاحبان اسلحه توسط قلدری کسانی که سلاح گرم و او بازگو تجربه خود را با پلیس متخلف در حق خود را به حمل سلاح است.

“این مهم نیست که آیا سلاح لود شد یا نه” برنارد گفت. “مهم نیست که اگر شما یک پنهان-حمل مجوز. این قانون اساسی. خود را در قانون اساسی درست است.”

مارس برای دانش آموزان

در اوایل بعد از ظهر صدها نفر از مردم با حضور در کنگره آمریکا تا مارس برای آموزش و پرورش و گوش دادن به دانش آموزان صحبت در مورد تجارب خود را به عنوان سیاه و سفید به افراد جوان در آرکانزاس است.

ماه مارس برگزار شد مربیان Wendell مقیاس جونیور و جانی Laine که گفت: مارس یک تماس به اقدام برای معلمان و والدین دانش آموزان و مشاوران و مددکاران اجتماعی و جوانان طرفداران.

“آن را وظیفه خود را به مبارزه اجتماعی و نژادی و بی عدالتی در سیستم آموزش و پرورش ما” فلس گفت. “رویاهای ما مهم زندگی ما مهم آموزش و پرورش ما مهم است. ما علمای ما رکن در جامعه ما در حال کامل راه ما هستند. شهر ما نیاز به بیش از همیشه در حال حاضر. از آن زمان به پاسخ می دهند.”

جمعیت جمع شده در پشت کاپیتول و راهپیمایی به نقاشی دیواری از فلوید در خیابان هفتم.

“از یک سطح پایه من امیدوار هستم که این رویداد را شروع یک گفتگو” Laine گفت: در مصاحبه با Arkansas Democrat-Gazette. “ما می خواهیم این قطره را به مدارس ما که در آن ما در حال تمرکز بر بی عدالتی اجتماعی در مدارس ما. ما رهبران فردا هستند که ما در حال آموزش امروز. قربانیان فردا هستند که ما در حال آموزش امروز.”

کل مارس بود مسالمت آمیز رویداد با شرکت کنندگان شعار در مورد عدالت در حالی که رهگذران را تشویق می کردند از وسایل نقلیه خود را. پلیس مسدود کردن بخش هایی از خیابان و نظارت ترافیک به عنوان مردم راه می رفت به نقاشی دیواری.

Daylon زمین فارغ التحصیل از برایانت دبیرستان صحبت در مورد تجربه خود را از بودن در تحصیل عمدتا سفید سیستم مدرسه.

“این خوب برای سیاه و سفید ما معلمان به جلو آنها را کنار گذاشته و در سن جوانی و به آنها بگویید که شما یک ملکه و یا شما یک پادشاه. صحبت می کنند زندگی را به آنها را,” او گفت:. “اگر شما صحبت نمی کنم زندگی را به آنها را قبل از آنها به دبیرستان و سپس آنها را به احساس می کنم مثل هیچ کس.”

شعارهای “دانش آموزان سیاه پوست ماده” رنگ در مقابل نقاشی دیواری به عنوان مارس شرکت کنندگان قرار داده و حدود 200 گل در مقابل تصویر فلوید.

نقاشی دیواری, نقاشی شده توسط خوزه هرناندز و Jermaine گیبسون که ایجاد آثار هنری برای سال در خیابان هفتم. هنرمندان گفت: چندین ملی, اخبار سازمان های آنها تماس گرفته و آنها در حال رفتن به استفاده از این پلت فرم برای ترویج مثبت از لیتل راک.

“فقط به رسمیت شناختن این یکی بدست مردم به نگاه به Little Rock, تاریخچه,” او گفت:. “من می خواهم مردم بدانند که ما رو با فرهنگ اینجا در لیتل راک. بزرگ وجود دارد هنر و فرهنگ در اینجا. کمی که سنگ سرد است.”

اطلاعات در این مقاله به کمک ویلیام ساندرز از Arkansas Democrat-Gazette.

گل های انجام شده توسط معترضان دروغ در پای یک یادبود جورج فلوید در خیابان هفتم در لیتل راک. صلح آمیز مارس برای آموزش و پرورش آغاز شد که در دولت و کنگره زخم در یادبود.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

مترو در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>