محلی راننده توجه با سفارشی کامیون

Category: آرکانساس Comments: No comments

“همه چیز من قرار داده اند در این کامیون دارای یک معنی خاص” چاد فاولر گفت. “این است و نه فقط برخی از تصادفی هر چیز دیگری.”

فاولر را خوانده درگذشت در سال 2012 و از زمان فاولر تا به حال بتمن نماد نمایش داده شده در هر دو طرف کامیون و او یک سفارشی آرم روی جلو.

“زمانی که من قرار داده بتمن در وجود من ازدواج کرده بود و من بچه سامی بیتس, کشته در یک تصادف دمدمی مزاجی در 12 سال” فاولر گفت. “من فکر می کنم او در حال بازی یک شوخی در خواهر خود را و آن را بد رفت — اما او یک بچه خوب.”

یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری در فاولر کامیون است که پانل های خورشیدی است که قرار است در بالای خود دارای جای خواب. او همچنین پدر CB پنل در هر دو طرف از هود.

فاولر پدر بیلی فاولر سوار برای RA بروکس حمل و نقل از لیتل راک برای 37 سال و قبل از این شرکت از کسب و کار رفت. بیلی فاولر درگذشت در سال 2015.

چاد فاولر گفت: بهترین بخشی از نیاز خود را از کامیون است که با دیدن بچه ها که مایل به گرفتن عکس با آن است. او گفت: روز دیگر وانت با سرعت بالا به کنار کامیون خود را و یکی از بچه ها در تلاش بود برای گرفتن یک عکس از فاولر کامیون با یک تلفن همراه.

“من می خواهم که آن را باعث می شود من لبخند,” او گفت:. “اگر آن را برای بچه ها من آن را دوست دارم. من در مرکز شهر کلمبوس اوهایو انجام یک تجارت نشان می دهد و یک پسر بود و گرفتن عکس از دوست دختر خود را در مقابل کامیون.

“من متوقف به سوخت و شش نفر ایستاده بودند در اطراف آن است. کامیون توجه می شود. من معروف نیست, اما کامیون ممکن است معروف. این همه ارزشمند است.”

فاولر رشد در کانوی. پدر بیلی سوار یک کامیون برای 47 سال و مطرح فاولر و برادر خود را. فاولر با حضور کانوی دبیرستان, اما کاهش یافته است در کلاس نهم به کار در یک دیزل فروشگاه. او گفت که او در اطراف بوده است صنعت حمل و نقل تمام عمر خود را.

پس از کار کردن در مغازه او کار کرده off shore در یک دکل نفت در خلیج مکزیک است. فاولر گفت: دکل منفجر کرد در سال 2010 یک سال پس از ترک کار بر روی آن است.

فاولر درایوهای یک سال 1996 Peterbilt 379 است که سفارشی-مجهز به پانل های خورشیدی.

“اکثر رانندگان باید یک دیزل ژنراتور طراحی شده و من می خواستم به دور از آن, بنابراین من قرار دادن یک خورشیدی-پنل در کامیون من” فاولر گفت. “من نمی باید بیکار و یا هر چیزی شبیه به آن. من فقط پارک کامیون من و تعطیل آن, بنابراین من فکر می کنم این کار بهتر از یک ژنراتور.

“تمام سوخت می رود به سمت من و من سوختن یک گالن یک ساعت پس از آن کاهش در تولید گازهای گلخانه ای و چیزهایی مانند آن.”

او گفت که زمانی که او در اصل ساخته شده کامیون او سعی کردم به استفاده از یک ژنراتور و آن را همیشه شکستن تنها با یک مسئله پس از دیگری. انرژی از پانل است که به اندازه کافی به قدرت خود تلویزیون, پخت و پز, تجهیزات و سیستم تهویه مطبوع. او گفت که او نمی داند که چرا بیشتر مردم نمی با استفاده از پانل های خورشیدی.

“این می تواند هزینه در هر نقطه از $10 ، 000 تا $20,000 بسته به جایی که شما رفتن به آنها را خرید” فاولر گفت. “من در حدود 4000 دلار سرمایه گذاری در معدن, اما من صرفه جویی در پول فقط هزینه های سوخت به تنهایی.

“وجود دارد هیچ تعمیر و نگهداری در پانل. من فقط باید آنها را بشویید ، تا آنجا که هر نوع تعمیر و نگهداری وجود دارد بانک باتری که من باید به بررسی در مورد یک بار در ماه و یا چیزی شبیه به آن.”

او گفت: یکی از سوالات رایج در او خواسته است در مورد کامیون است چه اتفاقی می افتد اگر یک پرنده بازدید پانل. او گفت: آنها به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر 150 مایل در ساعت بادها یا حتی یک وست تگزاس یا رگبار تگرگ. او گفت که او تا به حال هرگز هر گونه مشکل با پانل.

“من یک Facebook صفحه فقط برای کامیون و ارسال خواهد شد و تصاویری از آن چون مردم فقط می خواهم به دنبال کامیون. به همین دلیل من ساخته شده آن را,” او گفت:. “من یک توجه سالک. من فقط ساخته شده یک کامیون که من دوست داشتم و با داشتن این کامیون, من می خواستم به کاهش هزینه های من نوعی و این پانل ها را برای من کار می کرد.

“من هرگز می گویند من یک درخت درهم یا هر چیزی اما [من] هر چیزی من می تواند به کاهش هزینه و تولید گازهای گلخانه ای کمی است. این انرژی آزاد; چرا شما آن را انجام دهید؟”

فاولر است که در حال حاضر در روند خرید یک خانه قایقی برای قرار دادن بر روی دریاچه Dardanelle و گفت: قایق قطعا پانل های خورشیدی بر روی آن.

از آنجا که COVID-19 گیر فاولر بوده است که عمدتا تخلیه حمل و نقل عمومی اما در شرایط عادی او کمک با خانواده در حال حرکت و حضور کامیون و تجارت را نشان می دهد.

“رانندگی کامیون من چیزی است که من مشتاقانه منتظر هر روز تنها شدن و رانندگی کامیون” فاولر گفت.

نویسنده کارکنان سام پیرس را می توان در رسید (501) 244-4314 و یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>