محلی دنور توسعه کوهستانی توسعه شرکت برای اولین منحصر به فرد آن مدولار آپارتمانهای در دنور محبوب بالای شهر محله

Category: وب وایر Comments: No comments

نشسته بر لبه بالای شهر بیمارستان منطقه بلبل است که به نام به افتخار فلورانس نایتینگل پیشگام مدرن پرستاری و خدمت به عنوان یک ادای احترام به این شهر سخت کوش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. با آن پیشگامانه برای اواخر بهار به صورت محلی و متعلق به اداره دنور, منطقه, توسعه, Highland توسعه شرکت (HDC) را پرده ابتکاری جدید مدولار ساختمان محل سکونت در بالای شهر دنور جالبترین محله با واحد قیمت از اواسط $200s.
 
“من خیلی هیجان زده به ارمغان بیاورد نوآورانه و مقرون به صرفه مسکن گزینه ای برای دنور بازار به معرفی شرکت چشم انداز که پذیرای جامعه در هسته خود ارزش” گفت: رئيس جمهور از HDC پل مالون و اضافه میکند: “ما متفکر و کارآمد طراحی داخلی و گزینه های قابل تنظیم به مشتریان ما این فرصت را به زندگی معاصر شهری لوکس در یک قیمت قابل دسترسی در آنجاست.”
 
با طراحی مدرن و مینیمال زیبایی بلبل دارای اندازه ویندوز مغرور آشپزخانه با کف به سقف اروپا casework, “hide-a-جداول” شیشه راه رفتن دوش و مجموعهای از امکانات رفاهی از جمله آمازون منطقه رها جامعه حیاط جمع فضا برای BBQs شب در اطراف گودال آتش و حوادث و خود به خود ارتباطات در تمام چهار فصل است. مناسب برای شهر های بزرگ ساکنان عادت به ساده فضاهای برای کسانی که خسته از پرداخت دلار بالا اجاره و کسانی که به دنبال یک خانه دوم با قفل و ترک توانایی های خود.
 
های مدرن, استودیو یکی و دو اتاق خواب آپارتمانهای بلبل طراحی شده به چین با فراگیر تم محله و تجدید نظر و پاسخگویی به نیازهای یک گروه متنوع از خریداران. با خانه های از 375 تا 1000 متر مربع بلبل ارائه می دهد طرح های منحصر به فرد با بسیاری از گزینه های هیجان انگیز.
 
گفت: مالون: “از پیچیده پس از اتمام به مطلوب طراحی شده cabinetry هر جزئیات در بلبل انتخاب شده است به سادگی خانه ایده آل خود را برای زندگی مدرن است. این تمرکز بر عمدی طرح گسترش ساختمان های مدولار ساخت و ساز. با احداث و تکمیل واحدهای در خارج از سایت محل و سپس مونتاژ ساختمان در طی چند ماه ما می تواند دستیابی به سطح جدیدی از بهره وری و ارائه کیفیت پایدار خانه که سلیقه مدرن و عالی و کاربردی.”
 
می افزاید: مالون: “ما اخلال سنتی توسعه املاک و مستغلات و homebuilding. تیم ما به طور مداوم در حال کار برای پیدا کردن راه حل های خلاق به شهر ما چالش های مسکن. ما با دقت اشاره کردن محل که در آن مردم می خواهند به زندگی می کنند و نوآوری قابل دسترسی جوامع برای حال و آینده است. با که در ذهن ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد بلبل!”

پیش فروش برای بلبل در حال برنامه ریزی برای چهار شنبه, آوریل 29 و پنج شنبه, آوریل 1 از ظهر تا 4 بعد از ظهر در HDC به دفتر شرکت بعدی به سایت ساختمان. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید جیل ساموئلز از هایلند تیم | قطب نما ملک در (303) 912-0606.
 
درباره سازنده: Highland شرکت توسعه توسط یک قبیله از افرادی که ارزش نوآوری بالاتر از همه چیز. متنوع ایده ها و دیدگاه ها را به هر پروژه. قابل دسترسی مسکن است که هدف; با استفاده از برش لبه تکنولوژی, خلاق تکنیک های ساخت و ساز و تعهد به جزئیات مختلف است آنچه که ما انجام دهد. برای اطلاعات بیشتر HighlandDevelopmentCo.com.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>