رسانههای محلی ادامه پشتیبانی قوی برای NAB را COVID-19 PSA کمپین

Category: وب وایر Comments: No comments

انجمن ملی رسانههای امروز اعلام کرد که رادیو های محلی و ایستگاه های تلویزیونی در سراسر آمریکا را اهدا اعتبار برآورد شده در حدود 65 میلیون برای یک اطلاعیه خدمات عمومی (PSA) کمپین در COVID-19 پس از طرح راه اندازی در مه 12. بیش از 294,000 اعلانات آگاهی عامه با هدف کمک به آموزش آمریکایی ها درباره جلوگیری از گسترش این ویروس را پخش پخش تلویزیون و رادیو.

در علاوه بر این به NAB را PSA مبارزات انتخاباتی بسیاری از پخش تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی تولید و پخش خود تبلیغات خدمات عمومی است که شامل آمار امروز اعلام کرد.

“پاسخ به محلی رادیو و تلویزیون ایستگاه های ناب را COVID-19 PSA کمپین تجسم آنچه در آن به معنی یک پخش” گفت: NAB, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گوردون اسمیت. “زمانی که جوامع ما در بحران هستند در امریکا پخش را به امواج رادیو و تلویزیون به گزارش حقایق و اطلاع رسانی. من heartened و الهام بخش برای دیدن کار فوق العاده ای از ایستگاه های محلی به نگه داشتن خانواده های امن است.”

PSA تلاش است بخشی از یک Coronavirus پاسخ Toolkit یک منبع آنلاین برای کمک به پخش رادیو و تلویزیونی با دقت پوشش coronavirus بیماری و آماده شدن برای تاثیر بر کارکنان خود را, جامعه و کسب و کار.

ارتباطات فدرال رئیس Ajit Pai قبلا معارف پخش در PSA مبارزات و تلاش های خود را برای آموزش عمومی در مورد COVID-19. جمهوری خواهان در خانه انرژی و تجارت کمیته همچنین با تمجید از صنعت پخش آموزش و پرورش در تلاش است.

در مورد NAB
انجمن ملی رسانههای برتر وکالت کانون برای امریکا پخش. NAB پیشرفت های رادیو و تلویزیون و منافع قانونی نظارتی و امور عمومی است. از طریق حمایت آموزش و پرورش و نوآوری ناب را قادر می سازد پخش به بهترین خدمت به جوامع خود تقویت کسب و کار خود و فرصت های جدید در عصر دیجیتال است. اطلاعات بیشتر در www.nab.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>