سنگ کوچک باغ وحش مجموعه به بازگشایی در پایان ماه

Category: آرکانساس Comments: No comments

کوچک سنگ وحش را بازگشایی در پایان ماه ژوئن با یک مرحله به مرحله طرح که شامل coronavirus مربوط به اقداماتی است که ترکیب ظرفیت محدود یک راه راه و touchless فروش بلیط.

این باغ وحش برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به بازدید از آغاز ماه ژوئن 22 و دوباره باز خواهد شد به بقیه عمومی در ژوئن 29, مدیر سوزان Altrui گفت: باغ وحش حکام در جلسه دوشنبه.

Altrui گفت: باغ وحش بازگشایی طرح در زمان را به حساب توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آرکانزاس وزارت بهداشت و شهرستان و همچنین به عنوان یک ظرفیت فرمول از انجمن باغ وحش ها و آکواریوم.

این باغ وحش اجازه خواهد داد که حداکثر 2,760 افراد برای بازدید در هر روز است که حدود یک دهم از حداکثر ظرفیت. Altrui گفت: مسئولان احساس یک سوم ظرفیت آن دولت و وزارت بهداشت در ابتدا توصیه می شود برای آرکانزاس’ فاز اول بازگشایی شد و بیش از حد بسیاری از مردم است.

روزانه پذیرش شکسته خواهد شد به بهنگام ورود اسلات اجازه در حداکثر 250 نفر در هر 30 دقیقه. بازدید کنندگان خواهد بود قادر به خرید آنلاین بلیط در پیشبرد و الکترونیکی بلیط اسکن خواهد شد در ورودی.

بسیاری از باغ وحش مسیرهای محدود خواهد شد به یک راه ترافیک.

در طول مرحله اول کافه هدیه, فروشگاه, زمین بازی, گرمسیری, قفس موش مول برهنه نمایشگاه, تغذیه, مزرعه, چرخ فلک و lorikeet منطقه بسته خواهد شد.

جدول زمانی برای زمانی که باغ وحش را به حرکت در آن دوم و سوم فاز بازگشایی بستگی کارکنان سطح راحتی با ظرفیت Altrui گفت.

طرح تایید شده توسط وزارت بهداشت و شورای حکام تصویب یک حرکت به حمایت از آن دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>