لابی برجستگی صنایع رو به جلو برای بازگشایی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وجود دارد یک استثنا برای هر قاعده و صنایع تنزل به آخرین مراحل بازگشایی شده اند در تلاش برای گرفتن توجه از نیویورک قانونگذاران برای اثبات آنها خاص هستند.

برای ملیسا Fleischut رئیس جمهور ایالت نیویورک رستوران انجمن ساخت مورد نیاز بر روی فرماندار نیویورک به جلو مشورتی هیئت مدیره.


از آنجا Fleischut راه اندازی تماس با رژیم صهیونیستی است. سرهنگ کتی Hochul. او در جریان سیاستمدار در مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل که گفت: رستوران می تواند باز برای فضای ناهارخوری زودتر از نیویورک برنامه ریزی شده بود. Fleischut همچنین ارائه Hochul با داده هایی که انجمن رستوران های جمع آوری شده نشان داد که 92 درصد از نیویورک رستوران می خواستم برای بازگشایی هر چه زودتر. سپس او ساخته شده دور با دولت مشروب اقتدار Empire State توسعه و باب دافی مشاور را به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

“این چیزی است که ما چسبیده به برخی از بهداشت و علوم … که آن را امن تر خارج” Fleischut گفت. کومو اعلام ژوئن 2 که در فضای باز ناهار خوری را به حرکت به بالا فاز دو.

این فقط یک نمونه از تلاش های لابی گری در آلبانی که در آن از مارس فرماندار تا به حال نهایی می گویند که بیش از بخش های توقیف توسط Covid-19 همه گیر ممکن است بازگشایی و هنگامی که. برخی از کسانی که گفت صبر کنید—به طور خاص کسب و کار در هنر تفریح و رستوران صنایع—باید درهم به برنامه زمان با مردم در اطراف کومو به درخواست تجدید نظر آن تماس بگیرید. آن را فقط یک ماده از توضیح تفاوت های ظریف از این بخش به مقامات دولتی و رهبران از تلاش های لابی گری می گویند.

موزه در حال حاضر در حال مذاکره با مقامات وزارت امور خارجه به نقل مکان کرد و از پشت خط به فاز سه. ویتنی آدم واینبرگ است که منجر به اتهام. او سازماندهی یک گروه از بیش از 20 موزه در شهر چند تن از آنان به نام سر از نیویورک به جلو و استون اجرایی لایحه Mulrow به بحث در مورد آن به طور مستقیم.


زمین ؟ اقدامات موزه هنر در حال حاضر را برای حفاظت از مجموعه های خود را—از جمله کنترل درجه حرارت مناسب بهداشت و کنترل جمعیت—آنها را بهتر و مجهز تر از بسیاری از صنایع برای اجرای عمومی دستورالعمل های بهداشتی و بازگشایی با خیال راحت.

“من فکر می کنم که ما می توانیم باز با خیال راحت تر از برخی از بخش های دیگر? کاملا” واینبرگ گفت. “ما در حال راه اندازی در راه است که ما بسیاری از این کنترل.”

برخی از گروه های صنعت تنگ نشسته ،

“البته همه می خواهم به باز کردن و نگه داشتن خود از افراد شاغل گفت:” مایک کین سر از نیویورک Gaming انجمن که اعضای آن در حال شرط بندی موسسات. “اما وجود دارد برخی از واقعیت به این وضعیت است که باید درک شود.” هنوز که نه مورد در سراسر صنعت است. برخی از قمار متعلق به قبیله ای هند سازمان ملل و موضوع را به نیویورک قانون باید بازگشایی شد.

که حرکت ساخته شده بود با در نظر گرفتن ایمنی و افزایش اقدامات احتیاطی گفت: Joel Barkin سخنگوی اونیدا کشور هند که صاحب چندین قمار در دولت است. او تاکید کرد که اونیدا خود را تعطیل قمار قبل از دولت بود.

وجود دارد بسیاری از گروه های کسب و کار فعالیت سیاسی در آلبانی است که صنایع با بهره گیری از بخش های دیگر تلاش گفت: Charles Dorn سر از نیویورک فصل از باشگاه انجمن مدیریت آمریکا است.

باشگاه های کشور برگزار شد بر روی فشار برای فضای باز ناهار خوری هنگامی که آنها متوجه صنعت رستوران بسیار بزرگتر ماهی در آلبانی سیاسی در دریا بود و هل دادن که در حال حاضر Dorn گفت.

کشور clubbers هنوز هم انجام می شود خود را در لابی ، در آغاز از خاموش شدن Dorn استخدام یک لابی شرکت برای متقاعد کردن کومو باشگاه حداقل باید اجازه داد خود را برای حفظ زمین گلف—یک مشاجره او به دست آورد. سپس این گروه خواسته برای بازی گلف اجازه داده می شود که کومو مصوب در اواسط ماه آوریل است.

فضای باز ناهار خوری و گلف برنده—در پشت سر هم با این واقعیت است که روز تابستان اردوگاه ها همچنین ممکن است به عنوان ممکن است, هوای آزاد, استخر در محل-توسط-محل پایه—به این معنی است که حتی اگر تفریح و سرگرمی است که از لحاظ فنی یک فاز چهار بخش باشگاه های کشور هستند اما باز کنید.

“من فکر می کنم که آقایان در دفتر فرماندار واقعا معقول زیرا آنها درک ما نیست برای هر چیزی بخواهید ظالمانه است. ما نمی پرسیدن هر گونه نعمت” Dorn گفت. “من نمی بینم گلف به عنوان واقعا هر گونه مختلف از … مردم در نظر گرفتن یک پیاده روی.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>